Skocz do zawartości

мαтι™.

Members
 • Zawartość

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnio

8 obserwujących

O мαтι™.

 • Ranga
  Debiutant III

Metody kontaktu

 • GG
  50100005
 • Skype
  prok.okx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  K-Scripts.pl

Ostatnio na profilu byli

1393 wyświetleń profilu
 1. Witam serdecznie każdemu chciałbym polecić nbot premium na oferty slotowe a także voicevps i voicevps.D najlepsza oferta tylko w net-speak ;) N-bot premium poza usuniętymi limitami dla powiadamiania o wejściu na kanał i rozszerzonej wiadomości powitalnej, zawiera dodatkowo funkcje: - Przyznanie grupy serwera klientowi po wejściu na wybrany kanał (bez limitu) - Przyznanie określonych grup serwera gdy klient posiada określoną grupę (bez limitu) - Przyznanie grupy kanału po wejściu na wybrany kanał (bez limitu) - Banowanie klientów grupy wybranej grupy (bez limitu) - Akceptacja warunków aby otrzymać grupę (bez limitu) - Automatyczne tworzenie kanałów i sub kanałów (bez limitu) - Automatyczne tworzenie kanałów (bez limitu) - Automatyczne edycja nazwy serwera z liczbą klientów online - Automatyczne edycja nazwy kanału z liczbą klientów wybranych grup serwera (bez limitu) - Usunięcie klientowi przyznanych grup serwera po wejściu na kanał (bez limitu) - Blokada połączeń VPN Jeżeli chcesz aktywować N-bot premium kliknij poniżej, z portfela klienta zostanie pobrana opłata w wysokości 0.16 zł, taka kwota będzie automatycznie pobierana z portfela klienta co 24 godziny. Jeżeli nie chcesz więcej korzystać z N-bot Premium będziesz mógł anulować tą usługę po jej aktywacji. Pierwsza aktywacja uruchamia bezpłatnie funkcje premium na 24 godziny!
 2. Witam, bardzo chciałbym polecić usługo od Net-Speak.pl. Korzystam z usług dobre parę lat nigdy nie było żadnego większego problemu natomiast gdy się pojawiał Zara został rozwiązany szybka i solidna pomoc polecam każdemu pod teamspeak3.
 3. Dziękujemy za rekord z dnia 23.12.2018 pozdrawiamy Zespół Centerspeak.pl.
 4. Wesołych Świąt :)

 5. ? niech magiczna moc ☃️ ? wigilijnego wieczoru ? ✨ przyniesie spokój i radość. ? ? a nowy rok obdaruje ? ? pomyślnością i szczęściem. ❄️ ? najpiękniejszych Świąt bożego narodzenia ✨ ? oraz szczęśliwego nowego roku ❄️ ? życzy ?Zespół | ?️CenterSpeak.pl
 6. Dziękujemy za wczorajszy rekord pozdrawiamy Zespół Centerspeak.pl.
 7. Dzień dobry ! Informuję, że na mój serwer poszukuję sponsorów, dzięki którym nasz serwer będzie mógł się dalej rozwijać! Na sam początek powiem co nie co, o samym projekcie. CenterSpeak - Nasz serwer powstał 30 listopada i nieustannie dążymy do polepszania jakości rozmów na naszym serwerze. Przesiadywanie na naszym serwerze jest bezpłatne. Posiadamy Oryginalną licencję AAL 256 Slotów, ochronę Anty-DDOS, którą posiadamy od Unloss. Nasza administracja to zgrany zespół, który służy pomocą i pomoże Ci w każdej sprawie/problemie związanym z naszym serwerem. A więc, co możemy zagwarantować? Specjalny kanał w sekcji sponsorów oraz 2 dodatkowe podkanały, Grupę serwerową: [Sponsor], [Donator]. Ranga Sponsora/Donator'a daje wam takie możliwości: Przedrostek przed nickiem. Dla przykładu: [Donator] Mati™., Większy Talk Power, Możliwość pisania do większości osób na serwerze Wyróżniającą się ikonę (Client Icon). Jak możecie zostać naszym sponsorem? Kontakt: E-Mail: [email protected] Bądź sam serwer TeamSpeak. IP podaje w prywatnej wiadomości. Z poważaniem. Mati™.
 8. Witaj, dziękuję za opinię na pewno dodamy coś od siebie baza danych należała także do mnie nie mam czasu na wojenki z tobą co nas nie zabiję to nas wzmocni.
 9. Witam z tej strony Mati™, Technik serwerów TeamSpeak Parę zdań o mnie: Nazywam się Mateusz mam 19 lat pochodzę z województwa Dolno Śląskiego okolicę Wrocławia na co dzień pracuję. Dla czego akurat warto wybrać mnie: -profesjonalna pomoc -100% zaufanie -Wysoka jakość usług - Szybka i solidna praca - Moderowanie przeze mnie Administracji gdy jest to potrzebne Co Oferuje/Potrafię: -Zabezpieczenia serwera od podstaw -znajomość ,permisji 100% czyli tworzenie rang edytowanie - Instalacja phpmyadmin,mysql,ioncube etc. - Pomoc przy różnych rodzajach botów typu (avn,ihelp,jts3servermod,bothelper,mbot itd.) -podpięcie domeny -Instalacja Botow Muzycznych - Pomoc Przy Uzyskaniu Licencji NPL - Instalacje podstawowych firewalli ( ograniczenie wysyłania pakietów ) Wymagam: -Zaufania -Ogarniętej Administracji -Dostępu do Maszyny - Nie ktore uslugi platne z ustaleniem po rozmowie z klientem Kontakt: Email: [email protected] Prywatna wiadomość na forum. GG:50100005

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...