Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OptiMUm PvP [S6 EP3 + skill tree S8] [Exp x20] [drop x40] [non reset] [START 18.11.2016r. godz 18:00]


OptiMUmPvP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Komsi spoty są w większości globalowych miejscowek a oprócz tego są nowe customowe które mają zachęcić do zwiedzania map :) nie ma ukrytych spotow po xx mobkow nie mniej jednak, chcemy żeby gracze sami odnaleźli nowe spoty

 

Mikoz : mam nadzieje że graczy nie będzie brakować, my osobiście na chwilę obecną oferujemy 500 slotów, jeśli jednak ich zabraknie liczbę max online możemy w każdej chwili powiększyć. Nie radzę sugerować się mała liczba postów w temacie bo większość graczy zostało zaproszone prywatnie przez fb bądź numery telefonów nabyte przez kilkanaście lat gry :)

Opublikowano

Jeżeli ktoś nie będzie mógł zalogować się na serwer proszę wykonać następujące czynności :

-Opdalać grę jako administrator za zgodność z systemem win7 lub win xp

- Jeśli to nie pomaga : Mój komputer -> Właściwości -> Zaawansowane ustawienia systemu->  W zakładce zaawansowane - wydajność i ustawienia->zakładka zapobieganie wykonaniu danych i dodajemy do wyjątków ścieżkę do main.exe ;) 

W razie problemów proszę pisac tutaj bądź na kanale ts 

Pozdrawiam i zapraszam na start, który juz niebawem ;)

Opublikowano

Testy dobiegają końca, jutro około godziny 16 serwer zostanie wyłączony w celu wyczyszczenia bazy. Dziękuję wszystkim którzy włożyli swoje trzy grosze do testów i zapraszam w piątek na godzinę 18.

Opublikowano

Super server, profesjonalny admin!
Polecam i nie moge sie doczekac startu! :D

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

Opublikowano

Prediction - temat jest do przemyślenia, być może będzie możliwość resetowania drzewka za gp

Dobrze by było wiedzieć zanim ludzie dobija 400, ponieważ to znacząco wpłynie na buildy. 

Opublikowano

Można jesli zamyka maina masz instrukcje jak to zrobic ;) opisane jest na stronie i kilka postow wyzej , ewentualnie wejdz na ts to Ci wytlumacze

 

 

Status online jest naprawiony mozna wbijac ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...