Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

a tak się skapłem,czemu nie ma Silver`a?

No to stary proponuje zmienić przeglądarkę  xD  xD

 

 

Wszystko wina Silvera! 

Dokładnie, j.. :D drania :D

 

Nie rozumiem waszych narzekań, przecież jest fajnie  :makka:

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

 

a tak się skapłem,czemu nie ma Silver`a?

No to stary proponuje zmienić przeglądarkę  xD  xD

 

 

Wszystko wina Silvera! 

Dokładnie, j.. :D drania :D

 

Nie rozumiem waszych narzekań, przecież jest fajnie  :makka:

Dokładnie, dział żyje, a całe forum ma się świetnie.  :makka:

417711489342956987022.png

Opublikowano (edytowane)

 

 

a tak się skapłem,czemu nie ma Silver`a?

No to stary proponuje zmienić przeglądarkę  xD  xD

 

 

Wszystko wina Silvera! 

Dokładnie, j.. :D drania :D

 

Nie rozumiem waszych narzekań, przecież jest fajnie  :makka:

Dokładnie, dział żyje, a całe forum ma się świetnie.  :makka:

 

MPC to jedyne forum pełne pomocnych ludzi, a admini to utwierdzają  :makka:

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

widze że cos sie ruszyło Keepo

 

z tego co wyczytałem z 2óch poprzednich stron to dodałbym od siebie tyle że ten dział był "popularny" na początku bo każdy wchodził i pisał teamty żebyśmy sie zabili bo jesteśmy gównami, jak to sie uspokoiło to już była taka przeciętna aktywność :D

 

co do tego sezonu ja mam zaplanowane to

To jest ukryta treść, proszę

i to

To jest ukryta treść, proszę

no i szingeki ale to tylko dlatego że płyne z mainstreamem :/ 

Edytowane przez HarryPotter:*
Opublikowano

co do tego sezonu ja mam zaplanowane to

To jest ukryta treść, proszę

i to

To jest ukryta treść, proszę

no i szingeki ale to tylko dlatego że płyne z mainstreamem :/ 

Oba gówna, pozdrawiam.

 

// Nie ma nic złego w oglądaniu Shingeki, przecież to najlepszy shounen.  :makka:

417711489342956987022.png

Opublikowano

meh, nie wierze, obejrze i tak

 

 

ale chyba dobrze że wyjebali mi tamto konto bo pewnie cały czas bym tutaj tracił czas, a z tego co widzie to teraz usuwają komentarze które są niewygodne LUL 

 

czasem tutaj do was wpadne kociaki :*, ew. jakby ktoś chciał to weeb friendly streamek twitch.tv/kawaii_aruss

 

niech to bedzie ostatnia reklama na tym crap forum :/ 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakieś inne zamienniki dla Nyaa? Na stronie wyżej gówno znajdę, coś lepszego jest?

HorribleSubs zapowiedziało, że "ich" ludzie już robią odpowiednik Nyaa i tam będą ich oficjalne wstawki, możesz zerknąć.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jest jeszcze jeden zamiennik, który wygląda całkiem przyzwoicie.

 

To jest ukryta treść, proszę

417711489342956987022.png

Opublikowano
8 godzin temu, Etaus napisał:

BLAME!, ktoś oglądał, warto ?

Czytałem pierwszy tom mangi i uważam, że takiego dzieła nie da się zekranizować dobrze. Jest zbyt specyficzne i nadaje się tylko do czytania. Demowi się nie spodobało xD

 

QtiV6xY.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...