Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium | start: 04.02.2017r godz 19.00 ! SEASON 10 ! exp: 1000x / drop: 60%!


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

To idz sobie na ten duzo lepszy serwer po co tu siedzisz i hejtujesz %5E%5E.png

Jeszcze nie wystartował wiec mam czas....

 

Przypominam  że żyjemy w wolnym kraju,to jest forum, każdy może się wypowiadać gdzie chce

 

A i wiedz ze dobry serwer nie potrzebuje słodkich postów nabijanych z masy wlasnych multikont

 

Smiech na sali koncze z toba dyskusje bo nic nie wnosisz do publikacji, gadasz bzdury o jakis moich multikontach, a to ze hejty leca z kont z 1 postem i dzisiejsza rejestracja to normalne.

Szkoda mi na ciebie czasu bo jest to czas zmarnowany, czekaj na ten swoj serwer i zycze powodzenia.

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale wy macie problem z tym donate... Wymien jeden serwer w polsce ktory jest bez donate i sie trzyma dluzej niz 2 tygodnie.. czekam

Takich jest kilka problem w tym, ze nikt na nich nie gra :)

Opublikowano

 

Ale wy macie problem z tym donate... Wymien jeden serwer w polsce ktory jest bez donate i sie trzyma dluzej niz 2 tygodnie.. czekam

Takich jest kilka problem w tym, ze nikt na nich nie gra :)

Dlatego WOG wydaje się być rozsądnym wyborem gdzie bez donate można w dość szybkim czasie dorobić się eq

Opublikowano

 

Ale wy macie problem z tym donate... Wymien jeden serwer w polsce ktory jest bez donate i sie trzyma dluzej niz 2 tygodnie.. czekam

Takich jest kilka problem w tym, ze nikt na nich nie gra :)

 

 

No to nie hejtujcie tylko dlatego, ze macie bol dupy, ze WOG ma ludzi, a inne serwery nie...

Opublikowano

Jak exp w party?? Bo nidzie nie wiedze ;]

Normal Party 2 Graczy = 5% wiecej expa

 

Normal Party 3 Graczy = 10% wiecej expa

 

Normal Party 4 Graczy = 15% wiecej expa

 

Normal Party 5 Graczy = 20% wiecej expa

 

 

 

Set Party 3 Graczy = 15% wiecej expa

 

Set Party 4 Graczy = 20% wiecej expa

 

Set Party 5 Graczy = 25% wiecej expa

 

 

Opublikowano

Kiedy będą finalne ustawienia postaci, bo widzę że ciagle coś zmieniacie?

 

Powiem ci ze od 2 dni zmian nie bylo tylko sobie sprawdzamy :) Zmianiamy kila rzeczy zawsze mozna poprawic ustawienia :) ostatnio poprawilismy pralke w acheronie :P dodalismy tez nowe achievementy na stronke.

 

Poradziles sobie z ta grafika ?

Opublikowano

czy mozna teraz wejsc do gry i zobaczyc spoty i sklepy?

 

Tak mozna serwer jest online do godziny 15.00

Zostanie tez na okolo godzine wylaczona strona.

Opublikowano

 

Jaki jest koszt pkclear?

 

20,000,000 Zen  na www

 

w grze zalezy od ilosci zabić

 

o to też mi chodziło.

 

Xzen/1kill?

-------------------------------------------------

xLukasz

Opublikowano

 

 

Jaki jest koszt pkclear?

 

20,000,000 Zen  na www

 

w grze zalezy od ilosci zabić

 

o to też mi chodziło.

 

Xzen/1kill?

 

1mln za 1 kill

 

Strona Online. Rejestracja dziala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...