Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChaosMU.pl Season 2 ] [ Exp:800/1200 ] [ Polski serwer ]


Hellas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakaz PK i KS to sobie mozecie zrobic na sub VIPie..

 

Zmieńcie to proszę, bo serwer na prawdę dobrze się zapowiada, a co to za gra bez rywalizacji o spoty?

sygnatura.png

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tu jest mu helper? albo dziala jakis program do autobicia?

Nie ma mu helpera i nie działa autoclicker.

Opublikowano

Pomidors Powah! bro xD

 

Zobaczymy co tu się dzieję, szkoda tylko, że taka duża przewaga dla vipów, cóż, trzeba będzie 2 piwa mniej wypić i kupić sobie vipa ^^

 

Btw. Serwer Vip, wystartuje jakoś później ?

Opublikowano

ojj coś czuję że to będzie na prawdę dobry serwer! :)

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Opublikowano

Pomidors Powah! bro xD

 

Zobaczymy co tu się dzieję, szkoda tylko, że taka duża przewaga dla vipów, cóż, trzeba będzie 2 piwa mniej wypić i kupić sobie vipa ^^

 

Btw. Serwer Vip, wystartuje jakoś później ?

Jest napisane na forum, vip startuje po 3 dniach, czyt 22 marca.

Opublikowano

Lets goooo!!

Nick w grze : Pavlos

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...