Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę technikiem - ɴoɴαмe


ɴoɴαмe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo gorąco polecam Tego użytkownika, profesjonalnie i szybko, po opłaceniu poprosiłem o postawienie dodatkowego bota - zrobił to równie szybko bez dodatkowych kosztów. POLECAM!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A można się dowiedzieć jak u ciebie z zabezpieczaniem serwera?

w poprzednich postach pisałeś że spokojnie do warstwy 7.

Skontaktuj się ze mną poprzez pw na forum chciałbym żebyś pokazał te swoje "firewalle" :)

 

#Potem wystawię opinie negatywną lub pozytywną

Pozdrawiam ~Fatal

Pij rozważnie.

Opublikowano
7 minut temu, xFatal2 napisał:

A można się dowiedzieć jak u ciebie z zabezpieczaniem serwera?

w poprzednich postach pisałeś że spokojnie do warstwy 7.

Skontaktuj się ze mną poprzez pw na forum chciałbym żebyś pokazał te swoje "firewalle" :)

 

#Potem wystawię opinie negatywną lub pozytywną

Pozdrawiam ~Fatal

Niestety, już w mojej ofercie nie ma "Własnego FireWall'a".
Dziękuje za przypomnienie, właśnie to skorygowałem.

Pozdrawiam ~ɴoɴαмe

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Serdecznie polecam użytkownika.

> Pełne ogarnięcie wszystkich funkcji teamspeaka

> kulturalna i życzliwa pomoc w zakresie ts3

> bardzo przyjemna współpraca z użytkownikiem

W skrócie +rep no scam xD

Opublikowano

Bardzo polecam tego użytkownika! Pełen profesjonalizm, szybkość oraz wykonanie tego o co poprosiłem :v Warty zaufania człowiek :D

 

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Naprawdę polecam mordkę ;)

 

Pomógł mi i to bardzo ;) Jeżeli macie problem to walcie tylko do niego.
Spędzi tyle czasu, aż pomoże ;) Polecam serdecznie.

 

Jeszcze raz dzięki :)

lubie-to-png.png

Opublikowano
Dnia 20.11.2016 o 17:31, xFatal napisał:

Polecam pana noname.

> Uczciwy

> Wiele Potrafi

> Postawił 10 botów na arubie za 4 zł

> Doświadczenie [serwer 150 osób online]

Serwer 150 osób+ jest dzisiaj niczym :)

Opublikowano
1 godzinę temu, Grenus napisał:

Serwer 150 osób+ jest dzisiaj niczym :)

Zobacz kiedy to było pisane ;).

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano
2 godziny temu, Perevik napisał:

jest do ciebie jakiś kontakt ?

Jest na prezentacji ,że prywatna wiadomość.

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Serdecznie polecam tego użytkownika !

Pomaga z wszystkim co jest do roboty na serwerze ts3. U mnie było strasznie dużo do roboty za małą opłatą z czego inni chcieli po 40 - 50 zł.

Miły i pomocny POZDRAWIAM !

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...