Skocz do zawartości

[Rozstrzygnięte]Dział gry "Arena Mody"

Gość Marichcje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marichcje

Hej. Piszę tę sugestię, aby wprowadzić dział gry Areny Mody,  ponieważ namówił mnie do tego @Yaboku - wieloletni fan owej gry. Stwierdziłam, że skoro ogromny % naszej społeczności gra w wyżej wymienioną grę (  @Sucrettee @Yaboku @1361622928-U485574.pngMichałGłuś @Risen. @Biter. @Dzienny @Lord Makin @Mavai ) to poważnym krokiem byłoby stworzenie takiej "rzeczy", a może nawet profesjonalnego klubu modowego! Powalająca grafika gry, ekstra fabuła i takie tam z pewnością zachęcą wielu użytkowników. 

Proszę o poważne podejście do sprawy i rozpatrzenie jej. 

Pozdrawiam. 

PS KRĄŻY PLOTKA, ŻE BĘDZIE MOŻLIWA GRA W 5D!! Wszyscy na pewno czekamy na jej realizację! 

Myślę, że @Lord Makin Ci pomoże jeśli będziesz miała jakiś problem w tej grze  ;)  Obawiam się, że dział by się nie przyjął - ta gra nie ma dużej społeczności, a zwłaszcza wśród użytkowników MPCforum. Oczywiście istnieje szansa, że ten tytuł przyciągnąłby masę nowych ludzi do nas, jednak jest ona bardzo mała. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Rozstrzygnięte]Dział gry "Arena Mody"   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...