Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ b00t.net [x15] Steam/NonSteam


mateusz188

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi nie działa, pisze że nie mozna sie połączyć.


Pisze tak: ..................... failed to connect to server : No response from host.


Już działa! za 50000 razem udało się połączyć:D

Opublikowano

połącz sie przez s1.hw4u.eu lub hw1.biggames.pl lub eonversehw.pl jedna z tych domen powinna działać eonversehw dopiero się aktualizuje. jeśli masz DNS z gogle to powinieneś się móc łączyć.

Opublikowano

Nwm czy oplaca sie wam robic serwer x15 poniewaz bedziecie wiele dokladac na pierwsze oplaty najlepiej zrobic jakis x2/x5 najlepiej sie sprzedaje vip ale to tylko moje zdanie.

Sr ze nie uzywam Polskich znakow ale nie mam w tej klawiaturze Polskich znakow :/.

Opublikowano

Nwm czy oplaca sie wam robic serwer x15 poniewaz bedziecie wiele dokladac na pierwsze oplaty najlepiej zrobic jakis x2/x5 najlepiej sie sprzedaje vip ale to tylko moje zdanie.

Sr ze nie uzywam Polskich znakow ale nie mam w tej klawiaturze Polskich znakow :/.

Serwer stoi nie cały miesiąc a range VIP kupiło 29 osób. Ruszył serwer x5 hw2.biggames.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...