Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat powstał po to, abyście mogli kupić,sprzedać i spytać o cenę towaru.Temat dotyczy ISRO, CSRO, KSRO, VSRO, THSRO, RUSRO. Jeżeli zobaczę ofertę w której jest zamiar sprzedaży postaci za realne pieniądze obdarowuje was banem na 3 dni. Na dole zamieszczam wzory którymi macie się posługiwać.

Kupię:

Opisujemy nas interesujący item.Jakie Deegres jaki lvl.
Podajemy kontakt e-mail bądź zwykłe  ani nie piszemy topicami, tylko piszemy oferte i reszta na PM.
PRZYKŁAD.
Kupię Set Garment 76-81 LVL MALE DEGREES 9.KONTAKT NA [email protected]

SPRZEDAM:

Opisujemy nas interesujący item.Jakie Deegres jaki lvl.
Podajemy kontakt e-mail bądź zwykłe PM.Nie podajemy numerów gg, ani nie piszemy topicami, tylko piszemy oferte i reszta na PM.
PRZYKŁAD:
Sprzedam SOS SWORDA 76 LVL.KONTAKT (...)

 

WYCENA:

W wycenie pytamy o cenę itemku.Tutaj można już pisać topicami bo będzie zbyt duży spam na PM.Zamieszczamy obowiązkowo screena, ponieważ po statach możemy ustalić cenę itemku.
PRZYKŁAD:
Ile mogą kosztować takie buty garmenta som? ''SCREEN''

OFERTA TAXI:

Opisujemy:
-Serwer
-Minimalna Cena
-Na czym taxi
-Nick (żęby się zkontaktować)
PRZYKŁAD
Zrobię taxi na Saturnie na ongach minimalna cena to 100k/h więcej na nick NoName.
PRZYKŁAD ''II":[/color]
Szukam taxi na Marsie na Penonach mój nick w grze to NoName cena do ustalenia.

 

Temat został zaakceptowany przez D&G globalnego moderatora.

"Administracja oraz Moderatorzy nie odpowiadaja za ewentualne oszustwa, kradzieze"

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No to jedziemy:

Kupię 7 setów +2/3 i 7 spearów FB +5 na 64lvl-u są moje postacie, więc proponuję na ten lvl

 

serv: isro, helios

cena: do ustalenia, na pewno będzie zadowalająca (kupię też pojedyncze itemki z seta, bądź speary)

 

kontakt: NA PW

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Serwer Rusro - Artemida

 

Taxi do 42lvl Mam 33lvl

 

Cena do uzgodnienia ... :)

 

Kontakt: 11177974

pisac w godzinach 16-18

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

Csro

Server SŁN

Kupie spear na 42 lvl najlepiej sos blue i +

Cena do uzgodnienia

NIck w grze Amaterasu

//Za duża sygnaturka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupię nova head protector na heliosie isro oraz sprzedam :

4xnova protector part +7 FB --> każda start licytacji 1B

1xnova prot party +5 FB --> 800m

Nova +6 FB (no adv) --> start licytacji 2B

Piszcie tu na pw, bo mnie nie będzie z tydzień,dwa lub trzy (wakacje xD)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Csro

Server :słae

Kupie Taxi

nick Guard

cena- do ustalenia

posiadam 33lvl i chce sie wytaxowac do 40-60lvla... pisac GG10574680

Opublikowano

Kupię Gold na RuSilkroad za rl kase.

potrzebuje jakieś 100m ;) Serwer podam później bo te literki takie mhm.

b577e893e102f.png

Opublikowano

CSRO

Zamienię 170kk golda + avatar na najlepiej low lvl chara z sp euro lub gold.

Serwer IĄĘ na cSRO, chcę na Rome iSRO.

EDIT:

Zmieniłem zdanie, wracam na iSRO :P.

Opublikowano

Witam posiadam wiza 77 (niedługo 78) robię taxi sonar.Ktoś chętny pisać na Prim0, bądz GG 7977040.Robię też plvl z 32 lvl do 52 lvl za 28kk Serwer SŁŃ.

Opublikowano

Kupie gold na rusro, serwer zeus(3ebc), kwota, ktora mnie interesuje to 100kk~~ tylko przez allegro. Kupuje, bo musze dobrze wystarowac po hacku. Pisac pod tematem, fajnie byloby gdybyscie podali gg, ja sie z wami skontaktuje. z gory dzieki

Opublikowano

Serwer ZSZC - Water

 

Sprzedam mnustwo itemów 10dg sorry ze nie dam co i jak ale bylo by tyle ze strona jedna... nie zapewniam was ze bede mial weapony ale czesci seta na 100%

Sprzedam elementy wszystkie oprucz Wind 5th i earth 5th których juz nie posiadam ;)

 

Jak chcecie ogólnie cos w grze elementy tablety itemy(10dg) to piszcze postaram sie zalatwic wszystko w max 24h za dogodna cene.

 

Moje wszystkie offerty byly sa i bede składane wylacznie za gold w grze lub wymiane ( Item za item , elementy za elementy. ITP. )

 

 

@ EDIT

 

Przepraszam pomylilem dzialy... ;/

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Witam!

 

-Serwer : Venice

-Minimalna Cena : jak kto woli mogę dać w GOLD lub PLN na konto bankowe! DO UZGODNIENIA!

-Na czym taxi: LVL UP, RÓŻNE!

-Nick (NephreN1)

 

Głównie chodzi mi o LVL UP z 32 na 60+;) Cena do negocjacji!

 

GG jak coś: 11834784

Opublikowano

Csro server Iou,Sprzedam Kangura no name lvl 36(i nadal rośnie)

Cena wywoławcza 25kk.Jezeli coś chcecie wiedziec wiecej skontaktujcie sie ze mną na pw.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Okazja !

 

Pet FIREFOX za jedyne 25kk.

Lisek ma 24 poziom, niema nazwy, czeka na swojego nowego wlasciciela. :rolleyes:

pete.png

 

oraz

 

CSRO -> Iou ( Kings Peak )

2h Sword Seal of Star +3 lev 24

 

Cena 3,5kk, kontakt PM.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

SOM Set Chinese Protector Female 6 dgr.

 

1280873399-U24240.png

 

 

Íőľŕáűˇĺ / śŁńÓ

Prosto od CIMO po cenie producenta. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...