Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline.pl | start edycji: 07.11.2015r godz 20.00 ! exp: 1000x / drop: 35% !


GreatMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chciałbym być nie miły, ale wszedłem sobie z nudów na serwer. Zobaczyłem, że nie działa żadne zabezpieczenie. 

Oczko działa w 100 % łącznie z wyrzucaniem randomowych itemów w pralce. 

Widzę nie tylko ja nabrałem się na te pliki S4. 

 

Szkoda, wierzyłem w ten serwer ( nie mówię tego złośliwie, mówię szczerze, bo widziałem jak gracze głosowali u mnie w ankiecie za expem 1000) 

 

Jeżeli Adminsitracja chce jakieś zabezpieczenia to polecam LiveGuard. Zabezpiecza wszystko.

 

Pozdrawiam.

Ale liveguard też nie zabezpiecza :(

iHacks  <3

Opublikowano

Ale liveguard też nie zabezpiecza :(

 

Coś zawsze zabezpiecza ^^ Nie oszukujmy się Krystian, ale tutaj działa wszystko ^^

Opublikowano

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda elegancko. Wystarczy jedynie wejść do gry, żeby przekonać się że admin Damian to chyba pomylił profesję. Ingerencja administracji w grę, np. ganiam sobie elegancko golden dragona z poisonem zostaje mu już niewielka ilość życia, po czym wpada Damiano i nie robiąc sobie nic z moich wiadomości dobija mi golda i zabiera boka. Błędów na serwerze co niemiara, np. dostając killa od innego gracza samoistnie wydropił mi się bok z ekwipunku, w dodatku kolesiowi wystarczyła sekunda żeby sobie przywłaszczyć itemek. Nie mówiąc już o tym że wszystkie nawet prymitywne wspomagacze działają bez zarzutu. Nie polecam nikomu 'gry' tutaj.

Opublikowano

Wszystko na serverq wporzadku.

 

Sa i byly problemy.Admin zadzialal i dziala dalej.

 

 

zycze mu powodzenia w rozwiazaniu dalszych problemow , mam nadzieje w swieta bozego narodzenia grac juz na dopracowanym ServerQ :)

 

 

poki co progresssss :D 176lvl i lecimy :)

Opublikowano

Interesujące są wasze wypowiedzi, PrestigeMU ty możesz sobie darować twoje komentarze..
Season 4 ma to do siebie że nie jest w pełni zabezpieczony, myślałem że udało mi się zabezpieczyć przed wszystkim ale jak się okazało nie udało się.
Będę dalej nad tym pracował, póki co macie forum i Skargi, osoba która choć raz użyła czegoś zostanie zbanowana jak i jej IP/maska podsieci.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

eh..strona mi nie działa i dc na wejściu... słabo.

 

mi strona dziala i DC to tez jeszcze nie spotkalem

 

moze masz juz bana :P

 

 

1355f5a86e016.jpg

 

ja bym ci dal banana za scieme xD

Opublikowano

Ściemę?  

Forum czytam cały czas. To że wszedłem na taki dział, ma coś wspólnego że haxuje?

Zresztą, możliwe że dostałem bana za to że sprawdziłem zabezpieczenie. Trudno. Szkoda m tylko czasu na wbitego rr

Opublikowano

Na moje to tak:

-zwiększyć ilość spotów Lorenci i innych mapach na niskie lvle

-zainwestować w dobrego anty cheata

-banować ludzi używających wspomagacze

-zmniejszyć nieco drop

-usunąć exp z czatu

 

 

to chyba na tyle i serwer byłby idealny

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Opublikowano

Wgl nie rozumiem za co bany?? Przecież tak jak jest napisane na stronie jest to okres testowy :) Ludzie testują jakie Haki działają na serwerze... ja też chciałem sprawdzić czy strona jest odporna na ataki DDoS i co? Za to że chciałem sprawdzić otrzymałem bana od KiwiGuarda... :) :) A więc wnoszę o odbanowanie mnie ponieważ robiłem to w celu sprawdzenia... Zaraz zobaczymy jak ma się to wasze forum na phpbb czy jakoś tak :)

 

 

No niestety, zróbcie coś z tym :)

 

post-135345-0-01229400-1446969280_thumb.png

Opublikowano

Witam wszystkich,

forum dziala

 

jesli ktos chce TESTowac zabezpieczenia i sie na tym zna ,pwinien ow wczesniej poinformowac Administracje , a nie po dostaniu bana :)

 

gracze testuja od strony GRY - bledy,bugi,problemy

 

co do Zabezpieczen , to server nie jest goly - ten kto tak pisze Klamie...

 

to ze pracuje Admin dalej nad Zabezpieczeniami to inna sprawa - nie kazdy lubi komerche - Admin sprawdza wszystkie opcje a na koncu siegnie po pomoc Guardow.

 

 

Dziekujemy za porady i uwagi , tymczasem prosimy sie nie zniechecac . Prac ciag dalszy w tle narzekania :)

 

 

 

 

ps. nie jeden Polski server lecial/leci bez owych zabezpieczen przez kilka lat i jakos nikomu to nie przeszkadzalo - nie bede tu podawac przyklady - nie bedziemy wytykac bledy innym

 

 

///

co do spotow

to jest wporzadku , sam sprawdzam zwykla postacia , i narazie nie mialem problemu z znalezieniem spota do expienia

wrecz przeciwnie - podziel sie uwaga ze na spotach jest zbyt duzy Resp@wn .... Czyz nie ???

na spotach w LT i Devias gracze w pelnym PT nie daja rade zabic wszystkie moby...

 

Drop jest dobry jak na faze testow , ale Admin pisal ze przyszlosc Serduszek i tym podobnych nie jest pewna ...

Opublikowano

No po pierwsze to faza testow i bardzo dobrze ze jest tyle problemow bo po to sa testy prawda? Prosze nie walic w glupa ludzie i nie sluchac tych zrytych komentow.
Chociaz, kupowanie resow za crd jest totalnie chujowym pomyslem ktory moze wyjsc wam na minus tylko.
Dodatkowo respawn mobow na spotach - bardzo fajna opcja przy mniejszej ilosci spotow - bo badzmy obiektywni spotow JEST za malo. Kiedy w szczytach bylo kolo 100 online my z kumplami w 5 siedzielismy devias3 do 300 levla i bylo bardzo kulturalnie :). Wiec respa nie zmniejszajcie na slabszych mapach, ewentunie na wyzszych.
Serduszka i medale troche za czesto dropia.
JoLa nie widzialem, polecalbym dodac wiekszy drop jego.
Czy jest summonerka? Wypralem 2x wingk summki a w wyborze postaci summki nie widzialem. To chyba tyle, powodzenia chlopaki :)
I nie ma ubijania goldow przez administracje! Grube nie!

Opublikowano

Gralem chwile i po wbiciu 50lvl BK gdy chcialem sie warpnac nie moge wejsc na postac. Teraz po wbiciu 80 lvl SM po warpnieciu tez DC po wyborze postaci. Ktos cos wie?

Opublikowano

Torba nie wiem czy na stronie mają możliwość bram, jak tak to wejdź w user cp i naciśnij na Unstuck character bądz bramy.


No po pierwsze to faza testow i bardzo dobrze ze jest tyle problemow bo po to sa testy prawda? Prosze nie walic w glupa ludzie i nie sluchac tych zrytych komentow.
Chociaz, kupowanie resow za crd jest totalnie chujowym pomyslem ktory moze wyjsc wam na minus tylko.
Dodatkowo respawn mobow na spotach - bardzo fajna opcja przy mniejszej ilosci spotow - bo badzmy obiektywni spotow JEST za malo. Kiedy w szczytah bylo kolo 100 online my z kumplami w 5 siedzielismy devias3 do 300 levla i bylo bardzo kultutaralnie :). Wiec respa nie zmniejszajcie na slabszych mapach, ewentunie na wyzszych.
Serduszka i medale troche za czesto dropia.
JoLa nie widzialem, polecalbym dodac wiekszy drop jego.
Czy jest summonerka? Wypralem 2x wingk summki a w wyborze postaci summki nie widzialem. To chyba tyle, powodzenia chlopaki :)
I nie ma ubijania goldow przez administracje! Grube nie!

Summoner jest, na pewno, ale w tych plikach jest chyba błąd w sql i nie wczytuje jej tak jak powinno... Ale to już sprawa Administracji.

Opublikowano

Do kupienia za PC Point , ktore nie kupisz za CRD , tylko za czas ONLINE w grze

 

 

nie mieszajcie w ZEZNANIACH - czyli ROWNE SZANSE dla KAZDEGO !!! :)

 

 

 

 

nie przerywajac wam gry szukamy graczy na OKu , zeby Admin mogl sobie pracowac a wy grac- ktos cos gdzies widzi niech napisze INFO, niechcemy co chwile przerywac wam gre restartami.

 

 

 

 

 

 

torba92 , juz informuje Admina

 

 

 

 

///

Sa tez gracze z tego forum co za wszelka cene chca zepsuc na gre , pisza tu delikatnie , a w grze jako pierwsi lamia wszystkie zasady - pierwszy BAN polecial

tymczasem Admin bedzie sobie dalej pracowac na Zabezpieczeniem i dopracowaniem wszystkiego w grze

Opublikowano

kf6xje21anh5.png

 

 

Dla kumatych :D Wszystko jasne..

Szkoda ,że tak wyszło z tym donatem i antyhackiem, bo online było wyjątkowo bardzo dużo :)

Serwer nie ma prawa dalej istnieć

Administracja spierdzieliła po całości, ale przynajmniej będziecie wiedzieć teraz jak zrobić porządny serwer.

sygnatura.png

Opublikowano

Nie lepiej byłoby zmienić wersje na S6, która można łatwiej zabezpieczyć i która tak naprawdę jest o niebo lepsza wersja dla graczy? Przemyslcie to :)

Opublikowano

No tak, jest dużo błędów i jakby był to start to można by to nazwać fiaskiem, ale administracja jest na tyle myśląca, że pierwszy start zrobiła tylko na półtora miesiąca, żeby zobaczyć jak to wyjdzie i co trzeba zaczarować, żeby było git. Tak jakby symulacja, a była bardzo efektywna bo duża ilość online. 
A Pankracy, dla kumatych to wszystko jasne, a dla tych co nie są kumaci to proszę administracje aby go zbanowała. Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...