Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

 

Wymienię konto na Nexusie 80 lvl warlock, czysty po hacku *hasło i email mam* (2.5k gs). Jest tam też 61 dk po questach.

 

Daję też konto w League of Legends na 30 lvlu EU. Wiele championów.

 

Oferuję także 70 nukera na iSRO Server SATURN. Więcej info zapraszam na GG - 1312122, lub PW.

 

Chciałbym za to konto na iSRO na serverze NEPTUN lub PERSJA z lvlem +60.

 

Pozdrawiam i liczę na szybki kontakt.

 

NarraQ

Opublikowano

Sprzedam Bowmana 50 lvl na pluto 80k sp w zapasie bow sos +7 na 52 lvl guild 5 lvl cały set sos +3,+4 po dodatkowe informacje proszę pisać na gg 34638484

PL_Darth.png

 

_0m_.png

 

 

 

Killed TigerWoman 2 times

Killed Uruchi 2 times

Killed Isyutaru 2 times

Killed Cerberus 1 times

Killed Lord Yarkan 1 times

Opublikowano

Dam 56 wizarda na isro serwer Azteca set od +1 do + 4 staff +4 na 56 lvl i 30kk za itemy na ZSZC Fire albo Water

Pisać pw jak coś

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Oferuje farmienie na serwie Mena, 64 wizz z sunem 8d+5. Spocik w sm na ongach całkiem na dole przy tych górach, chyba najlepszy save zone. Nic za to nie chce, 2 sloty w party wolne, także jak ktoś chce się podpiąć to pisać. Jak mi się znudzi farmienie, to taxuje do 52lvla.

mój nick: Irise

Opublikowano

Wymienie 85lv [Eos] S/S ma cos ponad 10k sp i duzo itemow w strotage itp. + Rogue/Cler 69 lv (160k SP)[Neptune]

Za te postacie chcialbym jakas jedna postac najlepiej CHN mały lv z duzym zapasem SP ,server obojetny

 

Rogue/Cler 69 - http://www.rev6.com/...tune/Voneq.html

Nuker 85lv Bicheon/Cold/Fire - http://www.rev6.com/.../Eos/Lufka.html

 

Czekam na propozycje ,jak cos pisac na gg 800688 czesto niewidoczny ,ale prosze pisac ,napewno odpisze

pozdrawiam

Opublikowano

[sprzedam] Postać na ZSZC water lv 105 full farmed w zapasie 450k sp. Heuksal/Light/Cold - full int spear +7 set +5/6 full blue kasa 100m wszelkie oferty zglaszajcie na pw

Opublikowano

Witam Jeżeli chciał by ktoś się zamienić ja dam chara 800 k sp wyfarmione dodawane staty do inta 20 lvl około za postać na csro.

 

Jeżeli temat jest gdzie nie trzeba proszę o przeniesienie.

Opublikowano

Wymienię lub sprzedam konto do Isro Iris Bowa 64 lvl ff 792798 Sp Wymienię za postać full int lub hybryde 5;1 spear ewentualnie int europejczyka pisać do mnie na pm albo na maila [email protected]

 

narutocenter3.jpg
Opublikowano

Sprzedam konto na botters-heaven.net za gold na uranus lub jakies itemy

 

Wymienię 2 postacie glawier 90 serwer Iris I 101 int ss Rome

za postać na Uranus lub sprzedam za Gold oczywiście ten sam serwer

1 postać za 1 lub 2 za 1

 

 

gg 21246430

Opublikowano

Rusro - Behepa

 

Kupię Account do mbota (czyli konto które pozwala na zalogoanie się na stronce botters-heaven.net)

Cena do uzgodnienia - Płacę przelewem (akceptuję kupno przez allegro jeśli ktoś uważa mnie za scammera)

 

Ewentualnie kupię jeden slot (mbot działa na 2 IP)

Lub będę dokładał komuś do bota (doładowanie kosztuje hyba 26 zł więc możemy kupować "na współe" co miech.)

 

 

Moje gg masz tutaj:

 

<------------

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

Wymienię konto na RuSro Nuker 75lv s/s bich/light/cold + 323k sp + ok 250kk za gold na serwerze Azteca(Isro).

Pisać na pm.

Screeny mogę wysłać, jeżeli ktoś będzie na poważnie zainteresowany.

 

Nie wymienie się za konto na Azteca(Isro), ponieważ chcę uniknąć problemu związanego z weryfikacją. Tylko za golda w grze czyli gold na Azteca, a ja daje konto do gry na RuSro.

 

 

 

Lub wymienie glaviera RuSro Artemida 76lv glavia 76+5 do farmienia + ok 10kk za gold na Azteca(Isro)

Opublikowano

Czy może mi ktoś powiedzieć ile za to dostanę na Isro Aztecaz ? :

 

 

talisman.jpg

 

Proszę o szybką odpowiedź (stall nocny)

 

 

@Down

Dzięki + idzie

Opublikowano

Czy może mi ktoś powiedzieć ile za to dostanę na Isro Aztecaz ? :

 

 

talisman.jpg

 

Proszę o szybką odpowiedź (stall nocny)

 

Na Maya(isro) po 5-10kk chodzą :)

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Witam.

 

Wymienię golda...

 

Potrzebuję na Csro a mogę dać na :

 

 

Rome : 20kk

 

Gaia 30kk

 

 

oraz jeszcze mogę wymienić konta...

 

Aztecaz 58lv wizzard ,45lv Glavier lub 40lv Blader na postać lub golda Csro !

 

PS:Mam jeszcze wizza 47lv Gaia.

Opublikowano

Sprzedam 7 postaci na ISRO -> Titan levele 87-96

 

cena 50-100 pln w zależności która postac

 

Warlock/kler

BB/KLer

BB/Kler

Wizz/Kler

Rogue/kler

Nuker s/s fire/cold

Bower Fire/force

 

Wiecej informacji na gg : 16253663

 

PS. Postacie które widać w syngaturze (Szmaragd sprzedana)

Opublikowano

witam jak w temacie pisze oferuję free farming server TIBET

Jedyne wymagania prowadzenie dlvlu taxi jest dobre zaczynam od dziś

pisać gg 4378922 lub _L3gendares_

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

Wymienie 89lvl xbow/cler (prawie 90lvl) na Rusro server :behepa. Postac posiada dużo golda, itemki +5+6 FB oraz duzo silków , wingi i rózne dodatki : Wiecej informacji na gg :33121208

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...