Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline.pl | start edycji: 07.11.2015r godz 20.00 ! exp: 1000x / drop: 35% !


GreatMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na czym wy to postawiliście?  :D

Wypadajki dropią po jakiś 10 sekundach^^ Jak chciałem otworzyć depo to mi się zcięło, wylączyłem gre i juz na konto nie moge wejsc :D

sygnatura.png

Opublikowano

Kurde u mnie to samo, nie mozna wbic ;(( Probowalam wszystkich znanych mi trickow

i dupa ;P

 

 

 

@Zakamarek, nie poradzi, ja mam bez dzwieku ..

 

@dobra wbilam ale trzeba czekac ok 5 minut ;/

Opublikowano

Kurde u mnie to samo, nie mozna wbic ;(( Probowalam wszystkich znanych mi trickow

i dupa ;P

 

 

 

@Zakamarek, nie poradzi, ja mam bez dzwieku ..

 

@dobra wbilam ale trzeba czekac ok 5 minut ;/

 

 

Ja ciągnę klienta bez dźwięku może to coś poradzi.

Zalogować i czekać. Mi to zajęło jakieś 10 minut xD

iHacks  <3

Opublikowano

Na czym wy to postawiliście?  :D

Wypadajki dropią po jakiś 10 sekundach^^ Jak chciałem otworzyć depo to mi się zcięło, wylączyłem gre i juz na konto nie moge wejsc :D

 

 

Mi przy logowaniu lapie zawieche - jakieś rozwiązanie ?

 

 

Up mi tak samo ;/

 

 

mam to samo chcialem sobie pograc teraz zalozylem acc i wchodze i zwiecha :( 

rip ? :D

 

 

To jeśli ktoś jest zalogowany to niech piśnie słówko adminowi - może on nam coś doradzi :)

 

 

Kurde u mnie to samo, nie mozna wbic ;(( Probowalam wszystkich znanych mi trickow

i dupa ;P

 

 

 

@Zakamarek, nie poradzi, ja mam bez dzwieku ..

 

@dobra wbilam ale trzeba czekac ok 5 minut ;/

 

 

Ja ciągnę klienta bez dźwięku może to coś poradzi.

 

 

Zalogować i czekać. Mi to zajęło jakieś 10 minut xD

Proszę poczekać - zajmie to chwilę ale wkoncu się zaloguje. już zajmuje się problemem.

 

 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

beka straszna lagi zwiechy i na dodatek  lamusy biegają na agi speed hacku    zapowiadało się fajnie a wyszło jak zwykle KUPIX  nie POLECAM

Opublikowano

Gdzieś gadali o silnych podmuchach wiatru - mi neta czasem zrywa, więc może przez to takie lagi.

Teraz np.czekam aż mi przejdzie  z Lorenci do Davias ^^

Opublikowano

Myślałem, że będzie ok server 0 zabezpieczeń koleś 4 resy w ciągu 20 min czy tam 30 biłem od 20:10 jakoś lvl do teraz wbilem 376 a koleś juz 4 resy i 300 lvl dziwny cud. Jak ja nie polecam spadam z servera.

Opublikowano

Nie chciałbym być nie miły, ale wszedłem sobie z nudów na serwer. Zobaczyłem, że nie działa żadne zabezpieczenie. 

Oczko działa w 100 % łącznie z wyrzucaniem randomowych itemów w pralce. 

Widzę nie tylko ja nabrałem się na te pliki S4. 

 

Szkoda, wierzyłem w ten serwer ( nie mówię tego złośliwie, mówię szczerze, bo widziałem jak gracze głosowali u mnie w ankiecie za expem 1000) 

 

Jeżeli Adminsitracja chce jakieś zabezpieczenia to polecam LiveGuard. Zabezpiecza wszystko.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...