Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Of Chaos Mu | Exp 150 | S6E3 | EDYCJA 2 | GRAND OPEN 14.01.2017|


Badi1990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 sprawy tak na start:

-post jest zaaaaaa drogi

-z wypadajek nic ni leci oprócz kasy, bardziej się opyla robić postać do 40 i usuwać

2vuhg8m.jpg

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2 sprawy tak na start:

-post jest zaaaaaa drogi

-z wypadajek nic ni leci oprócz kasy, bardziej się opyla robić postać do 40 i usuwać

 

Przedyskutujemy kwotę za posta.

Z wypadajek lecą itemy jak i zen, żeby nie było tak łatwo :)

Opublikowano

Licznik ONLINE chwilowo nie pokazuje poprawnej liczby graczy lecz wg GS w tym momencie mamy na serwerze ponad 100 ONLINE.

Opublikowano

Ventori i Buffer nagle wszystkich wyprzedzili, pojawili się znikąd w topie i expią w lacleon..

 

Zostali sprawdzeni i nie używali żadnych haxów. Wszystko jest zablokowane. Z tym Raklion musiał nastąpić błąd, strona cały czas jest modyfikowana. Z licznikiem ONLINE też był problem...

Jedynie co to mogą mieć VIP'a, Seala i Pandę zwiększającą expa.

 

 

Jest jakiś luncher na surowy s6ep3? 

 

Nie ma Launchera.

Opublikowano

Ale kit ludziom wciskasz.

 

1. Top bez nich:

http://i.imgur.com/5dteuCl.png

 

2. Top 2h później, widać lokację:

http://i.imgur.com/XLHIdEC.png

 

3. Minutę później, inna lokacja:

http://i.imgur.com/Ry5HVs8.png

 

4. Screen z gry sekundę później, lokacja się zgadza (sprawdzałem wiele razy ludzi z top, pokazywanie lokacji działa idealnie). Dodatkowo

widać brak pandy/seala. Postać poszła offline:

http://i.imgur.com/ZsPiNra.jpg

 

5. Kilka godzin później. Jak się warpnąłem staliście obok WH i się szybko rozbiegliście w przeciwne strony aby spotkać się i poprzytulać obok fontanny, po czym postać znowu uciekła offline:

http://i.imgur.com/F6I6tw6.jpg

 

Wniosek: albo to twoje postacie albo twojego przydupasa więc nie wypisuj kłamstw że cokolwiek sprawdzałeś jak zapewne sam te postacie

w lacleon expiłeś.

 

Serwer odradzam.

Opublikowano

Ale kit ludziom wciskasz.

 

1. Top bez nich:

http://i.imgur.com/5dteuCl.png

 

2. Top 2h później, widać lokację:

http://i.imgur.com/XLHIdEC.png

 

3. Minutę później, inna lokacja:

http://i.imgur.com/Ry5HVs8.png

 

4. Screen z gry sekundę później, lokacja się zgadza (sprawdzałem wiele razy ludzi z top, pokazywanie lokacji działa idealnie). Dodatkowo

widać brak pandy/seala. Postać poszła offline:

http://i.imgur.com/ZsPiNra.jpg

 

5. Kilka godzin później. Jak się warpnąłem staliście obok WH i się szybko rozbiegliście w przeciwne strony aby spotkać się i poprzytulać obok fontanny, po czym postać znowu uciekła offline:

http://i.imgur.com/F6I6tw6.jpg

 

Wniosek: albo to twoje postacie albo twojego przydupasa więc nie wypisuj kłamstw że cokolwiek sprawdzałeś jak zapewne sam te postacie

w lacleon expiłeś.

 

Serwer odradzam.

przyjże się temu dzisiaj 

Opublikowano

Witam,

Dzisiejszego dnia miałem problem z wejściem na swoja postać, po wielu próbach widocznym oknie ponownego tworzenia nowej postaci udało się odnaleźć postać gdzieś w bazie. Po wejsciu okazało się , że depo zostało wyczyszczone. Nie wiem czym to zostało spowodowane, czy znowu ktoś coś usunął swoimi sposobami czy gra zapomniała zapisać danych;

Sądzę, że wiele osób ma podobny problem. Z czego to wynika jakiś błąd czy cos innego z zewnątrz?

 

Pozdrawiam, miłego dzionka

Opublikowano

co się kurde bela stało  T_T

oddajcie mi mojego dark knajta 31lvl z leder setem i taką dużą siekierką  T_T

sygnatura.png

Opublikowano

co się kurde bela stało T_T

oddajcie mi mojego dark knajta 31lvl z leder setem i taką dużą siekierką T_T

oddaj moj stracony czas na twoim gownie, a ludzia niech zxc odda hajs za vipa
Opublikowano

No i 2 Wtopa - czyszczace sie depo...

Serwer conajwyzej SREDNI - niepolecam.

ALE z braku laku posiedze.

 

No i do 3 razy sztuka - znow postac znikla...

Chyba pora poszukac czegos NIE POLSKIEGO

MOJE NICKI : Nanashi , DROP

 

Opublikowano

Zrozumcie ludzie, że te głąby nie potrafią przeżyć jak ktoś ma więcej online i muszą niszczyć sobie nawzajem serwery, dlatego nie warto zaczynać na pl serwerach. A pisząc, że mają więcej online mam na myśli 50 bo tyle gra max po 2 tygodniach o ile serwer tyle wytrzyma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...