Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Islam wchodzi do polskich szkół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po co to komu jak i tak każdy prawdziwy Polak gardzi islamistami, ich chorą religią i ich gównianym bogiem

 

Allah akbar

Allah cieć

Allah to j****y śmieć

a Ty wyznawco Allac***a możesz possać mego c***a :D

Oczywiście c**j z tym, że Allah to też twój bóg. Prawdziwy Polak nie gardzi nikim, ma szacunek do siebie i innych.

Niepotrzebnie zarzucasz wszystkim islamofobię. Są też tacy, którym islamiści/muzułmanie nie przeszkadzają. Niemniej jednak, nawet taka osoba ma prawo wyrazić swoje zaniepokojenie aktualną sytuacją. To, że ktoś nie chce islamistów/muzułmanów, nie znaczy, że ich nienawidzi. Po prostu zdrowy rozsądek mówi, że w sytuacji, w której nawet wielki Mosad nie jest w stanie kontrolować przepływu, trzeba zachować dystans.

Opublikowano

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

Cyrk.png

Opublikowano

 

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

 

Zauważ, że nie masz możliwości wyboru. Rodzisz się jako nowy człowiek i z góry ktoś Ci narzuca religię. Może to dlatego.

Jeśli wierzysz w boga, to bóg jest jeden. Jest jeden dla wszystkich. Są różne interpretacje, bo różni ludzie napisali różne księgi.

Oczywiście dla własnych korzyści. Religia to interesy i władza. Nie należy mylić z wiarą.

Opublikowano

 

 

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

 

Zauważ, że nie masz możliwości wyboru. Rodzisz się jako nowy człowiek i z góry ktoś Ci narzuca religię. Może to dlatego.

Jeśli wierzysz w boga, to bóg jest jeden. Jest jeden dla wszystkich. Są różne interpretacje, bo różni ludzie napisali różne księgi.

Oczywiście dla własnych korzyści. Religia to interesy i władza. Nie należy mylić z wiarą.

 

Tylko która interpretacja jest prawdziwa? Bo z tego co się dzieje, to wygląda na to że islam to religia szatana. 

Deus vult

Opublikowano

 

 

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

 

Zauważ, że nie masz możliwości wyboru. Rodzisz się jako nowy człowiek i z góry ktoś Ci narzuca religię. Może to dlatego.

Jeśli wierzysz w boga, to bóg jest jeden. Jest jeden dla wszystkich. Są różne interpretacje, bo różni ludzie napisali różne księgi.

Oczywiście dla własnych korzyści. Religia to interesy i władza. Nie należy mylić z wiarą.

 

Zgadzam się aczkolwiek w późniejszym życiu zaczynasz mieć świadomość i masz wybór czy kontynuujesz tradycję rodzinna czy odcinasz się od niej. Co do religii to obecnie jedynie chrześcijaństwo i islam są religiami monoteistycznymi(jeden bóg) a reszta to politeizm ( np. buddyzm). Zgadzam się również, że na religii dziś zbija się ogromne interesy zarówno polityczne jak i prywatne. I właśnie incydent ze szkołą w Częstochowie jest doskonałym tego przykładem. Ktoś komuś zabulił gruby hajs i sprawa została przepchnięta pod przykrywką tolerancji. Mam nadzieję, że nacisk społeczeństwa przywróci sprawie odpowiedni bieg.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

 

Zauważ, że nie masz możliwości wyboru. Rodzisz się jako nowy człowiek i z góry ktoś Ci narzuca religię. Może to dlatego.

Jeśli wierzysz w boga, to bóg jest jeden. Jest jeden dla wszystkich. Są różne interpretacje, bo różni ludzie napisali różne księgi.

Oczywiście dla własnych korzyści. Religia to interesy i władza. Nie należy mylić z wiarą.

 

Tylko która interpretacja jest prawdziwa? Bo z tego co się dzieje, to wygląda na to że islam to religia szatana. 

 

Nie zrozumiałeś? Żadna nie jest prawdziwa, ponieważ nie bazujesz na słowie bożym. Bazujesz na słowie, które ktoś napisał, twierdząc, że miał z tym styczność. Chrześcijaństwo to taka sama religia szatana. Przecież też nakazuje zabijać. Jest Nowy Testament, ale nigdzie nie ma wzmianki, że ST wygasa z przyjściem nowego :) Nie ma znaczenia, która jest dobra czy zła. Ważne, że na obu leci pieniądz i władza.

 

@Arialll niech ma nawet prawo. NT jest współmierny do ST.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pnglolens123

Nie nakazuje a daje prawo do zrobienia tego samego temu co on Ci uczynił. Poza tym obecnie chrześcijaństwo zakazuje jakiegokolwiek zabójstwa. W islamie natomiast jest nakaz zabijania wszystkiego co się rusza i nie wierzy w Allaha do dnia dzisiejszego. Dla mnie to jest różnica ogromna.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

 

Co do lekcji religii w szkołach publicznych, to indoktrynowanie jakąkolwiek religią w takich instytucjach jest niedopuszczalne.

Słuchaj Polska od początku istnienia państwa (966) jest krajem katolickim. Nawet w konstytucji jest odniesienie do Boga. Także jak na taką długą historie naszego kraju z tą religią to dobrowolne lekcje religii są rzeczą normalną. Co krzyż też Ci przeszkadza na ścianie jak temu marginesowi palikotowi? Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa ,,Nie chcecie przyjąć krzyża dobrowolnie to przyjmiecie półksiężyc ale pod przymusem.

 

Zauważ, że nie masz możliwości wyboru. Rodzisz się jako nowy człowiek i z góry ktoś Ci narzuca religię. Może to dlatego.

Jeśli wierzysz w boga, to bóg jest jeden. Jest jeden dla wszystkich. Są różne interpretacje, bo różni ludzie napisali różne księgi.

Oczywiście dla własnych korzyści. Religia to interesy i władza. Nie należy mylić z wiarą.

 

Tylko która interpretacja jest prawdziwa? Bo z tego co się dzieje, to wygląda na to że islam to religia szatana. 

 

Nie zrozumiałeś? Żadna nie jest prawdziwa, ponieważ nie bazujesz na słowie bożym. Bazujesz na słowie, które ktoś napisał, twierdząc, że miał z tym styczność. Chrześcijaństwo to taka sama religia szatana. Przecież też nakazuje zabijać. Jest Nowy Testament, ale nigdzie nie ma wzmianki, że ST wygasa z przyjściem nowego :) Nie ma znaczenia, która jest dobra czy zła. Ważne, że na obu leci pieniądz i władza.

 

 

Mylisz się.Chrześcijan(katolików) nie obowiązuje stary testament. 

Deus vult

Opublikowano

Stary testament obowiązywał izraelitów. Teraz stosujemy nowy testament i słowa Jezusa(wystarczyłoby żeby każdy je stosował i by było pięknie).

Drugie, podobne do tego, jest to: ‚Masz miłować swego bliźniego jak samego siebie. 

Dodatkowo proszę nie mylić pojęć katolik, a chrześcijanin.

Ludzie którzy "praktykują" ,powinni się teraz zastanowić(na podstawie tych dwóch wersetów) czy jednak szanują to co jest napisane w Biblii i uznają jej autorytet.

Przestańcie osądzać, żebyście nie byli osądzeni, bo jakim sądem osądzacie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą odmierzacie, taką wam odmierzą.

Jeżeli tak, to powinni być za przyjęciem imigrantów - bo to też człowiek. Idealna okazja by ich uczyć o chrześcijaństwie > nie jeden już zmienił religię.

 

Poza tym myślę iż nie powinniście(chrześcijanie, bo katolicy/kościół już dawno jest połączony z rządem i jego polityką i tutaj nie ma ratunku) się w ogóle, nie tyle co interesować, a ingerować w politykę "rządów".

 

Bo nie wiem czy wiecie, ale w modlitwie "wzorcowej" modlicie się: 'przyjdź królestwo Twoje' więc to jest jedyny rząd który powinniście uznawać.

 

 

Co do tematu to:

 

Nauczycie się o nowej religii, o której mało zapewnie wiecie - nikt nie każe wam jej stosować - bo macie wolność sumienia i religii. Pewnie będzie dużo ciekawsze dla niektórych niż obecna która jest w szkołach.

Opublikowano

 

Dodatkowo proszę nie mylić pojęć katolik, a chrześcijanin.

 

Chrześcijanin i katolik to tylko synonimy. Jeśli ktoś odrzuca naukę Chrystusa i kościoła przez niego założonego, nie może nazywać się Chrześcijaninem. Protestantyzm jest protestantyzmem nie chrześcijaństwem. 

 

http://konserwatyzm.pl/artykul/651/marian-t-horvat-nie-nazywajcie-protestantow-chrzescijanami

Deus vult

Opublikowano

 

 

Dodatkowo proszę nie mylić pojęć katolik, a chrześcijanin.

 

Chrześcijanin i katolik to tylko synonimy. Jeśli ktoś odrzuca naukę Chrystusa i kościoła przez niego założonego, nie może nazywać się Chrześcijaninem. Protestantyzm jest protestantyzmem nie chrześcijaństwem. 

 

http://konserwatyzm.pl/artykul/651/marian-t-horvat-nie-nazywajcie-protestantow-chrzescijanami

 

 

Miałem namyśli tylko ludzi którzy akceptują nauki Jezusa, a nie akceptują nauki kościoła tylko i wyłącznie.

Ale oczywiście - zgadza się.

 

Ale nie zbaczając z tematu to tak jak napisałem wcześniej. Pozdrawiam!

Opublikowano

Oooo, jakie to słodkie. Kolejne wyssane z palca, w 100% fałszywe informacje wymyślone przez jakiegoś sfrustrowanego prawaka, który mimo tego, że nic o islamie nie wie to sra w gacie czytając inne takie same gównoinformacje :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Oooo, jakie to słodkie. Kolejne wyssane z palca, w 100% fałszywe informacje wymyślone przez jakiegoś sfrustrowanego prawaka, który mimo tego, że nic o islamie nie wie to sra w gacie czytając inne takie same gównoinformacje :)

A ty wszystko wiesz?

 

 

 

 

Deus vult

Opublikowano

 

Oooo, jakie to słodkie. Kolejne wyssane z palca, w 100% fałszywe informacje wymyślone przez jakiegoś sfrustrowanego prawaka, który mimo tego, że nic o islamie nie wie to sra w gacie czytając inne takie same gównoinformacje :)

A ty wszystko wiesz?

 

 

 

 

 

Na pewno wiecej niż ty, ponieważ nie przyjmuje informacji bez ich kwestionowania.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

 

 

Dodatkowo proszę nie mylić pojęć katolik, a chrześcijanin.

 

Chrześcijanin i katolik to tylko synonimy. Jeśli ktoś odrzuca naukę Chrystusa i kościoła przez niego założonego, nie może nazywać się Chrześcijaninem. Protestantyzm jest protestantyzmem nie chrześcijaństwem. 

 

http://konserwatyzm.pl/artykul/651/marian-t-horvat-nie-nazywajcie-protestantow-chrzescijanami

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrześcijaństwo

 

^^

 

 

 

 

Oooo, jakie to słodkie. Kolejne wyssane z palca, w 100% fałszywe informacje wymyślone przez jakiegoś sfrustrowanego prawaka, który mimo tego, że nic o islamie nie wie to sra w gacie czytając inne takie same gównoinformacje :)

A ty wszystko wiesz?

 

 

 

 

 

Na pewno wiecej niż ty, ponieważ nie przyjmuje informacji bez ich kwestionowania.

 

 

K***a oboje z Wojciechem powinniście zrobić własne partie w rządzie, jedna powinna być po lewej, a druga po prawej nie z jakiś tam racji tylko dlatego, że ze sobą nie wytrzymują.

 

 

Co do tematu to prawdziwa masakra zacznie się wtedy, gdy będzie to wszędzie wprowadzone. Gimbusy pobiją wtedy takich arabów, a problem, który ciągle jest w szkołach jeszcze bardziej się zagłębi - przemoc.

­

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Możesz trochę rozwinąć temat? 

Bo też mogę zacytować cały internet i co z tego? 

 

Tak jak pisałem. 

Protestantyzm jest protestantyzmem.

 

Kto trwa przy nauce, ten ma Ojca i Syna. Jeżeli ktoś przyjdzie do was, a tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go w dom ani go pozdrawiajcie” (2 list św. Jana 1:10).

 

I tutaj jeszcze od głowy kościoła.

Pius IX: „Ten, kto odrzuca Tron Piotrowy, jest błędnie przekonany o swoim udziale w Kościele Chrystusowym” (Quartus supra z 6 stycznia 1873).

 

Przed Vaticanum II Magisterium było zawsze bardzo jasne: to nie jest sprawa indywidualnego charakteru lub też cech jednostki. Nikt nie może stań się członkiem Kościoła Chrystusowego bez przyjęcia zbioru prawd Wiary Katolickiej, pozostawania w jedności ze Stolicą Piotrową oraz przyjmowania Sakramentów. Chrześcijaninem jest tylko ten, kto akceptuje Naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz Kościół, który on ustanowił. Kto bowiem może mieć Boga za Ojca, a odrzucić Matkę Kościół? (Papież Pius IX, Singulari quidem z 17 marca 1856). Któż przyjmuje oblubieńca – Chrystusa, a nie przyjmuje jego mistycznej oblubienicy – Kościoła? Któż oddziela Głowę, jednorodzonego Syna Bożego, od ciała, którym jest Jego Kościół? (Papież Leon XIII, Satis cognitum z 29 czerwca 1896). To niemożliwe.

 

 

Oooo, jakie to słodkie. Kolejne wyssane z palca, w 100% fałszywe informacje wymyślone przez jakiegoś sfrustrowanego prawaka, który mimo tego, że nic o islamie nie wie to sra w gacie czytając inne takie same gównoinformacje :)

A ty wszystko wiesz?

 

 

 

 

 

Na pewno wiecej niż ty, ponieważ nie przyjmuje informacji bez ich kwestionowania.

 

Ale mam nadzieję, że studiowałeś i interpretowałeś koran oraz kulturę islamską? Chyba nie czerpiesz wiedzy o islamie od kilku znajomych i na tej podstawie budujesz całą swoją opinię, która i tak nikogo nie obchodzi?

Deus vult

Opublikowano

Wielu z was nawet nie wie czym jest Islam, że jest on źle interpretowany i wykorzystywany :) Co za tym idzie, powinno się ich postawić daleko za murem Europy, nie ze względu na brak tolerancji tylko to że wielu z nich stanowi realne zagrożenie. Arab umie sie ustawić, z reguły nieroby które bedą żłopać zasiłki. Kto za to zapłaci? My wszyscy. Rozumiem gdy uciekają ludzie z rejonów w których toczą sie walki, ale kiedy widzę tych pseudouchodźców w nowymi telefonami, markowymi ciuchami to chyba nie idzie to w dobra stronę, idą po prostu na darmochę. Wsród tych wszystkich ludzi na pewno nie jeden czubek z wypranym mózgiem przez ISIS się przewija.

 

Co więcej wojna w tamtym rejonie na pewno jest finansowana, a napływ uchodźców jest zwykłym ciosem dla Europy od kogoś kto w dodatku zarabia na zbrojeniu ISIS.

apple.png

Opublikowano

Jest on jak najbardziej poprawnie interpretowany :) Religia to władza. Łatwo zauważyć, że ci co nawołują do wojny, siedzą w pałacach i zbijają kokosy. Jak już się przyjęło.

Plebs walczy, a śmietanka zarabia.

Opublikowano

Jest on jak najbardziej poprawnie interpretowany :) Religia to władza. Łatwo zauważyć, że ci co nawołują do wojny, siedzą w pałacach i zbijają kokosy. Jak już się przyjęło.

Plebs walczy, a śmietanka zarabia.

Koran to księga nie osoba xD i nie jest poprawnie interpretowany, ba islam to religia pokoju a Ci wszyscy co siebie wysadzają i zabijają ludzi są tylko i wyłącznie terrorystami ^^

 

­

Opublikowano

 

Jest on jak najbardziej poprawnie interpretowany :) Religia to władza. Łatwo zauważyć, że ci co nawołują do wojny, siedzą w pałacach i zbijają kokosy. Jak już się przyjęło.

Plebs walczy, a śmietanka zarabia.

Koran to księga nie osoba xD i nie jest poprawnie interpretowany, ba islam to religia pokoju a Ci wszyscy co siebie wysadzają i zabijają ludzi są tylko i wyłącznie terrorystami ^^

 

­

 

Czy jesteś tak spierdolony, żeby nie potrafić zdania po polsku przeczytać?

Nie nazywaj ich terrorystami. To są ofiary. Kogo łatwiej zmanipulować? Pierdolonego rezusa bogacza czy dzikusa, który nic nie ma? Oni się wysadzają, bo w to wierzą. Robią to, bo rzekomy kalif(zwierchnik boga) im tak nakazał. On sam siedzi i pierdzi od hajsu. Mają wyprane móżgi, tak jak chrześcijanie. Według mnie. Bóg jest jeden, więc te wszystkie religie to są i tak skierowane w tym samym kierunku. Tylko jest kilka książek, które o niej mówią. Każda napisana w jednym celu. Dla władzy. Religia to władza, nie wiara. Zapamiętaj. By wierzyć w Boga nie trzeba stawiać jebanych świątyń, wysadzać się. Ludzie mają zrysowane mózgi.

Ostrze szlifuje w kanaliach. Snobizm na tle panteonu, każdy w nim to baron. Zapału nie ostudził ten co agresję wzbudził. Gdzie Bóg jest? Bóg poza domem 

Opublikowano

 

 

Jest on jak najbardziej poprawnie interpretowany :) Religia to władza. Łatwo zauważyć, że ci co nawołują do wojny, siedzą w pałacach i zbijają kokosy. Jak już się przyjęło.

Plebs walczy, a śmietanka zarabia.

Koran to księga nie osoba xD i nie jest poprawnie interpretowany, ba islam to religia pokoju a Ci wszyscy co siebie wysadzają i zabijają ludzi są tylko i wyłącznie terrorystami ^^

 

­

 

Czy jesteś tak spierdolony, żeby nie potrafić zdania po polsku przeczytać?

Nie nazywaj ich terrorystami. To są ofiary. Kogo łatwiej zmanipulować? Pierdolonego rezusa bogacza czy dzikusa, który nic nie ma? Oni się wysadzają, bo w to wierzą. Robią to, bo rzekomy kalif(zwierchnik boga) im tak nakazał. On sam siedzi i pierdzi od hajsu. Mają wyprane móżgi, tak jak chrześcijanie. Według mnie. Bóg jest jeden, więc te wszystkie religie to są i tak skierowane w tym samym kierunku. Tylko jest kilka książek, które o niej mówią. Każda napisana w jednym celu. Dla władzy. Religia to władza, nie wiara. Zapamiętaj. By wierzyć w Boga nie trzeba stawiać jebanych świątyń, wysadzać się. Ludzie mają zrysowane mózgi.

Ostrze szlifuje w kanaliach. Snobizm na tle panteonu, każdy w nim to baron. Zapału nie ostudził ten co agresję wzbudził. Gdzie Bóg jest? Bóg poza domem 

 

>porównuj islam do chrześcijaństwa

>opłać onkologa ludziom którzy to czytają. 

 

Zacznijmy od tego, że islam nie jest żadną religią. Zacytuje  "Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii".

 

Islam sankcjonuje najgorsze wyuzdania seksualne – pedofilię (od pierwszego dnia życia „żony” dziewczynki), pederastię (stosunki oralne i analne), sodomię (choć oficjalnie odcina się od niej, sodomia jest powszechnie praktykowana w świecie islamu), stosunki analne z kobietami, nekrofilię (wersja ze zmarłymi ludźmi i zdechłymi zwierzętami), zoofilię jako stosunki waginalne i analne.

 

 

Zaciekawiło mnie to zdanie  "I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza..."(Apokalipsa św Jana). Dr Krajewski dobrze kombinuję że to uchodźcy. 

Deus vult

Opublikowano

@Wojciech.. znam wielu muzułmanów. Kilku z nich nawet pożeniło się z kobietami z ich rocznika. Swoich dzieci nie gwałcą, cudzych też nie. Nie napierdalają żony, jeśli chodzi ubrana w to, co chce.

Jeden taki 49letni powiedział mi kiedyś, jak rozmawialiśmy o aktualnych problemach.

"Bóg jest dobry. Ludzie po prostu nie wiedzą, co robią. Nie mają świadomości. Wierzą w to, co ktoś inny im powie. Gdyby sami czytali Koran, to ujrzeliby prawdziwego Boga. Tylko szkoda, że większość z nich nie potrafi czytać. Mógłbym tobie powiedzieć, że Jahwe też był zły. Przecież mówił o zabijaniu ludzi w Starym Testamencie. Wyprawy krzyżowe. Nikt wam tego nie wypomina, bo to przeszłość, ale o przeszłości nie należy zapominać. To tożsamość człowieka."

Podtrzymuje. Bóg jest jeden(jeśli jest) Wszelkie odłamy były tworzone dla własnych korzyści. Nie ma co z tobą dyskutować. 

 

 

""Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii" Czym jest chrześcijanizm? Prawdziwą, jedyną religią miłości i pokoju?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...