Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ b00t.net [x15] Steam/NonSteam


mateusz188

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest dla graczy steam jak i nonsteam. aktualizacja dzis była i był też dziś wipe. client nonsteam jest u nas na forum

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem , gralem juz na tym serwie i wszystko bylo ok, ale teraz po wipe nie wiem co powinnem zrobic. Odpalam gre jak zawsze ale wyskkuje kilkanascie wierszy w kolorze czerwonym, czy mam cos pobrac? Prosilbym o szybka odpowiedz, korzystam z waszego klienta nonsteam:)


juz ogarnalem ;) juz sciagam klienta, widzimy sie w grze, pozdrawiam ! 

Opublikowano

Fajny serwer, ogólnie fajnie, że jest client non-steam. Jak pobierałem kortala, to mi antywirus wywalał grę, z tym nie ma żadnych problemów. :D

 

Tylko szkoda, że VIP otrzymuje takie itemy na start. :/

Opublikowano

ŁADNA PREZKA xD

Dzięki

 

Czy hurtworld odpala na 32 bity?

wątpie

 

Co tak drogo vip? ^^ istnieje szansa kupić vipa za 15zł ^^ doładowaniami czy cuś ?

Na tyle przedmiotów co ma VIP to jest drogo? ^^ Cena nie ulega zmianie

Opublikowano

Moim zdaniem za duzo ma Vip ;) to C4 powinno byc out, a zamiast 2 deto to 1, bo troche paytowin, majac ekipie 4 VIpow na tydzien daje to 12 C4 z samych kitow + znalezione

 

Opublikowano

Moim zdaniem za duzo ma Vip ;) to C4 powinno byc out, a zamiast 2 deto to 1, bo troche paytowin, majac ekipie 4 VIpow na tydzien daje to 12 C4 z samych kitow + znalezione

Ale serwer jest x15 taką baze mozna zrobić że te 12 c4 nic nie zrobi.

Opublikowano

 

Moim zdaniem za duzo ma Vip ;) to C4 powinno byc out, a zamiast 2 deto to 1, bo troche paytowin, majac ekipie 4 VIpow na tydzien daje to 12 C4 z samych kitow + znalezione

Ale serwer jest x15 taką baze mozna zrobić że te 12 c4 nic nie zrobi.

 

tak srednio bo jest limit nie zwiekszony z 50000, a teraz C4 robi takie roz***** ze tylko z metalowych scian sie oplaca ;)

 

Opublikowano

A będzie wipe, czy uda się przywrócić to co było ?

Nie bedzie żadnego wipe.

Nic nie będzie trzeba przywracać, po prostu ktoś nas atakuje i maszyna jest chwilowo wyłączona. Aktualnie piszemy nowego firewalla. Niedługo wszystko powinno wrócić do normy ;)

Opublikowano

to super ! i ostatnie pytanie zwiazne z gra jesli nie claimowalem quada to zniknie?

Juz wszystko powinno działać. Jeśli quad/auto nie jest zaclaimowany to po 4h znika.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...