Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WTT/WTS 110Wiz/cleric serwer Mercury

Set Immortal +7 LA FB BEST STATY

Staff 12d Som +0

Shield 12d sos +1

Cleric Rod 11d Nova +6 use adv

6/8 kart , potrzebne jeszcze 2 do zdobycia son Egy weapon

3 Avatary , jeden do alchemi 4x lucky

 

Postać posiada Weryfikacje na Hotmail wiec jest bezpiecznie dla mnie jak i po wymiane dla ciebie.

 

gg - 7940411 Wymiana przez allegro , moze to nie daje wielkiego bezpieczenstwa ale zawsze to jakieś zabezpieczenie

 

Interesuje mnie 108 + Only China char Full str Glavier , full int s/s oczywiscie z biecheon i light , full int spear heuksal i light Lecz wszystkie propozycje rozpatrzę , build CHina nie lvl!

Opublikowano

Witam

Mam na sprzedaż postacie na PHOENIX PLUTO oraz HERA

postać na PHOENIX - 81 rogue / bard - ma weryfikacje na o2.pl " przy zakupie daje id pw s.a / oraz do e - maila "

postać na HERA - 81 rogue / cler - nie ma weryfikacji e - mail ! " przy zakupie podaje id pw oraz s.a ! "

postać na PLUTO - 84 warrior/cler - ma weryfikacje e - mail na o2.pl " przy zakupie daje id pw s.a / oraz do zmiany e - maila "

 

Za jedną postać chcę doładowanie z orange za 10zł

Za dwie postacie chcę doładowanie z orange za 20zł

Za trzy postacie chcę doładowanie z orange za 30zł

 

 

Kontakt ze mną przez gg ; 11657646

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Z Poważaniem ;

Pardo98

 

PS; Nie myślcie że jestem z rocznika 1998 bo jest inaczej , Pardo98 - to jest nick nie chodzi o rocznik ....

Opublikowano

Sprzedam:

 

Serwer Hercules:

wiz 93lvl sub cler

85lvl wiz/bard

84 bard/cler

85 war/cler

72 bow/

110 war/cler

110 glavier/cold/fire

 

Pisac na gg 10709520

Opublikowano

Witam Sprzedam:

 

-nukera 82 lvl Cold/light/fire na serverze PLUTO, postać ma Sword i shield 80+3 i set garment +3/+4/+5

 

oraz sprzedam rouge/bard 92 lvl również na serverze PLUTO na xbow na 90 fb z dobrym phy attackiem +3 set robe 9/10dg +3/+5

 

Po więcej informacji proszę pisac na gg : 34638484

PL_Darth.png

 

_0m_.png

 

 

 

Killed TigerWoman 2 times

Killed Uruchi 2 times

Killed Isyutaru 2 times

Killed Cerberus 1 times

Killed Lord Yarkan 1 times

Opublikowano

Witam Dziś mam na sprzedaż kilka postaci na serverze pluto.

 

Pierwszą postacią jest nuker 102 lvl fire/light/cold ubrany w set armor 11dg i ze spearem 101 lvl 11dg 2 avatary, mnóstwo dsów 1 tygodniowych, martwy grab pet.

 

Druga postacią jest ruge/bard 92 lvl ubrany w bardzo dobry set robe 9/10dg i xbow 90 lvl.

 

Sprzedam też bowmana 73 lvl ubranego w set garment

 

Oraz 3 wizzardy 57/58 lvl bardzo dobre na gold farmy

 

Za wszystkie postacie chcę 150 zł myślę, że to niska cena.

 

Postacie sprzedaję ponieważ kończę z grą.

 

Do postaci dorzucam Guild 5 lvl!!

 

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 514 049 271 lub 609 820 751

 

Pozdrawiam i zapraszam do kupna. Możliwość kupna przez allegro!!

PL_Darth.png

 

_0m_.png

 

 

 

Killed TigerWoman 2 times

Killed Uruchi 2 times

Killed Isyutaru 2 times

Killed Cerberus 1 times

Killed Lord Yarkan 1 times

Opublikowano

Sprzedam 110 FUll nova Glavier !

 

Set +5 FB NOVA PROT

 

Head +7 FB Prot

Legs Armor +5 NOVA !

Glavia Rare +2 12d :]

110Fire/110Heu/110 Cold

+180k SP

6/8 Kart wiec brakuje tylko 2 do zdobycia eGy Weapon

Serwer : Hercules

Weryfikacja : Tak

 

Chara mozna zobaczyć w mojej sygnaturce :]

 

Wszelkie oferty kierować na gg 7940411

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Wymienię wiza 93 na hercu:

za chara 80+ na Mercury lub gold

 

Sprzedam wiza 85 i waraka 85 za 30 zł

 

Sprzedam warriora 110 hercules za 230 zł pisac!!!

 

NR gG 10709520

Opublikowano

wymienie postacie

nuker 96 lvl sever Zeus set z NPC bron tez dobrze wyfarmiony bicheon/cold/fire za 50 silkow

glavier 94 lvl server zeus set z NPC bron tez ff do 90 lvla heks/fire/force

 

DO POSTACI NIE PAMIETAM SA dlatego tez taka niska cena wiecej informaci pod numerem gg 5603448

Opublikowano

z GAIA --- na ----->Mercury

 

Wymienię wizza na serwie Gaia za golda lub itemy garment oraz s/s 8D na Marcury.

Wymiana dotyczy także golda znajdującego się na wizzie.

 

SS'y wizza :

 

Depo:

 

 

 

depos.jpg

 

 

 

 

 

Inventory:

 

 

 

inventoryh.jpg

 

 

 

 

 

 

Skille:

 

 

 

skilleistaty.jpg

 

 

 

 

Wymiana na moich warunkach.

Jeżeli ich nie akceptujesz to nie pisz.

 

 

Moje warunki :

 

Najpierw Ty dajesz mi przedmioty na nukera/golda czy co tam mi zaoferujesz dopiero później ja Ci daję passy do konta od razu z SA.

 

GG:32550180 - Niewidok

 

 

Nie oszukam, ponieważ zależy mi na dobrej opinii.

Nie za ciekawie wyglądał by moderator oszust ...

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Sprzedam KONTO do isro z 2000 silków oraz inne konto-400silków, także postać można zrobić na każdym serverze, pisać na gg-9030055, pokażę screeny aby udowodnić posiadane silki oraz pisać oferty (tylko plny).

Mam również na sprzedać 3 konta do botters heaven, czyli do mbota-pisać również na gg 9030055 zrobię screeny aby udowodnić, że mam tam konto-jedno konto to koszt 20złotych.

 

edit:oczywiście po ugadaniu się wystawiam konto na isro/konto do mbota na allegro (28pozytywów, 22 ze sprzedaży)

supremeLogo1.gif

Opublikowano

Sprzedam isro serwer Eldorado !

 

110 FUll nova Bowman

 

set +5 /6 FUll nova Garm bardzo dobre staty / Head +7 :]

bow nova +5 FB

Acc +6/7 , neckle nova , 1x ring sun 10d

 

110Fire/110Peachon/80ligh/30 cold + 200k SP

 

Weryfikacja :Tak

 

nick : mis3k

 

kontakt GG- 7940411

Wszelkie oferty pisać na GG gdyż potrzebuje szybko pieniedzy :]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

WITAM mam do zaoferowania postaci na serwerze TBIET

postać pierwsza jest to nuker s/s cold lighting ff do 80

Postac ma WSZYSTKIE ITEMY FB +5 po za swordem sword jest to SEAL OF SUN +7 z dobrym <%>

Cena w zł do uzgodnienia pisać na gg 4378922

Druga postać ten sam serwer Bowman Lighting/fire ff do 76 z zapasem 65k sp !!

Postać ma braki w secie jednak ma SOS'A na swoj lvl 76 bron

Cena tak samo w zł do uzgodnienia pisac na gg 4378922 po wiecej informacji gorąco zapraszam i jak najszybciej ^:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

ZAPRASZAM

 

 

Zapraszam wszystkie osoby, które chciały by zacząć przygodę na TSRO - taiwan silkroad online. Oferuje darmowe taxi High Lvl u trochę farmienia. Taxi zaczynam dziś od godziny 18 do rana. Zapraszam wszystkie osoby Lv: 1 - 22. Taxi będzie robione 103Lv wizzardem.

 

Sewer: Bamboo

Pisać na GG: 11840475

Opublikowano

Sprzedam postać 107 nuker s/s Csro server : KingsPeak, postać posiada SFS VIP, FULL PIRATE AVATAR, Sword a grade +7, premium. Do postaci posiadam email,Id,Pw,Sa,

Jestem pierwszym i jedynym właścicielem postaci, nikt poza mną nie zna passów.

Nie interesuje mnie wymiana. Postać mogę sprzedać za gold (server KingsPeak) lub za pieniądze.

Oferty proszę składać na adres email : [email protected] lub gg : 3986818

post-53744-0-94325900-1312461869_thumb.jpg

post-53744-0-17152600-1312461881_thumb.jpg

post-53744-0-83917900-1312461898_thumb.jpg

post-53744-0-97337500-1312461909_thumb.jpg

post-53744-0-74258400-1312461919_thumb.jpg

Opublikowano

Mam na sprzedaż konto Mbot pełne z możliwością doładowania.

 

Oferty proszę pisać na gg: 850089

 

###

Jakbyś poszukał jest odpowiedni dział do tego ( [TARG] ) - przenoszę

plimos

 

Tak tylko że jest do sbota w innym dziale a do mbota nie ma więc myślałem że tu nie można :P

 

Wynajem też wchodzi w grę tak samo jak sbot 15zł za slota bo to chyba też można na 2 kompach używać.

Cierpliwość jest cnotą.

 

Moderator www.botshed.net

Opublikowano

Witam mam do zaoferowania warriora 81 lvl skille z worriora do 80 z clerycka tak samo . Postać nie ma gildi ma nieobraźliwy nick . Posiada cały set +3 łącznie z biżuterią i broń +4 FB . Ma też ubranego Wizard Avatara (hat , dress , i miotłe ) w depo są jeszcze 2 miotły female -dla dziewczyny i 4 miotły male - dla chłopaka . Na tym koncie znajdują sie jeszcze 3 postacie . 2 to female mają też ubrane Avatary Wizard. 1 to male bez avatara . Wymienię za postać na ZSZC WATER

 

W sprawie wymiany , kupna pisać PM lub na GG 23019664

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam !

Mam do zaoferowania Postać na ISRO server ZEUS 81 lvl Warrior . Skille z warriora ma rozwinięte do 80lvla z clerycka tak samo . Postać nie ma gildi ma nieobraźliwy nick . Posiada cały set +3 łącznie z biżuterią i broń +4 FB . Ma też ubranego Wizard Avatara (hat , dress , i miotłe ) w depo są jeszcze 2 miotły female -dla dziewczyny i 4 miotły male - dla chłopaka jak i inne itemki . Na tym koncie znajdują sie jeszcze 3 postacie . 2 to female mają też ubrane Avatary Wizard. 1 to male bez avatara .WYMINIĘ ZA POSTAĆ NA ZSZC WATER . W sprawie wymiany , kupna pisać PM lub na GG 23019664 lub email [email protected]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam mam do sprzedania postac 83 lvl ff do 76 set +3,4 legsy +6 na 84 i daggerki +3 crit 20(80%). Postac ma avatara wizzard (f) i dednietego grab peta. Postac jest na serwerze venice. Chce za nia 600m golda ( liczac 40,80 zl ) moge dodac xbowa +5 good stat ( atak 80% crit 13(61%) pisac na gg 33683171. {oczywiscie x-bow za doplata 85m ;)}

x

Opublikowano

witam mam na sprzedaż nukera 101 lvl

1:7 str

Spear 94 lvl skile ff

Lighting 101 lvl skile ff

Mana shield ze względu na 1:7 postać ma 70 lvl colda taka mana shield wystarczy

Set klata son spodnie son nogi son all +5 fb inne itemy +5 fb

 

Postać sprzedaje za silki lub za kase real nie interesuje mnie żadna wymiana

do postaci dorzucę 1b golda <serwer tibet

O szczegóły można pisać gg 4378922

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

WITAM !

Moja oferta to xbow lvl 69 xbow drop +3 daggery drop kleryk tak samo jest FF ma 12,5k sp zapas w depo elki i śmieci . Ma polską gildie nieobraźliwy nick i cały set na 69 . Posiada 10m golda i jest lubiana na servie ;d Postać dobrze sprawuje się na Pvp Jobie , expie . Jest wyśmienita na unikaty ze względu na duży DMG daggerami Dorzucędo tego wizza 31 lvl gap -3 [ 92 k sp ]

Te 2 postacie Są Na ESRO 3 !!

Chciałbym wymienić się za postać na Zszc WATER

 

Zainteresowany ? Pisz na GG 23019664 nawet jeśli będę niedostępny lub PM tutaj /

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...