Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.13.2][Survival] mc.antybeton.eu


coalaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam, dzialamy bez przerwy i za free, bez jakichkolwiek oplat.

 

Ale jak ktos chce to moze, bo widze ze "dzieciaki" lubia placic na innych serwerach No-Premium,

Opublikowano

Nic sie nie zmienilo, serwer dziala lecz chetnych do gry brak.

Zapraszam do odkrywania modow bez ich instalacji.

Ref.

Opublikowano

Wczoraj na krotko uruchomilem serwer w wersji 1.10, niestety, polowa pluginow bez wsparcia do aktualnej wersji.

Co powodowalo gre bardzo malo atrakcyjna Wiec zostaje w wersji 1.8.x z 54 pluginami. Zycze milej zabawy.

Ku mojemu zdziwieniu zauwazylem duza aktywnosc w godzinach nocnych,

a juz sie balem ze nikt w wakacje nie wbija, no i premka mocno ogranicza aktywnosc.

Zapraszam

Opublikowano

@topic

Gralem na serwie i bylo zajebiscie, serwer bedzie stal przez wakacje? Myslalem ze wylaczyles go :P

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@topic

Gralem na serwie i bylo zajebiscie, serwer bedzie stal przez wakacje? Myslalem ze wylaczyles go :P

To byla tylko propozycja, ktos sie rozciepal wiec zostalo.

Potwierdzilo sie tylko to ze wakacje to martwy sezon. Pocieszeniem

jest to ze mimo to wbilo kilku nowych graczy i to ze edycja bedzie przedluzona,

czyli dluzej.

 

Opublikowano

Nastąpiła mała zmiana, więc tytuł jest aktualnie błędny za co bardzo przepraszam. Typ servera to już nie Survival, a RolePlay i  FreeBuild. Niestety nie mogę zmienić tematu więc ta informacja widoczna będzie tylko tu w środku.

Opublikowano

Nastąpiła mała zmiana, więc tytuł jest aktualnie błędny za co bardzo przepraszam. Typ servera to już nie Survival, a RolePlay i  FreeBuild. Niestety nie mogę zmienić tematu więc ta informacja widoczna będzie tylko tylko w środku.

o co chodzi dokładniej chciałbym jakoś z tb o tym pogadać ;) jeszcze w sprawie mpc

Opublikowano

Niestety aktualnie kontakt bezpośredni z coalaa jest możliwy jedynie przez ts3 lub minecrafta. Na forum wejśc nie może, ponieważ blokują wchodzenie z zagranicy (pewnie nie lubią niemców). On sam też ich nie lubi. Tak więc wygląda sytuacja. :(:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...