Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChaosMU.pl Season 2 ] [ Exp:800/1200 ] [ Polski serwer ]


Hellas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

Opublikowano

 

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

 

 

Antyddosem od firmy hostingowej się nie łudź, bo to jest zazwyczaj gówno warte, jedyne co robi poprawnie to wysyła powiadomienie, że jesteś atakowany i nic więcej. 

Znając życie OVH.

 

AH by Pinkof.. 15 minut po starcie serwera będziesz miał bypassa i każdy będzie się odpalał. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą postawić dobre S2 i nie liczą się z dużym wydatkiem. Zainwestuj w dobrego antyhacka albo serwer będzie na 1 dzień. Nie mówię tego złośliwie... Jeżeli chodzi o scenę Seasonu 2 w Polsce to zawsze ją wspieram. :D 

Ale dobrze Ci radzę o zmianie Antyhacka na płatny : )

Opublikowano

 

 

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

 

 

Antyddosem od firmy hostingowej się nie łudź, bo to jest zazwyczaj gówno warte, jedyne co robi poprawnie to wysyła powiadomienie, że jesteś atakowany i nic więcej. 

Znając życie OVH.

 

AH by Pinkof.. 15 minut po starcie serwera będziesz miał bypassa i każdy będzie się odpalał. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą postawić dobre S2 i nie liczą się z dużym wydatkiem. Zainwestuj w dobrego antyhacka albo serwer będzie na 1 dzień. Nie mówię tego złośliwie... Jeżeli chodzi o scenę Seasonu 2 w Polsce to zawsze ją wspieram. :D

Ale dobrze Ci radzę o zmianie Antyhacka na płatny : )

 

Już Ci wspomniałem, nie mierz innych swoją miarą.

Opublikowano

 

 

 

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

 

 

Antyddosem od firmy hostingowej się nie łudź, bo to jest zazwyczaj gówno warte, jedyne co robi poprawnie to wysyła powiadomienie, że jesteś atakowany i nic więcej. 

Znając życie OVH.

 

AH by Pinkof.. 15 minut po starcie serwera będziesz miał bypassa i każdy będzie się odpalał. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą postawić dobre S2 i nie liczą się z dużym wydatkiem. Zainwestuj w dobrego antyhacka albo serwer będzie na 1 dzień. Nie mówię tego złośliwie... Jeżeli chodzi o scenę Seasonu 2 w Polsce to zawsze ją wspieram. :D

Ale dobrze Ci radzę o zmianie Antyhacka na płatny : )

 

Już Ci wspomniałem, nie mierz innych swoją miarą.

 

 

W takim razie czekam na twój start :) :) 

 

Powodzenia !

Opublikowano

 

 

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

 

 

Antyddosem od firmy hostingowej się nie łudź, bo to jest zazwyczaj gówno warte, jedyne co robi poprawnie to wysyła powiadomienie, że jesteś atakowany i nic więcej. 

Znając życie OVH.

 

AH by Pinkof.. 15 minut po starcie serwera będziesz miał bypassa i każdy będzie się odpalał. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą postawić dobre S2 i nie liczą się z dużym wydatkiem. Zainwestuj w dobrego antyhacka albo serwer będzie na 1 dzień. Nie mówię tego złośliwie... Jeżeli chodzi o scenę Seasonu 2 w Polsce to zawsze ją wspieram. :D

Ale dobrze Ci radzę o zmianie Antyhacka na płatny : )

 

 

Płatny czy darmowy, to bez różnicy. Nie ma płatnych dobrych AH, to po co przepłacać?

A serwer padnie po chwili, jak BCMU :D

Ciekawe jak admin zrobi antyDC, jak publicznie dostępny jest jeden pakiet, a ja znam trzy :D

Klient OGC to nie najlepsze rozwiązanie. Pliki zapewne też, te zmodzone przez evo ^^

Rada dla Ciebie: Lubie S2, ale nie zabieraj się za to :D

 

PS: Znajomy, naprawdę ogarnięty typ jest w fazie stawiania forum o MU Online, źeby skupić naszą społeczność i prawdopodobnie będzie stawiał naprawdę dobre S2 na swoich plikach za parę tygodni, jak pomożemy mu rozkręcić forum.

Zapraszam na nowe forum poświęcone tematyce MU Online!

 
MUCenter.pl - Twoje Centrum MU Online.

 

Pozdrawiam, KrolAlbani :)

Opublikowano

 

 

 

 

Wczoraj podjęliśmy zmianę expa na serwerze vip na 1000x.

Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera :)

Anty ddos oczywiście.

Ruski elf, fajne określenie. Nazwy NPC dziś zostały poprawione.

Goldy są specjalnie podkręcone, żeby chodzić na nie gildiami. 90 resów wychodzi mniej więcej na staty po 8k, a bije się je naprawdę dłuugo.

Nie chcemy, żeby gracze biegali zaraz w super setach. Serwer ma być długo terminowy, a nie po tygodniu zabawy ma się znudzić.

 

Najbardziej rozśmieszyła mnie ta część twojej wypowiedzi. "Zabezpieczenia po stronie clienta jak i głównego gameservera" .  

Mógłbyś rozwinąć jakie zabezpieczenie GameServera zrobiłeś na plikach Evo S2 oraz co rozumiesz przez "zabezpieczenie po stronie klienta" co tam zabezpieczyłeś? żeby nie podmieniali wyglądu modeli setów czy coś bardziej rozwiniętego? Jakiego AntyHacka masz zamiar dodać do swojego serwera? Może Pinkoff? 

A no i najważniejsze, można wiedzieć jakiego antyddosa stosujesz? 

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

Śmieszne, rzeczywiście boki zrywać.

Nie mierz innych swoją miarą od tego zacznę.

Antyddos od firmy hostingowej. Zacznę od tego, że pliki których używam mało Cie powinny interesować, client faktycznie bazuje na evolutionach.

Zacznę od clienta. Check crc, autoupdate, ah by Pinkof.

Od strony gameservera:

- Checksum

- Antipackets

- Sprawdzenie pakietów,

- Anty DC Hack,

- Anty dupe

 

 

Antyddosem od firmy hostingowej się nie łudź, bo to jest zazwyczaj gówno warte, jedyne co robi poprawnie to wysyła powiadomienie, że jesteś atakowany i nic więcej. 

Znając życie OVH.

 

AH by Pinkof.. 15 minut po starcie serwera będziesz miał bypassa i każdy będzie się odpalał. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą postawić dobre S2 i nie liczą się z dużym wydatkiem. Zainwestuj w dobrego antyhacka albo serwer będzie na 1 dzień. Nie mówię tego złośliwie... Jeżeli chodzi o scenę Seasonu 2 w Polsce to zawsze ją wspieram. :D

Ale dobrze Ci radzę o zmianie Antyhacka na płatny : )

 

 

Płatny czy darmowy, to bez różnicy. Nie ma płatnych dobrych AH, to po co przepłacać?

A serwer padnie po chwili, jak BCMU :D

Ciekawe jak admin zrobi antyDC, jak publicznie dostępny jest jeden pakiet, a ja znam trzy :D

Klient OGC to nie najlepsze rozwiązanie. Pliki zapewne też, te zmodzone przez evo ^^

Rada dla Ciebie: Lubie S2, ale nie zabieraj się za to :D

 

PS: Znajomy, naprawdę ogarnięty typ jest w fazie stawiania forum o MU Online, źeby skupić naszą społeczność i prawdopodobnie będzie stawiał naprawdę dobre S2 na swoich plikach za parę tygodni, jak pomożemy mu rozkręcić forum.

 

Spokojnie, nie jestem laikiem w tych sprawach. Serwer nie jest robiony na odpieprz.

Widzę, że każdy teraz wie najlepiej co będzie dobre dla serwera. To, że ludzie stawiają serwer nie mając pojęcia z czym to się je i skupiają tylko uwagę jak zebrać najwięcej siana z niego a później wielkie halo, bo nie potrafią go utrzymać w porządku. Tutaj tak nie będzie.

Opublikowano

Okaże się jak wystartuje serwer. Wtedy będą prawdziwe "testy". Jeśli to nie są pliki evo to pozostaje jedynie exteam.

Sam pinkof.. to było dobre w 2010r (glupi procexp- freeze, kill module i po ah, bypass telenetem itp).

Checksum- theeye, solidproxy itp bypasuja to w chwile.

Crc plikow klienta? i na to jest sposób

Antipackets, Antidupe, anti dc- wszystko się okaże w praniu :)

 

Sprawdzanie pakietów hmm- gdyby to jakiś program miał sprawdzać wszystkie pakiety to komputer byłby czerwony z gorąca :P

 

Nie sprawdzałem plików ex team ale jeśli to evo to sobie odpuśćcie.

 

Mimo wszystko życze powodzenia, bo potrzeba społeczności muonline dobrych serwerów s2.

www.badcompanymu.eu

Projekt s2 pvp

Opublikowano

Kiedy bedzie start serwera ? ja bym pogral na s2 exp 2000 vipexp 2500 :)

Planowana data startu: Sobota, 19 marca, godzina 18.

Admin pisał, że będzie exp 800/vip 1000

Opublikowano

 

Sam pinkof.. to było dobre w 2010r (glupi procexp- freeze, kill module i po ah, bypass telenetem itp).

Checksum- theeye, solidproxy itp bypasuja to w chwile.

Crc plikow klienta? i na to jest sposób

Antipackets, Antidupe, anti dc- wszystko się okaże w praniu :)

 

Wyolbrzymiłeś to przeokrutnie!! Czysty main i TE wystarczy ^^

Zapraszam na nowe forum poświęcone tematyce MU Online!

 
MUCenter.pl - Twoje Centrum MU Online.

 

Pozdrawiam, KrolAlbani :)

Opublikowano

Śmiać mi się chce czytając te Wasze posty, myślisz, że używając n% wyjebiesz GS'a, pakietami zrobisz sobie random itemy, na oczku polatasz i będziesz super?

To nie czasy 2010, gdzie przez exdb można było wyjebać całą bazę danych, nie zabierałbym się do serwera, gdybym nie był tego wszystkiego świadomy.

Serwer jest stawiany od listopada, metody prób i błędów. BCMU, widzę, że po prostu Tobie nie wyszło i swoją przegraną starasz przelewać na innych, sorry please logout.

Tyle ode mnie.

Opublikowano

Śmiać mi się chce czytając te Wasze posty, myślisz, że używając n% wyjebiesz GS'a, pakietami zrobisz sobie random itemy, na oczku polatasz i będziesz super?

To nie czasy 2010, gdzie przez exdb można było wyjebać całą bazę danych, nie zabierałbym się do serwera, gdybym nie był tego wszystkiego świadomy.

Serwer jest stawiany od listopada, metody prób i błędów. BCMU, widzę, że po prostu Tobie nie wyszło i swoją przegraną starasz przelewać na innych, sorry please logout.

Tyle ode mnie.

Co do BCMU masz całkowitą rację!

Co do reszty, to nawet sobie nie wyobrażasz ile tego działa na S2 ☺

Zapraszam na nowe forum poświęcone tematyce MU Online!

 
MUCenter.pl - Twoje Centrum MU Online.

 

Pozdrawiam, KrolAlbani :)

Opublikowano

Około 10 marca odbędą się open testy serwera, które potrwają tydzień czasu, aby wyhaczyć co należy poprawić.

Opublikowano

nie moge sie doczekać. !

mam nadzieje że bedzię dużo ludzi!! :D

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Opublikowano

Rekrutacja dobiegła końca w dniu wczorajszym. W administracji są łącznie cztery osoby.

Serwer w dalszym ciągu jest testowany.

Opublikowano

Dziś późnym wieczorem bądź jutro serwer będzie online na testy do dnia 17.03.2016,

19stego startujemy. Pozdrawiam serdecznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...