Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pewność siebie (różne sytuacje)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jej... Zapytaj wreszcie swojej matki, nie wiem ile chciała to ukrywać...

Poważnie proszę

 

Najeżdżasz na matki, widać masz gówno pod nosem.

 

Jesteś kozak w necie, stanąłbyś twarzą w twarz byłbyś zesrany.

 

 

 

Ogarnij się i weź się w garść a użalanie się nad sobą tylko pogarszasz sprawe.

 

Weź dupe w kroki i po prostu coś ze sobą zrób jak chcesz w końcu zaruchać a nie klepać na chujpornie

                                                  21f0dgn.jpg

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze? Co Ci szkodzi, nic nie stracisz, tylko tez podbijanie do lasek na sile to srednio, jak chcesz byc w serio zwiazku, mozna szukac, sprawdzac, ale to troche na sile, ew jakas wixa, gdzie kazdy bedzie po %%%. Myslenie o sobie w taki sposob, ze jestes nie smialy itp tylko pogarsza sprawe, JESTES TYGRYSEM BIERZ JE BRACIE, nie no, bez takich, ale wiesz, (pseudo)koledzy troche racji maja, trzeba kiedys za cos zlapac przynajmniej. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Witam,

dzisiaj akurat jest dzień kobiet, kup jej kwiatka, jak prawdziwy młodociany gentelmen i zaproś ją do kina, czy gdzie tam chcesz, dla ubogich może być nawet i kebab.

A później wystarczy, że powiesz tak

pss sluchaj loszka i fil lov tu ju wiec mejbi wi ken du it.

To jest Twoja szansa życiowa, nie zmarnuj tego.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Póki masz kumpli to jeszcze nie jest z tobą tak źle xD

 

 

 

Ewentualnie możesz zrobić tak, idziesz do jakiegoś sklepu gdzie pracuje jakaś ładna niunia co ci się podoba i jest w tym samym wieku +/- co ty, no i oczywiście w tym sklepie musza być kwiaty, a ze dzis mamy ten caly dzien kobiet to w prawie kazdym sie cos znajdzie. No to bierzesz jakies duperele w tym sklepie kupujesz, jako ze jestes spierdoliną życiowa to pewnie nic poza chipsami i colą nigdy nie kupowałeś wiec bierz to + jednego kwiatka. Przy kasie jak już Ci podaje cene itd, ładnie wszystko pieknie płacisz i odchodzisz od kasy z tekstem, ze ten kwiatek to dla niej za piękny uśmiech czy inny c**j, na drugi dzień jak przyjdziesz to albo ją spotkasz i dostaniesz numer telefonu, albo zostanie wyjebana z pracy za romanse z klientami, zależy gdzie pracuje. (Działa, sprawdzone xD)

Opublikowano

Póki masz kumpli to jeszcze nie jest z tobą tak źle xD

 

 

 

Ewentualnie możesz zrobić tak, idziesz do jakiegoś sklepu gdzie pracuje jakaś ładna niunia co ci się podoba i jest w tym samym wieku +/- co ty, no i oczywiście w tym sklepie musza być kwiaty, a ze dzis mamy ten caly dzien kobiet to w prawie kazdym sie cos znajdzie. No to bierzesz jakies duperele w tym sklepie kupujesz, jako ze jestes spierdoliną życiowa to pewnie nic poza chipsami i colą nigdy nie kupowałeś wiec bierz to + jednego kwiatka. Przy kasie jak już Ci podaje cene itd, ładnie wszystko pieknie płacisz i odchodzisz od kasy z tekstem, ze ten kwiatek to dla niej za piękny uśmiech czy inny c**j, na drugi dzień jak przyjdziesz to albo ją spotkasz i dostaniesz numer telefonu, albo zostanie wyjebana z pracy za romanse z klientami, zależy gdzie pracuje. (Działa, sprawdzone xD)

Ty k***a, laski nigdy nie miałeś a rady dajesz, oj harnaś ogarnij się kłamczuszku.

Napisz dla niej piosenkę lub zaśpiewaj "Materialna d****a" Ryśka Peji.

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

 

Póki masz kumpli to jeszcze nie jest z tobą tak źle xD

 

 

 

Ewentualnie możesz zrobić tak, idziesz do jakiegoś sklepu gdzie pracuje jakaś ładna niunia co ci się podoba i jest w tym samym wieku +/- co ty, no i oczywiście w tym sklepie musza być kwiaty, a ze dzis mamy ten caly dzien kobiet to w prawie kazdym sie cos znajdzie. No to bierzesz jakies duperele w tym sklepie kupujesz, jako ze jestes spierdoliną życiowa to pewnie nic poza chipsami i colą nigdy nie kupowałeś wiec bierz to + jednego kwiatka. Przy kasie jak już Ci podaje cene itd, ładnie wszystko pieknie płacisz i odchodzisz od kasy z tekstem, ze ten kwiatek to dla niej za piękny uśmiech czy inny c**j, na drugi dzień jak przyjdziesz to albo ją spotkasz i dostaniesz numer telefonu, albo zostanie wyjebana z pracy za romanse z klientami, zależy gdzie pracuje. (Działa, sprawdzone xD)

Ty k***a, laski nigdy nie miałeś a rady dajesz, oj harnaś ogarnij się kłamczuszku.

Napisz dla niej piosenkę lub zaśpiewaj "Materialna d****a" Ryśka Peji.

 

­

 

 

:s

Opublikowano

nawet płakłem nad tfym losem ;_;

nie można cię brać na poważnie, irl piszesz jaki to nieśmiały jesteś i spierdolony, a tu wszystkim cisniesz i to w dodatku po rodzicach. Ładnie. Ktoś taki nie zasluguje na odpowiedzi i protipy. Jedyne co ci mogę doradzić to żebyś zmienił kolegów. No może jeszcze że jest opcja zakupienia tramalu z oglaszamy24 z pewnością pozwoli otworzyc ci sie do ludzi)))) juz cos o tym wiem

Gość krzywy231
Opublikowano

zrob stalke +9 i kazda jest twoja

Opublikowano

Tramal ? Nie dobry w smaku. Dostosowuję się do ludzi piszących w temacie, to jest 15 latków którzy w tematach walentynki/sylwester piszą, że spędzają je na waleniu gruchy i expieniu, a tutaj są samcami alfa

Opublikowano

Siema, a więc taki problem... Jestem totalnym zj***m.

Tzn. Mam 19 lat i piszę ten temat na forum dla gimbusów, ale jest jeszcze coś. Jestem totalnie nieśmiały w kontaktach z innymi, mam tu na myśli dziewczyyynki lub loszki jak kto woli. Dodam, że grałem 8 lat w mmosy i nie wychodziłem z domu ( ahhh miło wspominam). No ale do rzeczy, podobają mi się dziewczyny w szkole to i tak nie zagadam, a same to startowały do mnie jakieś 0/10 więc wolałem grać. Kumple się ze mnie śmieją, że nie mam laski itp, że jestem pizda i takie tam imiona swoich rodziców inne dają. Kompletnie tego nie rozumiem, ich laski to kompletne dno, wolę spojrzeć na swoją rękę bo jest ładniejsza od nich, więc nie wiem z czego beka. Nadmienię tylko, że jestem dosyć ładny. I nie tylko mama mi to mówiła, nawet kolega do swojej dziewczyny jak o mnie opowiadał, wygadała się... On chyba więc nie jest do końca hetero ? Sedno - Co zrobić żeby nie być pizdą, psychicznie i zagadać do dziewczyny ? A także nie stresować się w codziennych sytuacjach. Proszę nie pisać, idź i gadaj bo kto nie nerdził ten nie wie.

 

Jest 0:11 i to nie jest troll, proszę o poważne odp.

jesteś dosyć ładny? To nie dziwię się, że laski 0/10 startowały, ładny to jest p****, facet może być przystojny :v :v

 

Trenuj sobie na kuzynce czy coś bliskiego kontaktu z dziewczynami, gadaj z kuzynką tak jakbyście się nie znali i zaczynaj od tego

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dobra nie ma co się użalać.

Jakie categories na dziś proponujecie ?

Przeanalizowałem cały wątek i widzę dla ciebie ziomuś tylko jedno wyjście.

Idź do pierwszego lepszego sexshop'u kup lalkę dmuchaną polecam ci jakąś stworzoną w europie bo te made in china szybko się psują i wsadź jej w dupę radio, po co ? Żeby ćwiczyć odwagę zapuścisz jakiś kawałek Rihanny, Beyonce czy Bibera i podniesiesz sobie samoocenę. Co do kategorii to BBW.

49yxrs.png

Opublikowano

0/10 dla mnie, dla Cb pewnie byłyby 10/10.

Kto wybrzydza ten nie rucha. Jesteś idealnym przykładem.

 

Idź do klubu. Napierdol się. Nie będziesz mieć żadnych problemów z rozmową. Chyba, że za dużo wypijesz.

Opublikowano

 

Dobra nie ma co się użalać.

Jakie categories na dziś proponujecie ?

Przeanalizowałem cały wątek i widzę dla ciebie ziomuś tylko jedno wyjście.

Idź do pierwszego lepszego sexshop'u kup lalkę dmuchaną polecam ci jakąś stworzoną w europie bo te made in china szybko się psują i wsadź jej w dupę radio, po co ? Żeby ćwiczyć odwagę zapuścisz jakiś kawałek Rihanny, Beyonce czy Bibera i podniesiesz sobie samoocenę. Co do kategorii to BBW.

 

bbw hahaha XDDDDDDDD mordeczko wygrałeś wszystko, jadłem i się udusiłem prawie :v :v

 

@ top

 

ćwicz na kuzynce ew. jakiejś dobrej kumpeli, niech ona pomoże Ci się otworzyć przed dziewczynami, albo z jakimś dobrym kolegą w towarzystwie np. 1-2 dziewczyn bo im więcej tym gorzej na początku będzie dla Ciebie

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

To przyjeb sobie po nosie jak nie możesz pić albo zajaraj. Cokolwiek żebyś się wyluzował. Ja w sumie pierwszą poznałem w klubie. Jak jestem najebany, to nie zwracam nawet uwagi na swój wygląd.

Podbijam do każdej jak leci, aż któraś się zgodzi.

Opublikowano

Nie mogę robić takich złych rzeczy, co ksiądz powie

Ale, Ty mówisz o random karynkach. A mi bardziej chodzi o... Dziewczynę w której się lekko bujam. Nie wspomniałem. Dla zielonych : Gdy ją widzisz to czujesz się jak po 2 godzinnych poszukiwaniach pornosa i gdy już myślisz sb, że nic już nie znajdziesz, nagle wyłania się to wymarzone video i dzień ,,staje" się lepszy.

Opublikowano

Nie mogę robić takich złych rzeczy, co ksiądz powie

Ale, Ty mówisz o random karynkach. A mi bardziej chodzi o... Dziewczynę w której się lekko bujam. Nie wspomniałem. Dla zielonych : Gdy ją widzisz to czujesz się jak po 2 godzinnych poszukiwaniach pornosa i gdy już myślisz sb, że nic już nie znajdziesz, nagle wyłania się to wymarzone video i dzień ,,staje" się lepszy.

 

Ja bym do spowiedzi poszedł. Jak chcesz ją wyrwać to tylko na chloroform,niedosc że bd Ciepła to robisz co chcesz

  79160594027661829163.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...