Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ezBot + EloBuddy - Automatyczne levelowanie konta (zaktualizowana wersja Volibota)


daveMonster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Jest to poradnik dotyczący wbijania poziomów oraz PZ przy użyciu edytowanej wersji programu ezBot (zaktualizowana wersja Volibota) przez Hesa oraz programu EloBuddy.
 
Status: Działa na wersji 6.24

Aktualna wersja programu: 1.0.1.18

Wersję sprawdzamy w pliku ezBot\version.txt.

Jeżeli nie masz podanej wyżej wersji to kliknij w AutoUpdater.

 

Jak zainstalować:
1. Pobierz program ezBot i go wypakuj:
Pobierz stąd: LINK
Skan: VIRUSTOTAL
 

Na samym początku polecam zaktualizować bota klikając AutoUpdater. Tak samo robimy przy każdej aktualizacji LOLa.

 

2.  Skonfiguruj ustawienia ezBota:
Ścieżka: ezbot\configs\
 
accounts:
Tutaj dodajemy nasze konto i ustawiamy, jaki typ kolejki ma wybierać.

Login|Hasło|Region|TypKolejki|Ranga

Region:

NA - Ameryka Północna
EUW - Europa zachód
EUNE - Europa środkowo-wschodnia
KR - Korea Południowa
BR - Brazylia
TR - Turcja
PBE - Public Beta Environment
RU - Rosja
OCE - Oceania
LAS - Łacińska Ameryka południowa
JP - Japonia


Typ kolejki:


INTRO_BOT - Boty Wstęp
BEGINNER_BOT - Boty początkowe
MEDIUM_BOT - Boty zaawansowane
BOT_3X3 - Boty Twisted Treeline
ARAM - Aram


Ranga:


Przydatne, kiedy bocimy ponad jedno konto:
Jeżeli bocimy jedno, ustaw MEMBER.
LEADER - Lider
MEMBER - Członek 


Przykładowy config:

qwerty123|123|EUNE|ARAM|MEMBER

Polecam grać ARAMY ze względu na szybkość gier w stosunku do EXPa.
 
settings:
Edytujemy tu ustawienia programu.

[GENERAL]
LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\  #Ścieżka z folderem LOLa (tam gdzie zainstalowaliśmy)
MaxBots=2 #Maksymalna ilość boconych kont na raz
MaxLevel=31 #Maksymalny lvl (jeżeli 31, gra po zdobyciu 30)
RandomSpell=false #Losowe umiejętności przywoływacza
Spell1=Heal #Pierwsza umiejętność przywoływacza
Spell2=Ghost #Druga umiejętność przywoływacza
PrintGameStats=false #Wyświetlaj statystyki gry
GarenaLoLFolder=C:\GarenaLoL\GameData\Apps\LoL\ #Jakis prywatny serwer lola, 
Language=en #Jezyk bota

[ACCOUNT]
MinDelay=1600 #Minimalne opóźnienie
MaxDelay=9485 #Maksymalne opóźnienie
BuyExpBoost=false #Kupuje Dopalacz Doświadczenia 
 
[CHAMPIONS]
PickRandomlyFromThisList=true #Losowa postać z listy poniżej
FirstChampionPick=Garen #Wybór pierwszego bohatera
SecondChampionPick=Garen #Wybór drugiego bohatera (jeżeli pierwszy zajęty)
ThirdChampionPick=Garen #Trzeciego
FourthChampionPick=Garen #Czwartego
FifthChampionPick=Garen #Piątego
 
[LOLSCREEN]
ReplaceLoLConfig=false #Zapisuje ustawienia (używaj false, jeżeli nie chcesz, aby się zmieniły ustawienia w grze)
SreenHeight=600 #Wysokość rozdzielczości
SreenWidth=800 #Szerokość rozdzielczości
LOWPriority=true #Ustawia niski priorytet, polecam
LOWGraphics=false #Ustawia grafike na niska
 
[FRIENDS]
QueueWithFriends=false #Pozwala grać wszystkim botom w piątkę
LeaderName= #Nazwa lidera
FirstFriend= #Nazwa pierwszego bota
SecondFriend= #Drugiego
ThirdFriend= #Trzeciego
FourthFriend= #Czwartego

[SHUTDOWN]
AfterXGames=0 #Po ilu grach ma wylaczyc bota (0 = nie wylaczy)
AlsoCloseComputer=false #Czy po X grach ustawionych wyzej ma wylaczyc komputer

Zalecane ustawienia:

 

[GENERAL]
LauncherPath=C:\Riot Games\LeagueofLegends\
MaxBots=1
MaxLevel=31
RandomSpell=false
Spell1=Heal
Spell2=Barrier
PrintGameStats=false
GarenaLoLFolder=C:\GarenaLoL\GameData\Apps\LoL\
Language=pl

[ACCOUNT]
MinDelay=1600
MaxDelay=9485
BuyExpBoost=false

[CHAMPIONS]
PickRandomlyFromThisList=fase
FirstChampionPick=Garen
SecondChampionPick=Garen
ThirdChampionPick=Garen
FourthChampionPick=Garen
FifthChampionPick=Garen

[LOLSCREEN]
ReplaceLoLConfig=false
SreenHeight=600
SreenWidth=800
LOWPriority=true
LOWGraphics=false

[FRIENDS]
QueueWithFriends=false
LeaderName=
FirstFriend=
SecondFriend=
ThirdFriend=
FourthFriend=

[SHUTDOWN]
AfterXGames=0
AlsoCloseComputer=false

 

 

 
version:
Tutaj musimy ustawić aktualną wersję League of Legends.
Aby sprawdzić:
- wchodzimy do klienta LOLa,
- kopiujemy wersję z górny-lewy róg i wklejamy do version.
4NgdRsS.png
Wersję zmieniamy kiedy wyjdzie nowy update do LOLa.
 
3. Pobierz program EloBuddy i go zainstaluj:
Pobierz Stąd: LINK
na górze strony przycisk DOWNLOAD

4. Zainstaluj potrzebne skrypty do EloBuddy:
Wybierz jeden:
AutobuddyPlus - Na bocenie 5v5 Summoner's Rift (https://github.com/hesa2020/HesaElobuddy)
AutobuddyTwistedTreeline - Na bocenie 3v3 Twisted Treeline (https://github.com/hesa2020/HesaElobuddy)
AramBuddy - Na bocenie ARAM (https://github.com/plsfixrito/AramBuddy)
AramBuddy (updated) - Boci na aramkach (https://github.com/r3d4ilx3cdfxd/AramBuddy)
 
Opcjonalnie:
Evadee (zwieksza prawdopodobienstwo bana) - Unikanie skillshootów, opcjonalnie (https://github.com/stefsot/EloBuddyAddons)
Skrypt do championa - lista skryptów: https://elobuddydb.com/
TextureDisabler - Warto używać na Summoner's Rift, gdyż AutobuddyPlus nie ma wbudowanej tej funkcji w przeciwieństwie Do AramBuddy  (https://github.com/hesa2020/HesaElobuddy)

Aby zainstalować skrypt:
- włącz EloBuddy,
- naciśnij sześcian po lewej stronie, 
- naciśnij zielony przycisk Zainstaluj Addon,
- zaznacz zdalny addon i wklej podany wyżej link,
- poczekaj chwilę, aż się załaduje,
- zaznacz skrypt,
- naciśnij przycisk zainstaluj.


Jak używać:
1. Uruchom EloBuddy jako administrator.

Zaznacz wybrane skrypty.
 
2. Uruchom ezBot.exe jako administrator.
Po załadowaniu się, program automatycznie będzie rozpoczynał nam nowe gierki informując o tym w konsoli.


Dodatkowo statystyki zdobywania PZ: (Podziękowania dla @drejw):

 

 

224sSNl.png

20 gier

50+36+36+30+32+80+44+40+30+40+32+188+36+28+38+36+30+28+44+30=908

908/20=~45 <- średni zarobek

30+23+24+21+22+49+28+26+20+25+21+22+24+23+26+24+24+21+26+28=507

507/20=~25 <- średni czas gry na boty

W godzinie odbędą się ~2 gry

2*45=90

24*90=2160 <- w całą dobę można pozyskać 2160 pz bocąc na medium botach

Troche tej kabsy sie nazbiera  xD

 

feTG2x2.png

 



Ostrzegam, że używanie tego programu może skutkować, ale nie musi banem permanentnym!!!

bjk8v7f.png

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No, no gratki. Wszystko ładnie opisane i estetyczne położone. No nic tylko polecić i pogratulować takiej roboty.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Z*******a robota

Możesz jeszcze dodać, że warto korzystać jeszcze z TextureDisablera podczas bocenia na summoners rifcie, gdyż autobuddy+ nie ma tej funkcji wbudowanej, w przeciwieństwie do arambuddy.

+moja statystyka co do zdobywania pz bocąc na najtrudniejszych botach, mając 30 lvl

 

224sSNl.png

20 gier

50+36+36+30+32+80+44+40+30+40+32+188+36+28+38+36+30+28+44+30=908

908/20=~45 <- średni zarobek

30+23+24+21+22+49+28+26+20+25+21+22+24+23+26+24+24+21+26+28=507

507/20=~25 <- średni czas gry na boty

W godzinie odbędą się ~2 gry

2*45=90

24*90=2160 <- w całą dobę można pozyskać 2160 pz bocąc na medium botach

Troche tej kabsy sie nazbiera xD

*dodam probaly jeszcze statystyki co do aramów :p*

feTG2x2.png

 

 

Opublikowano

@drejw 
Dzięki, dodam do tematu ;)
 

Aktualizacja:

Co aktualizację należy:

version:

Tutaj musimy ustawić aktualną wersję League of Legends.
Aby sprawdzić:
- wchodzimy do klienta LOLa,
- kopiujemy wersję z górny-lewy róg i wklejamy do version.
4NgdRsS.png

 

 

bjk8v7f.png

Opublikowano

Wszystko ładnie śmiga, aczkolwiek wywala mi zazwyczaj bug splata i się restartuję i tak w kółko - cały czas bug splat. Ktoś wie o co może chodzić?

xD

Opublikowano

Aktualizacja:

Zaktualizowałem ustawienia.


Nowości w ezBocie:
Od teraz bot wybiera najlepsze specjalizacje dla danej postaci z champion.gg.

Dodano nowe tłumaczenia programu w tym POLSKIE.
Od teraz można ustawić po ilu grach bot się wyłączy i wyłączenie komputera po ustalonych grach.
Od teraz bot wspiera Garene(nie wiem co to jest) .



@1361622928-U485574.pngLaughyJoke.
Pisze coś w konsoli? Spróbuj najnowszą wersję pobrać.

bjk8v7f.png

Opublikowano

 

 

Ostrzegam, że używanie tego programu może skutkować, ale nie musi banem permanentnym!!!

i tak perm będzie po 3/4 tygodniach max 

 

poradnik ładnie zrobiony, ale bezużyteczny

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

 

 

Ostrzegam, że używanie tego programu może skutkować, ale nie musi banem permanentnym!!!

i tak perm będzie po 3/4 tygodniach max 

 

poradnik ładnie zrobiony, ale bezużyteczny

 

Nie zgadzam się, bo np. ja nie dostałem bana nawet po miesiącu. Jakoś wielu osobom się przydał, więc nie rozumiem ciebie. 

bjk8v7f.png

Opublikowano

Jestem świadkiem, gdzie gość podpierdalajac mi konto grał samym twitchem na EB i konto sie wyjebalo po 3 tygodniach grania na jakis g****o skryptach, a to wiem że poradnik jest do farmienia IPków, ale inject to inject w gre, wiec granie na takim koncie prędzej czy później kończy się banem. Kupując smurfa na allegro robionym (prawdopodobnie) tym samym sposobem też dostałem bana mimo że czysto grałem. Sposób jest może i fajny, ale na dłuższą mete bezużyteczny, bo w sumie dlaczego subforum eb, l$ i bola zostało włączone w jedno? Bo bany lecą i to cały czas, chyba że można pobawić się na skryptach przez chwile na jednym koncie i w międzyczasie lvlowac drugie.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Jestem świadkiem, gdzie gość podpierdalajac mi konto grał samym twitchem na EB i konto sie wyjebalo po 3 tygodniach grania na jakis g****o skryptach, a to wiem że poradnik jest do farmienia IPków, ale inject to inject w gre, wiec granie na takim koncie prędzej czy później kończy się banem. Kupując smurfa na allegro robionym (prawdopodobnie) tym samym sposobem też dostałem bana mimo że czysto grałem. Sposób jest może i fajny, ale na dłuższą mete bezużyteczny, bo w sumie dlaczego subforum eb, l$ i bola zostało włączone w jedno? Bo bany lecą i to cały czas, chyba że można pobawić się na skryptach przez chwile na jednym koncie i w międzyczasie lvlowac drugie.

Nie zawsze się dostaje bana.  Ja na przykład na mainie go nie używam, bo za duże ryzyko. Sam kiedyś na starym koncie jeszcze kiedy z L# wyciekły pasy to dostałem bana, więc wiem, że jest ryzyko. Aczkolwiek jak mówiłem nie musisz dostać tego bana, jeżeli używasz z głową.

 

Bany są również za kupione konto, więc nie musiało być bocone.

bjk8v7f.png

Opublikowano

Aktualizacja:

Zaktualizowałem ustawienia.

 

 

Nowości w ezBocie:

Od teraz bot wybiera najlepsze specjalizacje dla danej postaci z champion.gg.

Dodano nowe tłumaczenia programu w tym POLSKIE.

Od teraz można ustawić po ilu grach bot się wyłączy i wyłączenie komputera po ustalonych grach.

Od teraz bot wspiera Garene(nie wiem co to jest) .

 

 

 

@1361622928-U485574.pngLaughyJoke.

Pisze coś w konsoli? Spróbuj najnowszą wersję pobrać.

W konsoli nic nie piszę, po prostu restartuje lola i tak w kółko, ale cały czas po ~10 sek wywala lola i bug splat.

xD

Opublikowano

Usun evade z polecanych, to jest glownie powod banow.

Spoko, ale nie usunę a dodam, że zwiększa prawdopodobieństwo bana.

 

 

 

 

Aktualizacja:

Zaktualizowałem ustawienia.

 

 

Nowości w ezBocie:

Od teraz bot wybiera najlepsze specjalizacje dla danej postaci z champion.gg.

Dodano nowe tłumaczenia programu w tym POLSKIE.

Od teraz można ustawić po ilu grach bot się wyłączy i wyłączenie komputera po ustalonych grach.

Od teraz bot wspiera Garene(nie wiem co to jest) .

 

 

 

@1361622928-U485574.pngLaughyJoke.

Pisze coś w konsoli? Spróbuj najnowszą wersję pobrać.

W konsoli nic nie piszę, po prostu restartuje lola i tak w kółko, ale cały czas po ~10 sek wywala lola i bug splat.

 

Według mnie to przez EloBuddy. Spróbuj zainsalować te programy:

 

https://www.elobuddy.net/topic/1529-read-this-troubleshooting/
bjk8v7f.png

Opublikowano

Aktualizacja:

Aktualna wersja programu: 1.0.1.10 

Wersję sprawdzamy w pliku ezBot\version.txt.

Jeżeli nie masz podanej wyżej wersji to kliknij w AutoUpdater.

 

Status: Działa na wersji 6.23

bjk8v7f.png

Opublikowano

Witam! Mam problem, a mianowicie: 

 w System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
   w System.IO.FileSystemEnumerableIterator`1.CommonInit()
   w System.IO.FileSystemEnumerableIterator`1..ctor(String path, String originalUserPath, String searchPattern, SearchOption searchOption, SearchResultHandler`1 resultHandler, Boolean checkHost)
   w System.IO.Directory.EnumerateDirectories(String path)
   w ezBot.ezBot.FindLoLExe()
   w ezBot.ezBot.<connection_OnMessageReceived>d__90.MoveNext()

Mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? Z góry dzięki!

 

Przed tym błędem wyświetla mi się jeszcze takie coś:

http://imgur.com/a/4TeQ2

Opublikowano

Ok, naprawione :) Teraz mam pytanie, czy jeśli gramy arama to musimy jakieś dodatkowe skrypty wgrywać? Czy wystarczy tylko AramBuddy?

 

@Edit:

 

Mam pytanie, czy jeśli odpalę samego EloBuddy podczas gry, to będzie on działał? Czy działa tylko z ezBotem? Chodzi mi o to, że chciałbym sobie odpalić tego skrypta z Arama grając z kumplami, żeby działał za mnie podczas gry :P Czy jest taka opcja?

Opublikowano

Ok, naprawione :) Teraz mam pytanie, czy jeśli gramy arama to musimy jakieś dodatkowe skrypty wgrywać? Czy wystarczy tylko AramBuddy?

 

@Edit:

 

Mam pytanie, czy jeśli odpalę samego EloBuddy podczas gry, to będzie on działał? Czy działa tylko z ezBotem? Chodzi mi o to, że chciałbym sobie odpalić tego skrypta z Arama grając z kumplami, żeby działał za mnie podczas gry :P Czy jest taka opcja?

AramBuddy wystarczy na ARAMki. EloBuddy odpowiada za sterowanie postacią w grze, a ezBot automatycznie dolacza do kolejek etc. więc tak, działa bez ezBota.

bjk8v7f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...