Skocz do zawartości

Szukasz programisty, współpracownika? A możesz sam chcesz nim zostać? Napisz tutaj!

Go to solution Solved by PGS,

Polecane posty

4764314899596591542120.png

1877314899635141542120.png

• Każde ogłoszenie musi zostać napisane zgodnie z obowiązującym wzorem. Ogłoszenia niezawierające odpowiedniego wzoru będą usuwane. Wielokrotne złamanie tej zasady traktowane będzie jako spam (Kara - 5pkt.).
  • Ogłoszenia mogą zawierać dodatkowe pola, pod warunkiem, że zawierają te, które są zawarte we wzorze. Takie ogłoszenie będzie akceptowane.
  • Ogłoszenie można odświeżyć raz na trzy dni. Obowiązkowe jest również wcześniejsze zaraportowanie poprzedniego ogłoszenia, w celu jego usunięcia.
  • Oferta może być płatna jednak nie może zawierać konkretnych cen.
  • W temacie można składać oferty z każdej dziedziny programowania oraz tworzenia stron WWW.
  • Aby umieścić ogłoszenie "Zostanę" wymagane jest minimum 30 postów oraz 2 tygodniowy staż na forum. 

/* Regulamin może ulec zmianie */

6882514899635141542120.png

WZÓR

Ogłoszenie płatne (tak/nie): 
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.):
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje):
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne):
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.):
Kontakt:

5901314899635141542120.png

WZÓR

Ogłoszenie płatne (tak/nie):
Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.):
Umiejętności:Czym się zajmuję:
Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.):
Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy):
Kontakt:

Ogłoszenie płatne : i tak i nie. zależy od rozmiaru projektu, chce nabywać doświadczenie
Zostanę : WebMasterem/WebDeveloper
Umiejętności: html, css, html5, boostrap... etc.
Czym się zajmuję: Projektowaniem stron w stylu one page, przerabianie szablonów pod dowolną stronę internetową. Zarządanie domeną w każdym mozliwym tego słowa znaczeniu.
Akceptowalne płatności : paypal, przelew, ewentualnie paysafecard
Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy): pkempinski.pl
Kontakt: [email protected] lub pw

Edytowano przez zizik22

Ogłoszenie płatne : Powiedzmy, że tak ale kwoty których pragnę to bardzo małe ilości, ponieważ chcę nabyć doświadczenia i zarobić trochę pieniędzy.
Zostanę : Programistą , edytorem jak i głównym zarządcą tej strony

Umiejętności : HTML,CSS, WordPress itp.

Czym się zajmuję: Ogólnie projektowaniem stron internetowych, jest to w jakimś stopniu moja pasja, ale jeśli ktoś chcę zapłacić za projekt w sumie czemu nie zarobić ?

Akceptowalne płatności : przelewy,SMS-y(posiadam konto tipandonation), paysafecard 

Portfolio : brak

Kontakt : [email protected], facebook (Paweł Knicz), pw na forum

W razie jakichkolwiek pytań co do mojego zgłoszenia lub zastrzeżeń proszę się skontaktować, 

PS. mogę też wykonywać niektóre projekty za darmo jeśli uznam, że jest to chwila pracy :)

Edytowano przez ziomek11304
E9mwj60.png

• 2 tygodni później...

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Nie

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): programisty (php,html, CSS , boostrap), grafika, moderatora, helpera

Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje):Staramy się stworzyć ogólno interesujące.

Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): budżet na początku żaden ale potem wprowadzimy reklamy i będzie kasa oraz wypłaty

Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.):

Kontakt:[email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLHXVVn8C-QV6ggmubEhAv6psIxowIYcqMez8Gv-dadsaQsg/viewform?chromeless=true

Ogłoszenie płatne (tak/nie): TAK
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): sponsora/współpracownika
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Witam, poszukuję sponsora skinów cs:go / coinsów do cs:go polygon; mam zamiar otworzyć wspólnie z właśnie szukaną osobą stronę sprzedaży skinów, coinsów do cs:go polygon. Wszystko byłoby za pomocą sms do kupienia. 
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): 100% zwrotu za skiny + 40% tego co zostanie zarobione. 
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): przelew i inne metody
Kontakt: pw

Ogłoszenie płatne (tak/nie): tak

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): programisty

Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): 1 razowo lub na umowe. Projekt cheatu do gry counter strike global offensive pozniej inne projekty narazie ten.

Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): 5000

Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.):przelew( inna forma do dogadanka

Kontakt: pw

Ogłoszenie płatne (tak/nie): TAK
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Programisty, Pomocnika
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Szukam osoby która pomoże zrobić stronę WWW pod radio internetowe
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): najlepiej 20 zł albo max do 50 zł
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): PSC
Kontakt: Skype: kondzio3535 TS:  5.196.103.71

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): programisty, współpracownika
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Postawienie jackpota CSGO
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): Część zysków + coś od siebie
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): przelew
Kontakt: PW, gdzie podam tsa lub cos takiego

• 2 tygodni później...

Ogłoszenie płatne: Tak, zajmuję się tylko płatnymi zleceniami
Zostanę: Web Developerem/Koderem/pseudo-programistą
Umiejętności: HTML, CSS, JavaScript, JQuery, AJAX, PHP, MySQL, C++, Java, Linux oraz płatności SMS przez stronę
Czym się zajmuję: Tworzeniem stron WWW. Jestem w stanie wykonać prawie każde zlecenie od stron pod serwery gier do stron osobistych/prywatnych/portfolii aż po proste boty TeamSpeak3 z statystykami na stronie
Akceptowalne płatności: Tylko PayPal. W ostateczności mogę przyjąć w przybliżonej wartości skiny CS:GO które i tak sprzedam na opskins.
Portfolio: JakubCodes.com - Jest prawie pusta i nie skończona, nie mam zbytnio czasu zająć się własnym portfolio. PROSZĘ NIE UŻYWAĆ FORMY KONTAKTOWEJ - Nie działa jeszcze
Kontakt: Skype (Altiruss) albo PW na MPC. Na wszystkie wiadomości odpowiadam bardzo szybko :)

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Nie (zyski z działalności dzielimy pomiędzy siebie, uważam, że się opłaci :) ).

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Współpracownika/Sponsora (koszt około 50zł/mies.)

Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje):

Poszukuję współpracownika&sponsora w jednym do postawienia Stressera/Bootera.

Dla zielonej osoby wytłumaczę: Strona dzięki której użytkownik po wykupieniu (u nas pakietu) jest w stanie wysyłać Ataki DDoS.

Posiadam gotowy szablon strony, cały skrypt - brakuje mi pieniędzy na VPSy (maszynki do atakowania), oraz opłacanie miesięcznie strony.

Najlepiej by było, aby sponsor znał się na tym - wtedy naprawdę przyjemnie by nam się współpracowało, jednak nie jest to wymagane - wszystkiego się można nauczyć.

Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): - 

Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): Rozliczyć się możemy w różny sposób (podzielić zyski) - mogę kupić: Doładowanie na karte, PSC, przelać, przelać przez paypal oraz dużo więcej.

Kontakt: GG: 59622047

Od siebie dodam, że miałem już tak ową stronę i prowadziło ją się przyjemnie - zysk wynosił średnio 110zł miesięcznie.

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Tak
Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.): Front-end Developer
Umiejętności: HTML+BOOTSTRAP/CSS/JS
Czym się zajmuję: Tworzeniem responsywnych stron internetowych
Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): PaySafeCard
Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy): pancake.pe.hu
Kontakt: [email protected]

Ogłoszenie płatne (tak/nie): tak i nie
Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.): programista
Umiejętności: html, css, php
Czym się zajmuję: Strony, sklepy, fora myBB i IPB (nie zajmuję się ruletkami CS:GO)
Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): PayPal, przelew

Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy): na życzenie
Kontakt: pw forum, [email protected]

Ogłoszenie płatne (tak/nie): po połowie
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Szukam kogoś od front-endu
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Chciał bym zwrzeć współpracę na układzie ja back-end ty front-end, zyskami ze zleceń dzielili byśmy się po połowie. Jeśli obydwoje zadecydujemy że damy radę to zrobic to wtedy bierzemy zlecenie.
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne):
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): paypal/przelew
Kontakt: pw, skype: mistrz461(Trochę lat już ma więc taka nazwa), gg: 56902922

210119.gif

• 2 tygodni później...

Zostanę: programista, webmaster, administrator serwerów
Umiejętności: php, sql, html, css, js, c++, dobra znajomość systemów linux
Czym się zajmuję: Wykonuje strony www, konfiguruje serwery gier i serwery głosowe, konfiguruje od podstaw strony www i inne usługi na vps i serwerach dedykowanych
Akceptowalne płatności: przelew, paypal
Portfolio: mogę pokazać ostatni projekt na życzenie
Kontakt: pw, mail: [email protected]

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Procent od zysków w przyszłości

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Pomocnika.

Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Prowadzę pewien serwis, jest to baza recenzji http://tech-check.pl/. Współpraca polegałaby na dodawaniu nowych produktów do bazy oraz uzupełnianiu tego co jest, czyli specyfikacji oraz uzupełnianiu zakładki podsumowanie, o której opowiedziałbym Ci jak byśmy się spotkali żeby omówić poruszanie się w panelu zarządzania całym serwisem. Chociaż podejrzewam że jak przejrzysz trochę produktów to zorientujesz się sam o co chodzi.

Kontakt: PW, GG: 46347876, email: [email protected]

Ogłoszenie płatne: Tak
Zostanę: WebMaster
Umiejętności: Firmowe strony internetowe/blogi oparte na silniku Wordpress; fora internetowe oparte na silniku MyBB.
Czym się zajmuję: Tworzę strony internetowe/blogi/fora oraz wizytówki/ulotki 
Akceptowalne płatności: Przelew na konto
Portfolio : ostatnią wykonaną stronę przeze mnie mogę przesłać zainteresowanym w pw
Kontakt: [email protected]

Ps. Mam 24 lata

Edytowano przez Beryfes

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Może być płatne z góry lub współwłaściciel projektu. Na życzenie

Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Administrator serwerów i WebMaster w jednym

Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Zlecenie będzie dotyczyło napisania dość rozbudowanej strony ale bez nerwówki, jeśli będzie współpraca to w czas tworzenia wszystko będzie opłacane a po skończeniu dopiero ruszymy z pełną parą.

Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): Z tym się dogadamy, lepiej wyjdzie człowiek chcący ze mną współpracować bo wykładam w to sam pieniądze a zyski dzielone są między nami.

Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): Czytaj pkt wyżej.

Kontakt: PW: Tu na forum | GG: 43699580 | TS3: PiotrSpeak(kropka)pl | W dalszej części FB/Telefon

Edytowano przez _Piotr_

• 4 tygodni później...

Uwaga!

Z dniem dzisiejszym wprowadzone są nowe wzory oraz regulamin. Należy się zapozanć ze zmianami i ich porzestrzegać. Wszystkie modyfikacje wchodzą w życie z dniem dzisiejszym.

Jeśli jest coś nie jasne proszę o kontakt na PW lub Telegram.

Ogłoszenie płatne (tak/nie):  TAK
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Ja jestem grafikiem  poszukuję PROGRAMISTY z piekła rodem któremu nie jest obcy php/css/java/c++/jquery 
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Info na temat zlecienia podam gdy się zgłosisz, tak długo jak będziesz chciał . Kto pierwszy ten lepszy, Nie szukam pseudo programistów którzy piszą cały kod w jednej lini  tylko osoby które zajmują się tym nie od dziś i nie robią stron z poradnika na YT, takich już miałem i podziękowałem . Więc zanim się zgłosisz wiedz że selekcja będzie i fajnie by było gdybyś przedstawił jakieś portfolio.
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): 25k zł
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.):  PayPAL
Kontakt: PW na forum, GG 3238645

Edytowano przez PGS
Pamietaj o nowym wzorze

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Raczej nie
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.): Pomocnika. Chodzi mi na konfiguracji forum o silniku mybb
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Potrzebuje dokończyć forum, konfiguracja stylu itp
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): -
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): -
Kontakt: GG: 55146205

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Tak

Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.): Pomocnikiem lub programistą w jakimś ciekawym projekcie.

Umiejętności: C# .NET, JQuery, Java, Javascript, TSQL,

Czym się zajmuję: Aktualnie jestem zaocznym studentem 3 roku informatyki. Od 2 lat pracuje zawodowo jako programista C# .NET backend powiązany z frontendem.

Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): przelew

Kontakt: [email protected] lub forum.

Osobiście pomagam tylko na PW lub e-mail

-----------------------------------------------------------------

https://github.com/smietanka

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Tak
Poszukuję (programisty, współpracownika, pomocnika itd.):WebMastera
Informacje (czego dotyczy zlecenie, na jaki okres, podstawowe informacje): Chodzi o zaawansowany projekt strony www pod serwer minecraft.
Budżet (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne): Prywatnie
Płatność (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): Przelew/Paypal/Bitcoin/PaySafeCard/Gotówka
Kontakt: Wiadomość prywatna na forum.

Ogłoszenie płatne (tak/nie): Tak - Tanio + Specjalna oferta
Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.): Web Developerem, Web Designerem, Web Masterem jak kto woli
Umiejętności: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, konfiguracja/setup linuxa, trochę c++ oraz Java i tworzenie aplikacji na androida.
Czym się zajmuję: Zajmuję się tworzeniem stron internetowych od prawie już 5 lat. Od nie dawna potrafię też zrobić jakąś appkę na Androida np, prostą grę.
Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): Paypal
Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy): Po kontakcie iż portfolio nie jest skończone.
Kontakt: PM, TeamSpeak3 i ew, w ostateczności jeśli bardzo wymagane mogę znów pobrać skejpaja :D - MPCForum sprawdzam codziennie i szybko odpowiadam na prywatne wiad :)
Inne: Aż do odwołania tworzę strony z stałą ceną przykład: Prosta/zwykła strona bez jakiś funkcji czyli np, sam HTML, CSS i JavaScript + 5 podstron w tej samej cenie. Z racji iż potrzebuję jak najszybciej pewnej kwoty pieniężnej robię strony taniej niż się sam wyceniam i jak najszybciej jak to możliwe np, strona minecraft zajmie mi 1 dzień góra 2 zależnie od wymagań zlecającego i czy posiada gotową grafikę.
Dodatkowe informacje: Jeśli uznam że twoje zlecenie/projekt jest ciekawy poświęcę troszkę swojego czasu na pomoc z rozwinięciem ;)

Ogłoszenie płatne (tak/nie): tak

Zostanę (programistą, współpracownikiem, pomocnikiem itd.): Programistą

Umiejętności: HTML, JS(JQuery, Ajax), CSS, PHP, SQL - MYSQL

Czym się zajmuję:

Wykonuję strony internetowe od front-endu do back-endu - aktualnie jestem w trakcie otwierania własnej firmy. Przy dużych zleceniach zatrudniam pomocnika aby wykonać projekt szybko i solidnie. W przypadku zleceń dla firm: nie wstawiam faktur VAT.
Akceptowalne płatności (pod warunkiem, że ogłoszenie jest płatne; PayPal, przelew itd.): PayPal/przelew
Portfolio (jeśli oczywiście posiadamy): -
Kontakt: Wiadomość na forum, Skype (grabinio24).

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...