Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Islam wchodzi do polskich szkół


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy jesteście k***a jacyś przybici? Pierdolicie o średniowieczu, jakbyście sami tam byli.

 

Od tego są dokumenty historyczne, inkwizycyjne i historycy którzy to badają. Oni nie czerpią wiedzy z memów w internetach jak ateusze.

 

 

 Kościół nie ma nic wspólnego bla bla bla.

No właśnie ładnie to podsumowałeś. Jeśli coś nie pasuje pod światopogląd to jest zawsze 'bla bla  bla" nie słyszę Cię jak dzieci..

 

@Wojciech.. pogódź się z tym, że chrześcijanie zabijali wtedy, bo byli prymitywami jak islamiści teraz.

Ateiści nikogo nie zabijali?

Co za Himalaje hipokryzji.

 

 

Religia to władza i wojna

Jak ateista coś powinieneś o tym wiedzieć. Podpowiem Ci XX wiek.

 

 Wierzysz w to, co ktoś napisał. Nie wierzysz w Boga. Nie znasz Go, nie doświadczyłeś. Wierzysz w to, co ktoś o nim napisał. To jest twoja wiara. J****y bezwartościowy papier

Oczywiście poznałeś ontologie jaka kryje się za strukturą dotyczącą struktury rzeczywistości?

Po prostu widzę inteligencje która się za tym kryje i pra przyczynę.

 

Islamiści to samo. Nie widzę różnicy. Wy pokazujecie islamistów jako tych złych.

Żeby opisywać, czy dana religia jest zła czy dobra, nie należy patrzeć na czyny ludzi, zawsze zdarzają się wyjątki(czarne owce), ale na przykazania i postawę założyciela religii. Przepraszam za słowa, ale trzeba być skurwysynem, żeby porównywać islam religię pedofila i zbrodniarza to religii Chrześcijańskiej czyli Jezusa, który kazał miłować bliźniego i umarł za nas, ukazując największą miłość.

 

 Ty pierdoliłeś, że zabijano, bo trzeba.

Zrobie zdjęcie tego cytatu, byś nie mógł edytować.

Jeśli chodzi Ci o wyprawy krzyżowe, to pisałem że były konieczne przez panoszącym się islamem. Nie przypominam sobie żebym pisał, że trzeba zabijać. Ale chętnie chciałbym zobaczyć ten fragment.

 

 

 

 J****y hipokryto. Islamiści zabijają, bo ktoś im tak karze. Nie robią tego, bo wierzą.  Mają k***a wyprane mózgi.

Bo Islam to nie jest religia jak się ją określa, tylko jest to totalitarna organizacja zbrojna. Wystarczająco wyprane, żeby Cię zabić na śmierć.

Macie wybór, albo Europa Chrześcijańska albo islamska.

 

Puenta jest taka. Jak chrześcijanie zabijali, to spadkobiercy szukali wymówek, że tak trzeba. Dokładnie jak ty w tym temacie. Jak teraz inni zabijają, to religia nienawiści. Pierdolenie. 

 

 

Już pisałem Coś wyżej na ten temat. Ale w twojej wypowiedzi mało informacji, a wiele demagogii i dywagacji które nie trzeba wyjaśniać.

 

 

@Wojciech.. "Ale w tysiącach, milionach?"

Kim ty k***a jesteś, by decydować czy jedno życie było więcej warte od innego?

Bo ogólnie ze źródeł jakich czerpiecie tzw z memów są różne śmieszne informacje, że inkwizycja pochłonęła dziesiątki mln ofiar... itd. Ale gdzie tutaj jest cały śmieszkizm? W tamtych czasach w całej Europie nie było tyle ludności. Chyba że cała Europa została wybita.

Deus vult

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten film to prowokacja. Dosłownie jak 11 listopada. Mądrzy siedzą cicho, tłuki i gbury drą ryja. Takie filmy można o chreścijanach kręcić, ale byś pierdolił, że to nie chrześcijanie.

3:35 prowokacja ze strony "chrześcijan".

 

Zabawane. 8:30 niewinny brytyjczyk zaatakowany. Nie pokazano niczego. Odprowadzają brytyjczyka. "Winny" muslim nieruszony. Bez takich żałosnych wstawek. K***a

Przejrzałem inne filmiki. Zjeby chodzą i prowokują muzułmanów. Potem zdziwienie o reakcję.

Opublikowano

Powinieneś chyba porównac koran do biblii, nie do dziesięciu przykazań.

Człowieku to jakaś prowokacja?

"Wiesz jaka jest różnica między Żydami i Chrześcijanami? Zachowują się w cywilizowany sposób, a w dekalogu w przeciwieństwie do koranu nie ma jakiś dodatkowych zasad zabraniających zabijanie, jest napisane, że masz tego nie robić."

Bóg jest jeden. Inaczej interpretowany. Nie można nikogo za to winić. Chrześcijanie jak było trzeba, to zabijali. Nie bądźmy hipokrytami.

 

:) Zaczyna się.

 

Chrześcijanin nie może pod żadnym pozorem zabijać, ponieważ zabrania tego dekalog. No, ale pewno zdanie które powiedział kiedyś jakiś tam ksiądz ,, złe czyny kościoła są bardzo widoczne '' się sprawdzają.

 

Mówisz tutaj o ciemnogrodzie, ale fakt, trochę smutne, że Ci wielcy chrześcijaninie, którzy byli jakże wspaniali, zabijając pogan, paląc i mordując nie znali dekalogu - popatrz gdyby jednak każdy chrześcijanin kierowałby się tymi zasadami? Chociaż w sumie grzechy chrześcijanin zawsze są bardziej widoczne, a to pedofilia, a to zbieranie pieniędzy, a to to, a to tamto.

 

Koran też jest interpretowany i co? Nie bez powodu mamy trzy odmiany muzułmanów.

 

 

­

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Są 3 odłamy islamu, nie muzułmanów. Jak ma interpretować człowiek w cywilizowanym kraju a jak w dziczy? Dzikusy nie interpretują. Dzikusy słuchają.

Pojęcie muzułmanin obecnie jest bardzo często mylone lub utożsamiane z pojęciem islamista. W istocie muzułmanin to wyznawca islamu, natomiast islamista – zwolennik doktryny politycznej, zwanej islamizmem.

Opublikowano

Ten film to prowokacja. Dosłownie jak 11 listopada. Mądrzy siedzą cicho, tłuki i gbury drą ryja. Takie filmy można o chreścijanach kręcić, ale byś pierdolił, że to nie chrześcijanie.

3:35 prowokacja ze strony "chrześcijan".

 

Zabawane. 8:30 niewinny brytyjczyk zaatakowany. Nie pokazano niczego. Odprowadzają brytyjczyka. "Winny" muslim nieruszony. Bez takich żałosnych wstawek. K***a

Przejrzałem inne filmiki. Zjeby chodzą i prowokują muzułmanów. Potem zdziwienie o reakcję.

To też prowokacja?

https://www.youtube.com/watch?v=zYlKaKjii9E

 

W Europie nie mają w ogóle prawa się tak zachowywać. Europa została zbudowana na cywilizacji Chrześcijańskiej. Więc jak nie pasuje to wypad do siebie.

 

Już raz dostali ostry wpierdol, chyba nie będzie drugiego razu?

Deus vult

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

1. Jeżeli muzułmanie stanowią nie więcej lub nieco więcej niż 1% danego społeczeństw, zachowują się jako miłująca pokój grupa, ponieważ tak są pokazywani w mediach i filmach. W takich przypadkach podkreśla się ich barwną odmienność. Takie społeczności mamy w: USA 1.0%, Australia 1.5%, Kanada 1.9%, Chiny 1%-2%, Włochy 1.5%, Norwegia 1.8%
2. Kiedy muzułmanie stanowią od 2% do 3% społeczności zaczynają się wyraźnie odróżniać się od innych. Stają się członkami gangów ulicznych i widać ich w więzieniach. Zaczynają również nadużywać środków z pomocy społecznej: Społeczności takie mamy w : Dania 2%, Niemcy 3.7%, Wielka Brytania 2.7%, Hiszpania 4%, Tajlandia 4.6%.
3. Kiedy ich liczba wzrośnie ponad 5% ich wpływ na społeczeństwo staje się już niebezpiecznie duży. Wymuszają wprowadzenie Halal czyli żywności czystej wg islamskich standardów, dzięki czemu tworzą miejsca pracy sami dla siebie. Pojawia się seria wymuszeń na sieciach handlowych o wprowadzenie takiej żywności na rynek, często pod groźbami: Francja 8%, Filipiny 5%, Szwecja 5%, Szwajcaria 4.3%, Niderlandy 5.5%, Trinidad i Tobago 5.8%.
4. Kiedy mają więcej niż 10%, rząd państwa zmuszany jest do uznania Szariatu czyli ich prawa do sądów. Docelowo chcą aby cały świat był sądzony wg prawa Szariatu. Następuje wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się nawet muzułmańskie getta, gdzie boją się zapuszczać nawet uzbrojone patrole policji. Rząd danego państwa zaczyna tracić kontrolę nad sytuacją. Byle jaki pretekst może doprowadzić do rozruchów, pojawiają się palenia samochodów i napaści na niewiernych: Indie 13.4%, Izrael 16%, Kenia 10%, Rosja 10-15%.
5. Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe: Etiopia 32.8%
6. Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo: Bośnia 40%, Czad 53.1%, Liban 59.7%.
7. Powyżej 60% następują niczym nieograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe morderstwa, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku (haracz) „ za ochronę" tzw. Jizja (dżiza), często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju: Albania 70%, Malezja 60.4%, Katar 77.5%, Sudan 70%.
8. Powyżej 80% pojawiają się czystki i morderstwa kierowane z poziomu państwowego: Bangladesz 83%, Egipt 90%, Gaza 98.7%, Indonezja 86.1%,
9. W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Według wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki. W rzeczywistości muzułmanie zaczynają zabijać sami siebie.
Afganistan 100%, Saudi Arabia 100%, Somalia 100%, Jemen 99.9%

"Slavery, Terrorism & Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat" by Peter Hammond

Dane statystyczne z Raport CIA - The World Fact Book (2007).

 


 

Deus vult

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...