Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ABot - Aplikacja na Twój serwer TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam. Sam mam i jestem zadowolony  :D Dla mnie najlepszy bot na rynku.

Opublikowano

Kolejny szajs typu m-bot napiszcie w końcu jakieś dobre boty by nie żerały tyle CPU chodź z tego co wiem pan Artur nie sprzedaje z backdoorem botów jak pan Przemek i Adams więc mogę polecić cena nie jest droga ;).

Opublikowano

Kolejny szajs typu m-bot napiszcie w końcu jakieś dobre boty by nie żerały tyle CPU chodź z tego co wiem pan Artur nie sprzedaje z backdoorem botów jak pan Przemek i Adams więc mogę polecić cena nie jest droga ;)

Zużycie CPN można łatwo zoptymalizować. Wystarczy spowalniać instancję.

Chciałbym zobaczyć te boczne drzwi w m-bocie.

Opublikowano

Kolejny szajs typu m-bot napiszcie w końcu jakieś dobre boty by nie żerały tyle CPU chodź z tego co wiem pan Artur nie sprzedaje z backdoorem botów jak pan Przemek i Adams więc mogę polecić cena nie jest droga ;).

Jedyny backdoor jaki istnieje to jest Twój mózg - Mateuszu.

Polecam następnym razem zastanowić co się piszę.

Co do abot to też dobra aplikacja ale ta premium - płatna.

Opublikowano

Kolejny szajs typu m-bot napiszcie w końcu jakieś dobre boty by nie żerały tyle CPU chodź z tego co wiem pan Artur nie sprzedaje z backdoorem botów jak pan Przemek i Adams więc mogę polecić cena nie jest droga ;).

Korzystałeś z aplikacji, że twierdzisz iż bot zużywa dużo CPU? A po drugie korzystałem z aplikacji Przemka na moim poprzednim serwerze i nie zauważyłem, żeby były jakiekolwiek backdoory ;) Może są, ale w nieoryginalnych wersjach aplikacji.

 

Dziękuje wszystkim za opinie i zapraszam do podsyłania propozycji do następnych aktualizacji ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Przydałoby się parę poprawek, chociażby kanały prywatne.

 

Można usunąć numerek kanału, a wtedy bot robi następny, przykład:

20. Kanał Prywatny
Kanał Prywatny
21. Kanał Prywatny

 

 

A po zmianie numerka kanału na większy, bot tworzy wolne kanały :)

Opublikowano

Odświeżam.

W wersji 1.2 planuję:

Dodac funkcje, ktora bedzie blokowac centrum pomocy w danych godzinach
Dodac statystki administracji 
Dodac zegar na 4 kanaly
Dodac informacje o pingu i packet loss w nazwie kanalu
Dodac losowanie rangi co okreslony czas
Dodac wykrywanie platformy uzytkownika i nadawanie mu odpowiedniej rangi
Dodac funkcje, ktora bedzie zmieniac nazwe kanalu co okreslony czas
Dodac funkcje, ktora bedzie sprawdzac numeracje kanalow, aby nie dalo sie ich zbugowac
Dodac liste uzytkownikow AFK
Dodac system nagrod

Stworzyc funkcje autoPoke na nowo

Prawdopodobnie przepisze rowniez funkcje autoPoke na nowo

 

Zapraszam do zakupu aplikacji ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...