Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ezBot + EloBuddy - Automatyczne levelowanie konta (zaktualizowana wersja Volibota)


daveMonster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AramBuddy znów działa!

 

Aktualizacja:

Zmiana wersji programu na 1.0.1.17

 

Aktualna wersja 1.0.1.17:

Naprawiona czas wyboru bohatera aby mieć pewność, że wszystkie boty będą miały czas na wybór.

bjk8v7f.png

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro sprawdzę, liczę na to że będzie wszystko pięknie smigało : ) Spoko robota ;)

GG: 58291199


Opublikowano

Działa na patchu 6.24? Jest ban Perm czy IP?

Perm, na IP nie ma banów.

 

Działa na 6.24

 

 

Aktualizacja:

Zmiana wersji programu na 1.0.1.18 oraz wersji gry na 6.24.

 

Aktualna wersja 1.0.1.18:

Zaktualizowano do wersji gry 6.24

bjk8v7f.png

Opublikowano

Mam taki problem i nie bardzo wiem co zrobić. Ścieżkę podałem prawidłową bo sprawdzałem i wyciągałem z niej normalnie kod przez kopiowanie ;/ 

Config od Ciebie, no i wciąż to samo, co robić?

https://zapodaj.net/ce90a164222c8.png.html - fotka

Tam masz wszystko napisane, co masz zrobić.

 

Podaj ścieżkę, jaką wpisujesz.

bjk8v7f.png

Opublikowano

 

Mam taki problem i nie bardzo wiem co zrobić. Ścieżkę podałem prawidłową bo sprawdzałem i wyciągałem z niej normalnie kod przez kopiowanie ;/ 

Config od Ciebie, no i wciąż to samo, co robić?

https://zapodaj.net/ce90a164222c8.png.html - fotka

Tam masz wszystko napisane, co masz zrobić.

 

Podaj ścieżkę, jaką wpisujesz.

 

Proszę z SS'ami jak robię. 

 
 
 
 
 
 
C:\Riot Games\League of Legends
 
 
 
 
-------------------------------------------------------------------------
ew jeśli chodzi o to to też dałem  C:\Riot Games\League of Legends\RADS\system i również ten sam błąd 
Opublikowano

Mam pytanie, bo odpalilem ezbot.exe jako admin i tak dalej odpala sie i pisze sending invites itp bo tak ustawilem i tak jakby sie zacielo. Nic dalej nie pisze
Btw nazwy botow trzeba wpisywac nicki w grze czy loginy?
oganralem trzeba nicki z gry wpisywac i leader musi byc ostatni
edit
error mi wyskakuje :v

[2016-12-11 01:36:06]    w RtmpSharp.Net.RtmpClient.<InvokeAsync>d__49`1.MoveNext()
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ValidateEnd(Task task)
   w ezBot.ezBot.<EnterQueue>d__94.MoveNext()

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Mam pytanie, bo odpalilem ezbot.exe jako admin i tak dalej odpala sie i pisze sending invites itp bo tak ustawilem i tak jakby sie zacielo. Nic dalej nie pisze

Btw nazwy botow trzeba wpisywac nicki w grze czy loginy?

oganralem trzeba nicki z gry wpisywac i leader musi byc ostatni

edit

error mi wyskakuje :v

[2016-12-11 01:36:06]    w RtmpSharp.Net.RtmpClient.<InvokeAsync>d__49`1.MoveNext()
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ValidateEnd(Task task)
   w ezBot.ezBot.<EnterQueue>d__94.MoveNext()

 

Nie nicki. Login, który podczas logowania wpisujesz.

bjk8v7f.png

Opublikowano

 

 

Mam pytanie, bo odpalilem ezbot.exe jako admin i tak dalej odpala sie i pisze sending invites itp bo tak ustawilem i tak jakby sie zacielo. Nic dalej nie pisze

Btw nazwy botow trzeba wpisywac nicki w grze czy loginy?

oganralem trzeba nicki z gry wpisywac i leader musi byc ostatni

edit

error mi wyskakuje :v

[2016-12-11 01:36:06]    w RtmpSharp.Net.RtmpClient.<InvokeAsync>d__49`1.MoveNext()
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ValidateEnd(Task task)
   w ezBot.ezBot.<EnterQueue>d__94.MoveNext()

 

Nie nicki. Login, który podczas logowania wpisujesz.

 

Jak w takim razie wytlumaczysz to, ze dzialalo i tylko podczas wybierania champow wypierdalalo taki blad?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

 

Mam pytanie, bo odpalilem ezbot.exe jako admin i tak dalej odpala sie i pisze sending invites itp bo tak ustawilem i tak jakby sie zacielo. Nic dalej nie pisze

Btw nazwy botow trzeba wpisywac nicki w grze czy loginy?

oganralem trzeba nicki z gry wpisywac i leader musi byc ostatni

edit

error mi wyskakuje :v

[2016-12-11 01:36:06]    w RtmpSharp.Net.RtmpClient.<InvokeAsync>d__49`1.MoveNext()
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ValidateEnd(Task task)
   w ezBot.ezBot.<EnterQueue>d__94.MoveNext()

 

Nie nicki. Login, który podczas logowania wpisujesz.

 

Jak w takim razie wytlumaczysz to, ze dzialalo i tylko podczas wybierania champow wypierdalalo taki blad?

 

Skąd ja mam to wiedzieć? To nie mój program ... Przecież bot musi się zalogować do klienta, a jeżeli podasz nick, to jak się zaloguje? :P

bjk8v7f.png

Opublikowano

cos malo znasz tego bota, chodzilo o to, ze nicki trzeba wpisac w settingsach o to bardziej chodzilo. A nie ze nicki w logowaniu. Ehh. A jest mozliwosc dodania kolejnych linijek przy wbieraniu postaci???

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

cos malo znasz tego bota, chodzilo o to, ze nicki trzeba wpisac w settingsach o to bardziej chodzilo. A nie ze nicki w logowaniu. Ehh. A jest mozliwosc dodania kolejnych linijek przy wbieraniu postaci???

Nie zrozumiałem twojej wypowiedzi. No to proste, że nicki, bo musi wyszukać przecież. Czy jest możliwość to nie wiem, spróbuj i się przekonasz.

bjk8v7f.png

Opublikowano

Taa najpierw to ja chce wiedziec czemu mi nie wybiera champow... <prawdopodobnie bo wywala z kolejki>

Nie jestem wróżbitą, nie znam twoich ustawień itp. Dużo może być powodów.

bjk8v7f.png

Opublikowano

Waiting game invite from xxx

; jaka powinna być nazwa znajomego? Ma być nick czy login?

Ustawienia:

[FRIENDS]
QueueWithFriends=true
LeaderName=xxx
FirstFriend=xxx1
SecondFriend=
ThirdFriend=
FourthFriend=

giphy.gif

Opublikowano

Ma być nick z gry, tylko wcześniej musisz w dokumencie accounts pododawać te konta (w accounts login podajesz).

Jest w taki sposób i nie działa ;c

Co z Leaderem? Jeden ma być czy mają mieć MEMBER?

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Ma być nick z gry, tylko wcześniej musisz w dokumencie accounts pododawać te konta (w accounts login podajesz).

Jest w taki sposób i nie działa ;c

Co z Leaderem? Jeden ma być czy mają mieć MEMBER?

 

Przeczytaj dokładnie pierwszego posta to się dowiesz :)

 

Piszę ponieważ z poprawną wersją mi nie działa.

giphy.gif

Opublikowano

Czemu nie kupuje mi przedmiotów automatycznie?

 

Czy ten bot wgl nie kupuje itemków?

 

Proszę o info ,pozdrawiam.

Musisz używać EloBuddy i skrypt do niego podany w temacie, aby cokolwiek kupował.

bjk8v7f.png

Opublikowano

Na AramBuddy ciągle mi chodzi za sojusznikami którzy mają mało hp, da się to jakoś wyłączyć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...