Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[beta]Test serwer nowej wersji


Pan Marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiele jest nowego, nie mialem ostantio czasu i poprawialem glownie bugi. W twierdzy nie ma jeszcze atakow, moze dodam w piatek. W kazdym razie jest to ostatni update, serwer bedzie stal do konca tygodnia, i to na tyle. Przetestowalem to co mialem przetestowac, reszte skoncze bez testow na serwerze. Beda inne serwery na moich plikach, wiec nie macie sie o co martwic. 

 

Jak zwykle, prosze o zglaszanie bugow.

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiele jest nowego, nie mialem ostantio czasu i poprawialem glownie bugi. W twierdzy nie ma jeszcze atakow, moze dodam w piatek. W kazdym razie jest to ostatni update, serwer bedzie stal do konca tygodnia, i to na tyle. Przetestowalem to co mialem przetestowac, reszte skoncze bez testow na serwerze. Beda inne serwery na moich plikach, wiec nie macie sie o co martwic. 

 

Jak zwykle, prosze o zglaszanie bugów

Nikt nie chce, żeby ten serwer stał do końca tygodnia. Może i to jest serwer testowy, ale fajnie się na nim gra i bardzo wciąga

Opublikowano

Nie wiele jest nowego, nie mialem ostantio czasu i poprawialem glownie bugi. W twierdzy nie ma jeszcze atakow, moze dodam w piatek. W kazdym razie jest to ostatni update, serwer bedzie stal do konca tygodnia, i to na tyle. Przetestowalem to co mialem przetestowac, reszte skoncze bez testow na serwerze. Beda inne serwery na moich plikach, wiec nie macie sie o co martwic.

 

Jak zwykle, prosze o zglaszanie bugow.

Udostepnisz jakkolwiek pliki skoro konczysz testy? A może to testy przyszlego serwera?

* ------------------------*
| 100 300 500 700 900   |
|
200 400 600 800 1000 |
*-------------------------*

Opublikowano

 

Nie wiele jest nowego, nie mialem ostantio czasu i poprawialem glownie bugi. W twierdzy nie ma jeszcze atakow, moze dodam w piatek. W kazdym razie jest to ostatni update, serwer bedzie stal do konca tygodnia, i to na tyle. Przetestowalem to co mialem przetestowac, reszte skoncze bez testow na serwerze. Beda inne serwery na moich plikach, wiec nie macie sie o co martwic.

 

Jak zwykle, prosze o zglaszanie bugow.

Udostepnisz jakkolwiek pliki skoro konczysz testy? A może to testy przyszlego serwera?

 

 

Pisał milion razy. Pliki idą na sprzedaż, serwery będą na tych plikach, ale nie jego. Wystarczy poczytać kilka stron wcześniej.

Opublikowano

Chciałbym zwrócić uwagę że  naszyjniki zwykłe z kosztowności po niektóre nie istnieją i przez to zaniżają % klasera .

 

Radził bym usunąć te naszyjniki lub dodać je do gry (klaser rzecz ważna )

Opublikowano

Chciałbym zwrócić uwagę że  naszyjniki zwykłe z kosztowności po niektóre nie istnieją i przez to zaniżają % klasera .

 

Radził bym usunąć te naszyjniki lub dodać je do gry (klaser rzecz ważna )

Ktorych brak?

Opublikowano

Jest pewien bug w twierdzy: jeżeli naciśnie się szybko kilka razy na "zakończ" (szukanie klejnotów) to wypada po 2-3 klejnoty :)

 

Wiem, podobno ten bug jest/byl tez na globalu.

Opublikowano

 

Chciałbym zwrócić uwagę że  naszyjniki zwykłe z kosztowności po niektóre nie istnieją i przez to zaniżają % klasera .

 

Radził bym usunąć te naszyjniki lub dodać je do gry (klaser rzecz ważna )

Ktorych brak?

 

Nie tylko naszyjników brak połowy tych kosztowności brak  nie ma poniektórych pierścionków .  naszyjników i tych co pojedynczo są  nie wiem jak to się nazywa xD

Opublikowano

 

 

Chciałbym zwrócić uwagę że  naszyjniki zwykłe z kosztowności po niektóre nie istnieją i przez to zaniżają % klasera .

 

Radził bym usunąć te naszyjniki lub dodać je do gry (klaser rzecz ważna )

Ktorych brak?

 

Nie tylko naszyjników brak połowy tych kosztowności brak  nie ma poniektórych pierścionków .  naszyjników i tych co pojedynczo są  nie wiem jak to się nazywa xD

 

 

Podaj nick, sprawdze czego nie masz w albumie i czy tych itemow rzeczywiscie nie ma. 

Opublikowano

nick iris

 

tylko kosztowności i potworki  a po za tym reszta jest

 

PS: Ciągle wywala z serwera :)

 

Zmienialem kofiguracje serwera i byl reset.

Opublikowano

 

nick iris

 

tylko kosztowności i potworki  a po za tym reszta jest

 

PS: Ciągle wywala z serwera :)

 

Zmienialem kofiguracje serwera i byl reset.

 

to tam itemki zobacz porównałem sb na normalnym i dość dużo brakuje :)

dodam że  na  normalnym serwie kosztowności mam 263/264 :)

Opublikowano

Fajnie się gra, tylko że naprawde wyceniasz te pliki na 400 zł?

* ------------------------*
| 100 300 500 700 900   |
|
200 400 600 800 1000 |
*-------------------------*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...