Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Of Chaos Mu | Exp 150 | S6E3 | EDYCJA 2 | GRAND OPEN 14.01.2017|


Badi1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Darmowe pliki muemu zawierają backdoory takie jak ukryta komenda na itemy która wyciekła jakiś czas temu tak więc używanie tych plików jest nie wskazane. Samo czyszczenie bazy podejrzewam że przez strone lub któs ma dostęp do waszego VPS.

 

Daj znać jeżeli chcesz zbudować bezpieczny server  :)

masz racje darmowe pliki muemu maja komende do dodawania itemkow ale dzięki pewnej osobie zostało to usunięte z moich plików 

Opublikowano

Darmowe pliki muemu zawierają backdoory takie jak ukryta komenda na itemy która wyciekła jakiś czas temu tak więc używanie tych plików jest nie wskazane. Samo czyszczenie bazy podejrzewam że przez strone lub któs ma dostęp do waszego VPS.

 

Daj znać jeżeli chcesz zbudować bezpieczny server  :)

 

Pod koniec byl jakis exp event wiec gs kompilowany.

 

Zielak zmarnowałeś tylko wszystkim 3h...

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

Nie ważne czy serwer był z gotowca czy nie. Liczyło się to że wystartował. Prawda jest taka że jak ktoś się uprze to najlepszy serwer zniszczy . Takie osoby robią innym bałagan, bo sami nic sobą nie reprezentują i chcą aby innym także się nie udawało. Może się cieszy w tym momencie z tego co zrobił, ale to tylko chwilowe gdyż po czasie wróci do swojego życia i znów zacznie siedzieć w kącie ze spoconymi oczami.

Opublikowano

Rejestracja otwarta, można śmiało zakładać konta.
Mamy nadzieję, że nikt się nie zniechęcił tą małą wpadką :)

Opublikowano

Na serio?.... Zielak pod nickiem jambogram pisze w twoim temacie sugerując DYSKRETNIE ze masz mu uiścić haracz a ty podłączysz bazę pod najstarszy http engine............

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

To może zacznij od jutra, 21 to nie jest za*****ta godzina do startu, akurat będziesz miał czas do wygooglowania dobrego programu backupowego :D

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

Wierze w 2 Szanse.  ALE nie w 3 - oby wiecej wpadek niebylo ;>

 

Dzięki za miłe słowa. 

 

Niedziela rano, a liczba ONLINE od wczoraj cały czas rośnie - 56 ONLINE na ten moment.

 

Zapraszamy wszystkich do gry ! :)

 

 

@down

 

smoczekk - pożyjemy zobaczymy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...