Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS3Support.xyz [ Darmowa (Pomoc & Sponsoring) dot. TeamSpeak3 ]


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam z tego względu że biorą pieniądze za pomoc 

Jeszcze możesz dostać screena, jak dostałeś bana.

 

podpinam się nie polecam 

Dziękuje bardzo za tą wiadomość, postaram się coś z tym zrobić.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie polecam z tego względu że biorą pieniądze za pomoc 37001988109959793816.jpg

 

Pragnę zauważyć że Gronek nie posiada u nas rangi administracyjnej. Nawet ci to napisał. A i panu podziękujemy , przecież jesteś moderatorem u kacusia na forum gdzie niesiecie pomoc tak jak my w sprawach TeamSpeak oraz widać że nie miałeś czystych intencji gdyż byłeś na VPN   :)

 

A i bym zapomniał. KeyLoggera byś bardziej ukrył :)

 eXP3iwK.png

 

Oraz mógłbyś być bardziej oryginalny a nie kopiować 

LPzy40S.pngQu6BZBB.png

Opublikowano

 

 

 

Dlaczego udostępniacie dane?

Fejm sie zgadza?

Jak widać 

 

Nie polecam ! 

nie polecasz bo wyleciałeś za banowanie innych serwerów gdzie ludzie dawali Ci rangi żebyś pomagał?

Opublikowano

Jak widać 

 

 

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

 

b0b327b039395.png

I już znalazła się pierwsza osoba która chce mnie skasować.

 

119494d1391033692-pomoc_przy_zakupie_ar1

Opublikowano

Nie gorzał na tym serwer NIE miałem rang .

Bo byłem tam pierwszy raz.

 

Jak chcesz zapytaj się właściciela tego serwera czy pomagałem mu przy tym serwerze. 

Wy to z Bambuskiem razem takie cwaniaczki jesteście, psujecie inne serwery jak oprych bagiński  xD 

 

 

Ostatnio się pozmieniało, wyleciało trochę dzieci z ekipy.

Potrzebujesz pomocy? Wpadaj do nas! :)

Opublikowano

Ok, długo się temu przyglądaliśmy. Starczy tych przepychanek.

 

Rozumiem, że gdyby prowadzenie serwerów TSa było dochodowym interesem, to takie wojny i inne akcje miałyby sens. Nie chcę kolejnych historii o mafiach TSowych, walki z konkurencją, nie na MPC. Chcecie się tak bawić, to proszę bardzo, ale nie reklamując, ani nie robiąc tego tutaj.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...