Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ABot - Aplikacja na Twój serwer TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odświeżam.

W wersji 1.3 planuję dodać:

Funkcje, generujaca TOP uzytkownikow z najwiekszym czasem AFK
Naprawic antyVPN
Funkcje, ktora bedzie banowac uzytkownika po nadaniu odpowiedniej rangi
Funkcja, ktora bedzie wysylac wiadomosc co x czasu na danym kanale
Ankiety na serwerze, w ktorych bedzie mozna glosoawc przy pomocy komend
Losowanie rang
Komenda restartu w pliku startowym
Wyswietlanie daty w nazwie kanalu
Mozliwosc konfiguracji banneru w pliku konfiguracyjnym
Wpisywanie listy kanalow prywatnych do usuniecia w opisie kanalu

Planuję również dodać kilka bajerów w opisach generowanych przez bota

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to zapraszam do podsyłania ich ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Taka mała propozycja od mnie.

Dodaj również funkcję która nadaje użytkownikowi rangi z CS/LOL po podaniu linku do profilu. 

Wiem że to zbędne, ale taki mały bajerek by się przydał.

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za propozycję ;) Zapewne część z nich wykorzystam.

Do aktualizacji również została dodana funkcja zbierająca statystyki administracji na podstawie zmienionych grup na serwerze. Funkcja również tworzy ranking administratorów i wpisuje go w opis kanału.

Postępy w tworzeniu nowej wersji bota można zobaczyć na testowym serwerze ts3: abots.eu


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Jeszcze druga propozycja z mojej strony.

Aby dodać podpinanie kanałów poprzez komendę, ułatwiłoby to pracę wielu administratorów na pewno.

Na kiedy można wyczekiwać wersji 1.3? :)

Opublikowano
13 godzin temu, artur8889 napisał:

Dziękuje wszystkim za propozycję ;) Zapewne część z nich wykorzystam.

Do aktualizacji również została dodana funkcja zbierająca statystyki administracji na podstawie zmienionych grup na serwerze. Funkcja również tworzy ranking administratorów i wpisuje go w opis kanału.

Postępy w tworzeniu nowej wersji bota można zobaczyć na testowym serwerze ts3: abots.eu

A zapisywanie czasu Administracji będzie dodane do statystyk ?

lubie-to-png.png

Opublikowano
16 godzin temu, !х5rnι napisał:

Jeszcze druga propozycja z mojej strony.

Aby dodać podpinanie kanałów poprzez komendę, ułatwiłoby to pracę wielu administratorów na pewno.

Na kiedy można wyczekiwać wersji 1.3? :)

Możliwe że będzie w tym miesiącu.

 

3 godziny temu, Canecorso napisał:

A zapisywanie czasu Administracji będzie dodane do statystyk ?

Tak, już jest dodane. Można to zobaczyć na testowym serwerze ts3 (abots.eu)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano
4 godziny temu, artur8889 napisał:

Możliwe że będzie w tym miesiącu.

 

Tak, już jest dodane. Można to zobaczyć na testowym serwerze ts3 (abots.eu)

Również bym to podzielił na dzień, tydzień, miesiąc

lubie-to-png.png

Opublikowano
20 godzin temu, Canecorso napisał:

Również bym to podzielił na dzień, tydzień, miesiąc

Zapewne tak to będzie zrobione ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

a jakis komedy jeszcze czeba zaistalowac ??

Mam Taki błedy 

 requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.6.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the <a href="http://www.ioncube.com/lw/">ionCube Loader Wizard</a> to assist with installation.

Opublikowano
2 godziny temu, DJkamilo napisał:

requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.6.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the <a href="http://www.ioncube.com/lw/">ionCube Loader Wizard</a> to assist with installation.

Musisz IonCube zainstalować. Jak nie umiesz Artur w chwili wolnego czasu zrobi to ale to do kontaktu na GG Artura :D

Opublikowano
1 minutę temu, DJkamilo napisał:

aha a ktoś z was  wie jak to zaistalowac

 

Jest poradnik w dziale z poradnikami

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Mam jeszcze pomysł na system ostrzeżeń :D Konkretnie jakby to miało działać :).
Komendą dajemy ostrzeżenie dla użytkownika i np za pierwsze ostrzeżenie bot poke użytkownika, że został ostrzeżony przez danego Administratora z powodem :) za drugie byłby kick za trzecie nadanie np rangi karnej i poke jak przy pierwszym ostrzeżeniu, oczywiście ranga nadawana na określony czas i za czwarte ban na określony czas. Oczywiście ostrzeżenia wygasałby po jakimś czasie. :D

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...