Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Arka Mu PVP | x 30 Exp | 40% Drop | 1 RR | Grand Open 09.04.16


LEGOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam :)  Zapraszam wszystkich maniaków mu  na serwer oraz do Guild LovePK jest to  Polska Guild  z miłą atmosfera  i charakteram  pisac pw Nick KsPk :)

 ciagle sa nowi nie ma duzej odskoczni exp ladnie idzie w pt :P drop jvl exe na spotach tez bardzo dobry do tego doszedl evelnt z Demonami Angelami :P  wbiacj  serwer godny Polecenia   

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę wszystkich o uwage proszę nie spamowac jest troche silniejszy ddos ale jest wszystko robione by namierzyć tego pana co psuje zabawę... niedługo wszystko wróci do normy

 

Proszę o cierpliwość

Opublikowano

 

Proszę wszystkich o uwage proszę nie spamowac jest troche silniejszy ddos ale jest wszystko robione by namierzyć tego pana co psuje zabawę... niedługo wszystko wróci do normy

 

Proszę o cierpliwość

 

wątpię, jak nie przestanie to nie pogramy. nie ma innej opcji 

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwoscia :P   Admin upora sie z dossem wierze w niego !  Pozdrawiam  i Zapraszam jak bedzie on :P

Opublikowano

Serv ON !!

 

Przepraszam za utrudnienia ale niestety żyjemy w kraju takim a nie innym

Ludzie lubią psuć  prace drugiego człowieka

Opublikowano

Tak więc jedziemy z następnym Eventem

 

Event Lucky Coins  Activ

 

Co można dostać za wymianę 1 losowy item :

 

10 Lucky Coins

 

Bok 1-3

Piorko

Crest

WW Ring

Bless 10

Soul 10

Bless

Soul

 

20Lucky Coins

 

Bless 10

Soul 10

Ped Panda   HoT !

Bok 2-4

Jols 10

Box of Red Ribbon  (Wings 2lvl +0+0)

Bless

Soul

 

30 Lucky Coins

 

Bok +5
Magic Backpack
Vault Expansion Certificate
Bless +2
Soul +2
Box of Blue Ribbon (wings 2lvla+Luck)
Condor Flame
JoL+1
Joc+2

Opublikowano

Na poczatku wydawalo mi sie ze serwer jest troche niedopracowany pod kilkoma wzgledami ale widze ze administracja caly czas pracuje i poprawia ewentualne niedociagniecia zglaszane przez graczy, systematycznie dodaje nowe ewenty. Dawno nie bylo lepszego poslkiego serwera

Opublikowano

INFORMACJA !!!!!!!!


 


RESTART SERVERA ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 20 GTM +1


PATCH BEDZIE DOSTEPNY NA WWW


Witam 


Kilka fajnych rzeczy zostało dodanych


Niestety Będzie musiał być  nowy patch  Przymusowy inaczej GG nas nie wpuści


Kilka Dodatków :


Nowy System  Goblin Pkt


Za zabicie Mobow typu Inwazje dostajecie po 10 GP


Za zabicie Bossow typu NM,Kundun itp po 50 GP


Został dodany Demon , Angel do Shopu pod X właśnie za GP


Więc zachęcam do korzystania z Wszelkich Eventow


 


Została Dodana Nowa Invazja  ,, Zaikan '' Dropic z niego będą losowe 2 boki od +1 do +4 !


,, Szkielet King '' King  Drop 1 Bok   od +1 do +5 !


,, Hydra '' Drop 4-5 Bokow  od +1 do +4 !


 


Zapraszam do zabawy na ArceMu nie ma czasu na nudę !


Opublikowano

A więc, zacznę tak co do serwera to spoko. Dobrze sie grało fajnie ustawiony. Ale musze postawić duży minus - dla admina Lego. Opisze sytuacjie z mojej strony.

 

 

​Od startu serwera grałem z bratem na ArkaMu. I dziś jak wróciłem z pracy i wszedlem zrobic repota, otrzymałem wiadomość od admina Lego w której oskarża mnie o "hacki"

Napisał ze ma info od graczy że używam czitow, że to ja wysyłam DDosy, i że byłem na raklionie i zabijałem mopa w 3 sekundy.

Odpisałem mu na to że to nie prawda, że na raklionie faktycznie byłem ale mobek poskładał mojego AE na hita :D

 

Ostatcznie wynikła z tego że Admin Lego na podstawie tego co inni gracze mu napisali, nie majac żadnych dowodów na mnie poprostu banuje.

No nic trudno fajnie sie grało ale Admin mi to zepsuł.

 

Poprosze admina by tu w temacie podał dowód na to że czitowałem.

 

 

post-149362-0-48791100-1460720397_thumb.jpg

ggwp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A więc, zacznę tak co do serwera to spoko. Dobrze sie grało fajnie ustawiony. Ale musze postawić duży minus - dla admina Lego. Opisze sytuacjie z mojej strony.

 

 

​Od startu serwera grałem z bratem na ArkaMu. I dziś jak wróciłem z pracy i wszedlem zrobic repota, otrzymałem wiadomość od admina Lego w której oskarża mnie o "hacki"

Napisał ze ma info od graczy że używam czitow, że to ja wysyłam DDosy, i że byłem na raklionie i zabijałem mopa w 3 sekundy.

Odpisałem mu na to że to nie prawda, że na raklionie faktycznie byłem ale mobek poskładał mojego AE na hita :D

 

Ostatcznie wynikła z tego że Admin Lego na podstawie tego co inni gracze mu napisali, nie majac żadnych dowodów na mnie poprostu banuje.

No nic trudno fajnie sie grało ale Admin mi to zepsuł.

 

Poprosze admina by tu w temacie podał dowód na to że czitowałem.

 

 

attachicon.gifBan.jpg

ggwp

TOker dowod jest taki ze bylem z toba w pt ^^^ :)

Opublikowano

Witam


Toker ty to musisz mieć tupet, grałeś na czitach, próbujesz mnie Ddosować 


Ja na temat tej gry wiem praktycznie wszystko


Wczoraj byłeś na raklionie zabijałeś moba w 3 sek


(Dostałeś nad przyrodzonych mocy)


 


Dostawałem informacje wielokrotnie typu


,,Silence and TokerBM I suspect has used deceptive software when train''


( jak się nie mylę to obie postacie należą do ciebie )


Tak więc dziękuje Panu za Grę


 


I nie siej Tutaj paniki Bo nikogo ADMIN nie banuje za nic ....

Opublikowano

 

Witam

Toker ty to musisz mieć tupet, grałeś na czitach, próbujesz mnie Ddosować 

Ja na temat tej gry wiem praktycznie wszystko

Wczoraj byłeś na raklionie zabijałeś moba w 3 sek

(Dostałeś nad przyrodzonych mocy)

 

Dostawałem informacje wielokrotnie typu

,,Silence and TokerBM I suspect has used deceptive software when train''

( jak się nie mylę to obie postacie należą do ciebie )

Tak więc dziękuje Panu za Grę

 

I nie siej Tutaj paniki Bo nikogo ADMIN nie banuje za nic ....

 

Dalej nie dałeś dowodu. ja zostaje przy tym ze nic nie mam. i cała ta historia jest wyssana z palca .

 

 

A więc, zacznę tak co do serwera to spoko. Dobrze sie grało fajnie ustawiony. Ale musze postawić duży minus - dla admina Lego. Opisze sytuacjie z mojej strony.

 

 

​Od startu serwera grałem z bratem na ArkaMu. I dziś jak wróciłem z pracy i wszedlem zrobic repota, otrzymałem wiadomość od admina Lego w której oskarża mnie o "hacki"

Napisał ze ma info od graczy że używam czitow, że to ja wysyłam DDosy, i że byłem na raklionie i zabijałem mopa w 3 sekundy.

Odpisałem mu na to że to nie prawda, że na raklionie faktycznie byłem ale mobek poskładał mojego AE na hita :D

 

Ostatcznie wynikła z tego że Admin Lego na podstawie tego co inni gracze mu napisali, nie majac żadnych dowodów na mnie poprostu banuje.

No nic trudno fajnie sie grało ale Admin mi to zepsuł.

 

Poprosze admina by tu w temacie podał dowód na to że czitowałem.

 

 

attachicon.gifBan.jpg

ggwp

TOker dowod jest taki ze bylem z toba w pt ^^^ :)

 

Nigdzie z  Tobą nie byłem. 

 

 

Dobra olać to.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...