Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖ b00t.net [x15] Steam/NonSteam


mateusz188

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIELKI REWORK! WEJDŹ I SPRAWDŹ CO SIĘ ZMIENIŁO! NOWA MASZYNA! 0 LAGÓW!


 


 


 


  • Serwer x15 ~ connect s1.biggames.pl / hw1.biggames.pl / hw1.b00t.net / s1.b00t.net

 


 


Adres strony głównej


http://b00t.net/


 


 


pqub6of.png


• /kits - Pokazuje liste dostępnych kitów


• /kit start - Odbierasz itemy na start


• /sethome - Zapisujesz pozycje


• /home - Teleportujesz się do zapisanej pozycji


• /homes - Pokazuje liste zapisanych pozycji


• /tpr - Wysyłasz prośbę o teleport do gracza


• /tpa - Akceptujesz prośbę o teleportacje


• /clan help - Informacje o klanie


• /car help - Informacje o tuningu auta/quada


• /car - Pokazuje odległość Ciebie od Twojego zaclaimowanego auta/quada


• /rc - Usuwa claima z auta/quada


• /meteor - Pokazuje za ile spadnie meteor


• /players - Pokazuje liczbe graczy na serwerach


• /vip - Pokazuje listę przedmiotów które posiada ranga VIP!


• /stakes fill - uzupełnia bursztyn w totemach - dla rangi Super VIP


 


fxydBQf.png


 


 


vip1.jpg


 


 


 


• /kit svip co 4 dni


/stakes fill


 


YHf5aQH.png


 


 


 


vip2.jpg


 


• /kit vip co 4 dni!


uberevil.png

Credits To: LoxTix

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer chyba jest atakowany DDOS i widocznie sam sie nie podnosi bo juz jest sporo offline po ostatnim ataku.

Prosze go uruchomic i dodac jakies "auto wstawanie" serwera ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

serwer przeniesiony na nowa maszynę. tym razem debian mamy problem z wgraniem cracka na linuxa. staramy się jak najszybciej to ogarnąć

Opublikowano

Czy adres serwera (domena) pozostanie taka sama ?.

Kiedy Serwer zostanie ponownie otwarty ?.

A co do serwera Nie ma lepszego :) :)

Czekam z niecierpliwością  ;)

Siemka ;) Tu QveryS ! :lenny:

 

Opublikowano

Czy to prawda ze dzis jest wipe? Bo ktos tam pisal na serwie ze co tydz jest wipe

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...