Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TuringBot - Dzienny limit pokestopów/pokemonów - Najbardziej bezpieczny bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3VYxCvk.png

 

Witam, przedstawiam wam TuringBot`a

aktualnie jest to najbezpieczniejszy z botów.

Symuluje on człowieka, chodzi po chodnikach etc.

Przy ustawionej prędkości nie porusza się ciągle jednolitą prędkością, lecz z każdym pokestopem ją zmienia

czyli przy ustawieniu 30km/h będzie on się poruszał 29,27,25, a czasem nawet 23 etc.

 

Dostosowuje się on również do dziennych limitów wprowadzonych przez Niantic Labs, czyli

po złapaniu 1k pokemonów oraz 2k pokestopów sam się wyłącza!

Warto dodać, że bota nie trzeba resetować, u mnie śmigał całą noc bez problemu.

 

 

 

Porady aby uniknąć bana:

 

- NIE KORZYSTAMY Z POLSKIEGO IP NP W TOKYO.

- PRĘDKOŚĆ MAX. 40KM/H

- NIE UŻYWAMY SNIPE`A

- PO ZJECHANIU LIMITU NIE WŁĄCZAMY BOTA PRZEZ 24H :)

 

 

 

DL:

https://mega.nz/#!Uk9VGSob!cAiiiRw5NYt2tLvpPuXR_9X-iqrZZJjVEDVNXDfSgcY

SKAN:

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma instrukcji jak włączyć, wiec tak wam ją skróce:

 

Bot nie ma GUI wieć musicie go ustawić tak jak boty bez GUI, czyli włączacie 'TuringBot.exe' i po chwili wyłączacie. Potem w folderze Config jest auth.json i tam ustawiacie login i hasło a w pliku config.json są parametry bota.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

 

 

Opublikowano

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

Ile łapiesz Expa na godzinę z takim legit configiem?

Opublikowano

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

Opublikowano

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

 

Opublikowano

 

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": true,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": true,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10
co tu jeszcze zmienic ?
Opublikowano

 

 

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": true,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": true,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10
co tu jeszcze zmienic ?

 

nic, już nic.

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": true,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": true,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10
co tu jeszcze zmienic ?

 

nic, już nic.

 

ale on mi uzywa snipera 

Opublikowano

Jak ustawic w tym bocie jakies IP z tokio ?
 

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": true,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": true,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10
co tu jeszcze zmienic ?

 

nic, już nic.

 

ale on mi uzywa snipera 

 

Nie możliwe, mi przy identycznym configu wszystko śmiga pięknie :) 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Konfiguracja niemal taka sama jak w Necro. Dlatego nie tłumaczyłem, zresztą po odpaleniu bocika mamy informację o tym aby wejść do folderu z config i żeby uzupełnić dane :)

confing jest ogarniety czy trzeba cos przerabiac po za predkoscia

 

snipe na false i najlepiej polska lokalizacja

 

SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": true,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": true,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10
co tu jeszcze zmienic ?

 

nic, już nic.

 

ale on mi uzywa snipera 

 

Nie możliwe, mi przy identycznym configu wszystko śmiga pięknie :)

 

dobra zmienilem "UseSnipeLocationServer" na true i jest git

Opublikowano

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

@2up

 

Pokaż ss'a z tego co Ci wyskakuje.

 

@up

 

15k/h w jakimś dużym parku w Polsce i będziesz miał sporo expa :D

Myślisz ze 25 k expa/h przy 15 km/h to okej?

Opublikowano

Co dać w tej linijce? I skąd mam ogarnąć proxy login i hasło? Myślałem, że tylko IP będzie chciał, a nie konto od razu. 

 

2c97386bef.png

 

No i w ogóle ustawiać DeviceSettings?

Ponawiam.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...