Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę technikiem - ɴoɴαмe


ɴoɴαмe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuję wszystkim za opinię :).

 

 

Zmien to "Desing" na "Design" xD

A tak ogolnie miły typek i z tego co widze to pomocny i wie co robi :)

 

Zmienione :D

 

Zapraszam następnych chętnych  B)

fPdC8vF.jpg

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Znam osobę, lecz jest czasami leniwa i współpracuje z złymi osobami lecz jak się za coś zabiera to naprawde to zrobi :)

 

//

 

Zmień otoczenie i będzie lepiej.

 

I tak polecam.

1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak @Catha napisał.. Zmień otoczenie, mówię tu o xFatal.. Przestań chodzić z nim po tsach i cwaniakować i robić z siebie debila, którym nie jesteś.

Bardzo ładna oprawa graficzna charakteryzująca Twoją osobę.

Polecam.

Opublikowano

Tak jak @Catha napisał.. Zmień otoczenie, mówię tu o xFatal.. Przestań chodzić z nim po tsach i cwaniakować i robić z siebie debila, którym nie jesteś.

Bardzo ładna oprawa graficzna charakteryzująca Twoją osobę.

Polecam.

Dzięki że tak fajnie mówisz o mojej grafice podoba mi się to.

Dziękuje ci łukaszku że jesteś.

always in my heart <3 

Opublikowano

Polecam gorąco :) Napisz gg :D albo wejdź do mnie na ts napewno wiesz jaki ;d xFatal :D 59436063


Polecam gorąco :) Napisz gg :D albo wejdź do mnie na ts napewno wiesz jaki ;d xFatal :D 59436063


Polecam gorąco :) Napisz gg :D albo wejdź do mnie na ts napewno wiesz jaki ;d xFatal :D 59436063

Opublikowano

Właśny firewall? chodzi o filtracje ruchu TCP/UDP? Czy to jakieś filtry pod L4/L7???

Chyba że to coś innego możesz mnie poprawić!

Opublikowano

Właśny firewall? chodzi o filtracje ruchu TCP/UDP? Czy to jakieś filtry pod L4/L7???

Chyba że to coś innego możesz mnie poprawić!

 

Layer 4, filtrowanie UDP i TCP

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Polecam osobę z całego serca.

- sumienna

- dotrzymuje słowa

- kulturka pełna

 

naprawdę polecam

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...