Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha jakie spierdosky na telegramach siedzą żeby o anime gadać

może jeszcze załóżcie konferencje gg

Dupa boli, że nie zaprosiliśmy? xD

106071453484304291456.jpeg

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Skoro macie te telegramy to na jakiego ch*** się tutaj jeszcze udzielacie ?

Edit:Nie lepiej było wam jakąś konfe na messengerku założyć niż p******** się z jakimś gównem ?

Edytowane przez Etaus
Opublikowano

Skoro macie te telegramy to na jakiego ch*** się tutaj jeszcze udzielacie ?

Edit:Nie lepiej było wam jakąś konfe na messengerku założyć niż p******** się z jakimś gównem ?

To jak używamy telegrama to już mamy bana na MPC forum? Oh.. s**t nie wiedziałem @Lord Makin - banuj pan

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Skoro macie te telegramy to na jakiego ch*** się tutaj jeszcze udzielacie ?

Edit:Nie lepiej było wam jakąś konfe na messengerku założyć niż p******** się z jakimś gównem ?

No, Etaus  ma rację, skoro zdradziliście ten dział to: @Pitbull_ ,@TheMadMan9512, @Eftar, @indywidualistaA wypierdalać z tego forum śmiecie jedne

PS. Na kij komu messenger jeszcze tego brakuje, by jakieś mangozjeby mi spamowały 

 

 

 

Skoro macie te telegramy to na jakiego ch*** się tutaj jeszcze udzielacie ?

Też właśnie nie wiem... I tak się tutaj nic nie dzieje :c

 

A Zet nadal nie może się pozbierać po rekomendacji Verexa xD

 

 

 

Bo to jest internet, tutaj mamy w dupie uczucia innych ludzi...

Jakich ludzi? xD

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

A ja niedługo 3k postów. heHEE Tak dużo tematów, a niektórzy nadal zbanowani. :(

 

 

Większość ludzi pobanowana, a z tych co zostali większość też już nie ogląda. 

Sam wyjebałem ~600 gb chińskich bajek z dwóch dysków, wyczyściłem plan to watch na malu i teraz oglądam tylko dragon balla co niedzielę. 

s2c77Oa.png

Opublikowano

Jednak coś dobrego zrobili. :D

Dobre to zrobili nier automata, szkoda tylko że mnie stać jedynie na kradzież pierwszego lepszego avatara z google grafiki xD 2B > A2

Opublikowano

 

Jednak coś dobrego zrobili. :D

Dobre to zrobili nier automata, szkoda tylko że mnie stać jedynie na kradzież pierwszego lepszego avatara z google grafiki xD 2B > A2
Jeszcze tylko 9 dni i premiera.. może kupie...

gfgdf

 

Opublikowano

 

 

A ja niedługo 3k postów. heHEE Tak dużo tematów, a niektórzy nadal zbanowani. :(

 

 

Większość ludzi pobanowana, a z tych co zostali większość też już nie ogląda. 

Sam wyjebałem ~600 gb chińskich bajek z dwóch dysków, wyczyściłem plan to watch na malu i teraz oglądam tylko dragon balla co niedzielę. 

 

szacunek ludzi ulicy

ja się nie mogłem przełamać żeby usunąć 700gb bajek. tyle godzin szukania, tyle tygodni ściągania... szkoda mi to usuwać xD

52126142219396245817.jpeg

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...