Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SinusBot 0.9.12.3 - Sposób na większą ilość instancji w SinusBot - AutoInstalalcja


  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy poradnik przydał ci się ?

    • Tak
      30
    • Nie
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko udało się zainstalować,

 

Ale mi piszę, że konfigi w putty nie czyta, lecz i tak są pomieszane te foldery, że nic nie działa ;C

Pokaż dokładnie jaki masz błąd i gdzie.

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Poradnik ładnie zrobiony tylko nie chcę działać :/ 

http://prntscr.com/d6hvm0  ?

 

Z czego tu widzę to wszystko ładnie się zainstalowało.

 

Mi też się ładnie zainstalowało ale jak wpisywałem w przeglądarce ip i port to już nie działało..

oDYVDfv.gif
Specjalista
Opublikowano

 

 

Poradnik ładnie zrobiony tylko nie chcę działać :/

http://prntscr.com/d6hvm0 ?

Z czego tu widzę to wszystko ładnie się zainstalowało.

Mam to samo o co tu może chodzić?

 

Z tego co ja widzę to nie czyta Youtube-dl.conf

Spróbujcie dodać sobie ręcznie albo usunąć rozszerzenie yt-dl z konfiguracji bota.

Opublikowano

 

 

 

Poradnik ładnie zrobiony tylko nie chcę działać :/

http://prntscr.com/d6hvm0 ?

Z czego tu widzę to wszystko ładnie się zainstalowało.

Mam to samo o co tu może chodzić?

 

Z tego co ja widzę to nie czyta Youtube-dl.conf

Spróbujcie dodać sobie ręcznie albo usunąć rozszerzenie yt-dl z konfiguracji bota.

 

 

Ale Youtube-dl.conf nie ma nic do poprawnego działania sinusbota

giphy.gif

Specjalista
Opublikowano

Bot po prostu chce się włączyć i szuka tego pliku ale go nie ma więc leży.

 

Możecie spróbować odpalić samego bota bez dockera. Wejdziecie do folderu z sinusem i ./ts3bot i pokażcie co tam wam wyskoczy.

Specjalista
Opublikowano

Wszystkim którym nie działa proszę podać która wersję instalujecie oraz na jakim systemie. Są problemy z instalacją 0.9.11 i wyżej na debianie.

Specjalista
Opublikowano

Znalazłem rozwiązanie tego problemu. Bot od tych wersji Beta, czyli 0.9.11 działa jako upgrade do wersji 0.9.8. Co trzeba zrobić? Należy pobrać wersje 0.9.8 zainstalować ją i sprawdzić, czy działa. Jeśli wszystko działa należy pobrać wersję wyższą w tym wypadku 0.9.12.3 należy pamiętać, że dostępna jest już 0.9.15. Pliki z nowej wersji należy wrzucić do folderu z już zainstalowanym już botem. Niektóre pliki będzie trzeba podmienić a plugin z bota należy podmienić ze starym. Teraz wszystko już powinno działać.

 

Ten sposób powinien zadziałać u osób, którym bot się nie odpala. Wszystkie pytania kierować tutaj lub na PW.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działają mi skrypty ./run.sh ponieważ w putty wyskakuję błąd że taka komenda nie istnieje a jak wejdę w ten skrypt ręcznie to tak naprawdę nic w nim nie ma jest tylko:

 

2.

2.

 

I tyle.

Opublikowano

2016/11/28

b85a08f3 6f33757f INFO New connection status 0; Error 1797 2016/11/28
b85a08f3 6f33757f INFO TSClient quit.

 

Wiecie co może być nie tak ? 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...