Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Testowałem i testowałem te boty, Hexton już mi nie działa tak szybko jak wcześniej. Polecam https://github.com/PocketMobsters/PokeMobBot/releases fajnie farmi i stabilny i do tego jajka :p

Thx. zaraz obczaję co i jak.

No a czym to się różni od NecroBota? Bo widzę że to praktycznie to samo:

https://github.com/N...mpiled-Releases

Tu bezpośrednio do pliku: https://github.com/N...4.0/Release.zip

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba wziąć pod uwagę że zmienili radar i teraz wyszukuje poków ze znacznie mniejszej odległości :/

Opublikowano

Jako jedyny działa bez zarzutu, Necro po prau H też potrafił się wykrzaczyć na jakiś error api

No fakt Necro b.fajny tylko faktycznie jak się czasem wykrzaczy to stoi bo trzeba mu klawisz nacisnąć by ruszył. Właśnie testuje to co zapodałeś. ;)

Opublikowano

Pomoże mi ktoś jak tego używać? Niestety dopiero zaczynam przygodę z botem do pokemona i kompletnie nie wiem co i jak, odwdzięczę się jakoś sms do gry czy coś

Wszytko zostało napisane w tym temacie. Wystarczy poczytać. 

Opublikowano

 

Pomoże mi ktoś jak tego używać? Niestety dopiero zaczynam przygodę z botem do pokemona i kompletnie nie wiem co i jak, odwdzięczę się jakoś sms do gry czy coś

Wszytko zostało napisane w tym temacie. Wystarczy poczytać. 

 

Dokładnie, jak nie ogarniasz to nie dla ciebie bo praktycznie co dzień wychodzi nowa wersja i trzeba przerabiać itp.

Opublikowano

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie?

Nie mam takiego problemu wszystko gra i buczy :] 

Opublikowano

 

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie?

Nie mam takiego problemu wszystko gra i buczy :] 

 

mozesz wkleic konfiguracje porownam ze swoja bede wdzieczny.

Opublikowano

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie? Moze musze cos zmienic w pliku user?

Zmniejsz ilość duplikatów. Ja przy 3 tak miałem i musiałem na 2 zjechać.

Opublikowano

 

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie? Moze musze cos zmienic w pliku user?

Zmniejsz ilość duplikatów.

 

mam wpisane 4 szt

 <KeepMinIvPercentage>95</KeepMinIvPercentage>

  <KeepMinCp>1000</KeepMinCp>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>false</EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>

  <KeepPokemonsThatCanEvolve>false</KeepPokemonsThatCanEvolve>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <DelayBetweenPokemonCatch>0</DelayBetweenPokemonCatch>

  <UsePokemonToNotCatchFilter>false</UsePokemonToNotCatchFilter>

  <KeepMinDuplicatePokemon>4</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIvOverCp>true</PrioritizeIvOverCp>

  <MaxTravelDistanceInMeters>1500</MaxTravelDistanceInMeters>

  <!--Untested. Use at own risk-->

  <UseGpxPathing>false</UseGpxPathing>

  <GpxFile>test.gpx</GpxFile>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>false</UseLuckyEggsWhileEvolving>

  <!--Will ONLY evolve pokemon above your IV threshold-->

  <!--Unsupported at the moment-->

  <EvolveAllPokemonAboveIv>false</EvolveAllPokemonAboveIv>

  <EvolveAboveIvValue>0</EvolveAboveIvValue>

 

tak to wyglada u mnie cos jest zle?

Opublikowano

ten nowy bot jest bardzo malo czytelny, powinni zmienic kolory poszczegolnych akcji.

 

i nie zlicza mi transfered pokemow

 

w porownianiu do starego v6 nie zalicza mi km w jajkach ;/ 

 

oraz czesto wyskakuzje catcherror co w poprzedniku nie mialo miejsca

Opublikowano

mam jeszcze jedno pytanie jak zrobic kilka botow na innych kontach? Prosze o pomoc nawet jesli jest banalna.


 

 

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie? Moze musze cos zmienic w pliku user?

Zmniejsz ilość duplikatów.

 

mam wpisane 4 szt

 <KeepMinIvPercentage>95</KeepMinIvPercentage>
  <KeepMinCp>1000</KeepMinCp>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>false</EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>
  <KeepPokemonsThatCanEvolve>false</KeepPokemonsThatCanEvolve>
  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <DelayBetweenPokemonCatch>0</DelayBetweenPokemonCatch>
  <UsePokemonToNotCatchFilter>false</UsePokemonToNotCatchFilter>
  <KeepMinDuplicatePokemon>4</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIvOverCp>true</PrioritizeIvOverCp>
  <MaxTravelDistanceInMeters>1500</MaxTravelDistanceInMeters>
  <!--Untested. Use at own risk-->
  <UseGpxPathing>false</UseGpxPathing>
  <GpxFile>test.gpx</GpxFile>
  <UseLuckyEggsWhileEvolving>false</UseLuckyEggsWhileEvolving>
  <!--Will ONLY evolve pokemon above your IV threshold-->
  <!--Unsupported at the moment-->
  <EvolveAllPokemonAboveIv>false</EvolveAllPokemonAboveIv>
  <EvolveAboveIvValue>0</EvolveAboveIvValue>

 

tak to wyglada u mnie cos jest zle?

 

rzeczywiscie po zmniejszeniu ilosci duplikatow dziala teraz bardzo dobrze dziekuje za pomoc.

Opublikowano

 

 

Ciagle zapelnia mi ilosc pokemonow i musze recznie je usuwac bo wyswietla mi 250 jak sobie z tym radzicie? Moze musze cos zmienic w pliku user?

Zmniejsz ilość duplikatów.

 

mam wpisane 4 szt

 <KeepMinIvPercentage>95</KeepMinIvPercentage>

  <KeepMinCp>1000</KeepMinCp>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>false</EvolveAllPokemonWithEnoughCandy>

  <KeepPokemonsThatCanEvolve>false</KeepPokemonsThatCanEvolve>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <DelayBetweenPokemonCatch>0</DelayBetweenPokemonCatch>

  <UsePokemonToNotCatchFilter>false</UsePokemonToNotCatchFilter>

  <KeepMinDuplicatePokemon>4</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIvOverCp>true</PrioritizeIvOverCp>

  <MaxTravelDistanceInMeters>1500</MaxTravelDistanceInMeters>

  <!--Untested. Use at own risk-->

  <UseGpxPathing>false</UseGpxPathing>

  <GpxFile>test.gpx</GpxFile>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>false</UseLuckyEggsWhileEvolving>

  <!--Will ONLY evolve pokemon above your IV threshold-->

  <!--Unsupported at the moment-->

  <EvolveAllPokemonAboveIv>false</EvolveAllPokemonAboveIv>

  <EvolveAboveIvValue>0</EvolveAboveIvValue>

 

tak to wyglada u mnie cos jest zle?

 

mam to samo w tym bocie brak tego co w v1 tam wpisałes w jednej linijce cp a w drugiej np 500 i to oznaczało że będzie usuwać wszystkie pokemony poniżej 500 cp   

 

 

Opublikowano

Mam problem. Nie umiem ustawic tego bota :/ Kod mam taki:

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-16"?>
  <AuthType>Ptc</AuthType> <!-- Google/Ptc --> 
  <DefaultLatitude>35.633149</DefaultLatitude>
  <DefaultLongitude>139.880373</DefaultLongitude>
  <GoogleRefreshToken></GoogleRefreshToken>
  <PtcPassword>MOJEHASLO</PtcPassword>
  <PtcUsername>MOJNICK</PtcUsername>
  <EvolveAllGivenPokemons>false</EvolveAllGivenPokemons>
  <TransferType>none</TransferType>
  <TransferCPThreshold>0</TransferCPThreshold>
  <DoNotTransfer>
     <PokemonId>Pidgey</PokemonId>
  </DoNotTransfer>
  <UnwantedPokemonTypes>
     <PokemonId>Pidgey</PokemonId>
  </UnwantedPokemonTypes>
  <PokestopDelay>15000</PokestopDelay>
</UserSettingsXml>
 
 
i caly czas wyglada to tak: https://zapodaj.net/2dded3af07b3d.png.html
 
Pomocy :x
Opublikowano

Jeżeli ustawię żeby nie łapał np. rattatów to nie będzie ich atakował czy po prostu po złapaniu transfer ?

 

Jak nazwę pokemona to już nie będzie podlegał pod transfer?

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

fejmy muszą być dowalone hahaa

Heh a jaka gówno burza będzie się jutro tam działa bo oni nienawidzą haxów :D

I weź tu się ukryj z takim nickiem :(

 

 

668421422290643422464.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...