Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.13.2][Survival] mc.antybeton.eu


coalaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tu nie stracisz bezpowrotnie czasu i tego co stworzyles. Mapa bedzie udostepniona

w calosci, po zakonczeniu edycji, Jesli stworzysz cos to w kazdej chwili przesle to

w formacie .schematic.

Zapraszam i chodz tlumow nie ma napewno warto.

Opublikowano

czyzby tak "wielu" mialo Premium ??

Albo inaczej- czyzby wszyscy tutaj uzywali piratow ??

Zapraszam ( F5 )

Opublikowano

Niestety, nie będę wspierał kradzionych kont i zarazem nie będę kupował konta dla jednego serwera. Szkoda, mógłby być ciekawy serwer.

 

Btw. To że jest Premium nic nie zmienia :p Na innych serwerach ludzi jest także jak na lekarstwo mimo non-premium (porównując do innych serwerów na MPC).

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

"MrPajax" - dziekuje za informacje, juz sie balem ze nikt tego nie czyta.

Premka ma naprawde duzo plusow.

 

Tak cz inaczej mimo praktycznie zerowej frekwencji serwer bedzie istnial do 2017.

Kazdy kto tu osiagnal range LORD konczy zabawe i zostaje tu sam.

Troche mi sie nudno samemu gra, ale przywyklem.

Samo to co daje plugin Slimefun i Morph daje naprawde fajna zabawe na chwile wolne podczas zlej pogody.

Niemniej jednak zapraszam. F5

Opublikowano

Kto dzisiaj (17.05.2017) wejdzie jako nowy, dostanie jako nagrode wybuchowy kilof

oraz dodatkowy plecak na itemki.

Obowiazuje dzis od 18.00 do 21.00

Zapraszam. F5

Opublikowano

Hmm... idea mi się bardzo podoba :) Może będziecie zainteresowani współpracą ze mną, bo sam planuje stworzyć angielskojęzyczny serwer premium i bez Pay2Win. Zapraszam do kontaktu na PW ;)

Opublikowano

Na roznych polskich serwerach placi sie za dodatki, tutaj nie. Wolnosc calkowita.

Zapraszam.

Gdyby dzieciaki wiedzieli co sie traci nie majac PREMIUM- natychmiast by kupili legala,

a nie placiliby jakimis sms-ami za pierdoly.

Od dzis wlaczam sie do walki z piratami wykorzystujacymi naiwnosc dzieci.

F5

Opublikowano

­Świetny serwer. Miłi gracze. Miła adminsitracja. Nie sprzedaje nikt vipów ani tego typu rzeczy. Przyjazny i zrównoważony gameplay. Fajne dodatki. Polecam!

aw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...