Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ezBot + EloBuddy - Automatyczne levelowanie konta (zaktualizowana wersja Volibota)


daveMonster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po włączeniu EzBot'a:

 

[30.12.2016 11:51:38] Wystąpił błąd:

Login failed with unknown error. Try again later.

[30.12.2016 11:51:38] Maksymalna ilość botów: 1

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dzięki wielkie bo już się martwiłem, że strace Buddy zanim zaczne z powrotem bocic

Hejo

Opublikowano

 

dzięki wielkie bo już się martwiłem, że strace Buddy zanim zaczne z powrotem bocic

 

 

POBIERZCIE TĄ WERSJE!

 

 

  mam taki blad  [/url]">http://22png_aewhxer.png

 

 

Jest ktoś kto mógłby mi z tym pomóc? :D

http://screenshot.sh/mMh5zkls4O4Gh

 

 

Mam taki sam błąd jak panowie up

Hejo

Opublikowano

 

 

dzięki wielkie bo już się martwiłem, że strace Buddy zanim zaczne z powrotem bocic

 

 

POBIERZCIE TĄ WERSJE!

 

 

  mam taki blad  [/url]">http://22png_aewhxer.png

 

 

Jest ktoś kto mógłby mi z tym pomóc? :D

http://screenshot.sh/mMh5zkls4O4Gh

 

 

Mam taki sam błąd jak panowie up

 

Ślicznie dziękuję!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cześć.Co zrobić żeby pickował tylko jedną postać ? 
 

[CHAMPIONS]
PickRandomlyFromThisList=true    Miałem tu też false i nic
FirstChampionPick=Leona
SecondChampionPick=Leona
ThirdChampionPick=Leona
FourthChampionPick=Leona
FifthChampionPick=Leona
Opublikowano

I jak wygląda sytuacja z tym 2 kontem? Idzie już bocić na 2 kontach, czy nie bardzo?

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Wie ktoś co trzeba zrobić, żeby boty wychodziły same z bazy? U mnie nie przechodzą przez tę blokadę co jest na początku i potem już w ogóle nie próbują. Sam musze im kliknac gdzie maja pojsc, zeby bot zaczal dzialac.

Opublikowano

Wie ktoś co trzeba zrobić, żeby boty wychodziły same z bazy? U mnie nie przechodzą przez tę blokadę co jest na początku i potem już w ogóle nie próbują. Sam musze im kliknac gdzie maja pojsc, zeby bot zaczal dzialac.

update do lola wszedł, musisz poczekać na aktualizacje bota/skryptu

Czerwone jest piękne! Kocham <3

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na początku miałem błąd lecz tera jest wszystko pieknie pikolo fistasio gg amarazo :) Wiecej takich poradników i programów.

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...