Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline.pl | start edycji: 07.11.2015r godz 20.00 ! exp: 1000x / drop: 35% !


GreatMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


banner.jpg
Informacje o serwerze:
Wersja: Sezon 4
Exp: 1000%
Drop: 35%
Poziom na rr: 400

Punkty za rr: 500+100pkt za każdy GR
Maksymalny rr: 100 (GR)
Nagroda za GR: 250pkt (Webshop)
Adres:
http://www.greatmuonline.pl/
Klient: http://greatmuonline.pl/index.php?page_id=downloads

Dodatkowe informacje:
- System Marry
- System PC Point. (Więcej informcji tutaj)
- System VIP. (Dostępny od kolejnej edycji)
- Dostępne wszystkie eventy Sezonu 4.
- Dostępne wszystkie przedmioty Sezonu 4
Start 1 edycji 18.12.2015

 

Bez nazwy-5.png

 

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Łaaa czekałem, czekałem i się doczekałem serwera dopasowanego do mich wymagań! Mam nadzieje że z tymi ustawieniami utrzymacie się nieco dłużej.

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Opublikowano

Myślę że się wyrobię z forum przed startem, założenie było aby forum było połączone z kontem gracza ale na to chyba czasu nie wystarczy i wdrożymy to z czasem.
Chciałbym również was poinformować że niebawem będzie nabór na Game Masterów, redaktorów oraz moderatorów jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę śledzić naszą stronę oraz forum (którego jeszcze nie ma) niebawem tam znajdziecie więcej informacji na ten temat.
 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko bedzie wbudowany jakis bot w clienta ?

Nie chodzi mi o podnoszenie kamieni itd tylko zeby ciagle nie patrzec jak postac bije :)

Jesli nie to bedzie moze jakis dozwolony?

Opublikowano

żywcem zerżnięty config z dragona.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko bedzie wbudowany jakis bot w clienta ?

Nie chodzi mi o podnoszenie kamieni itd tylko zeby ciagle nie patrzec jak postac bije :)

Jesli nie to bedzie moze jakis dozwolony?

W kliencie nie ma wbudowanego żadnego "bota"

 

żywcem zerżnięty config z dragona.

Wydaje nam się że są to ustawinia optymalne pod graczy, nie chciali byśmy aby GMO było utożsamiane z jakimś istniejącym serwerem.

Gdybym miał myśleć jak ty wandal1994 to może powinienem sprawdzic ustawienia wszystkich istniejących serwerów na tyle uważnie aby przypadkiem podobne ustawienia nie pojawiły się na GMO.

Chcemy tworzyć serwer dla was - graczy. Pierwsza edycja tak naprawdę pokaże czy w dobrym kierunku idziemy..

 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

W kliencie nie ma wbudowanego żadnego "bota"

 

Wydaje nam się że są to ustawinia optymalne pod graczy, nie chciali byśmy aby GMO było utożsamiane z jakimś istniejącym serwerem.

Gdybym miał myśleć jak ty wandal1994 to może powinienem sprawdzic ustawienia wszystkich istniejących serwerów na tyle uważnie aby przypadkiem podobne ustawienia nie pojawiły się na GMO.

Chcemy tworzyć serwer dla was - graczy. Pierwsza edycja tak naprawdę pokaże czy w dobrym kierunku idziemy..

 

nie każe  Ci sprawdzać każdego serwera pod kątem upewniania się oryginalności ustawień a mówię tylko o zwykłym plagiacie , pojęcie "podobne ustawienia" którego użyłeś nie ma w tym przypadku prawa bytu, ustawienia są kropka w kropke jak na dragonie , poza expem oczywiście który jest zmieniony o całe 200, co i tak na mój gust praktycznie nic nie zmienia.

 

edit: jak chcesz sprawdzić czy te ustawienia są dobre, "czy idziecie w dobrą stronę" to polecam wejść na strone dragona i sprawdzić ile już serwer edycji się utrzymuje i jaki ma online, choć domniemam że tą prace już odrobiłeś ;)

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

nie każe  Ci sprawdzać każdego serwera pod kątem upewniania się oryginalności ustawień a mówię tylko o zwykłym plagiacie , pojęcie "podobne ustawienia" którego użyłeś nie ma w tym przypadku prawa bytu, ustawienia są kropka w kropke jak na dragonie , poza expem oczywiście który jest zmieniony o całe 200, co i tak na mój gust praktycznie nic nie zmienia.

 

edit: jak chcesz sprawdzić czy te ustawienia są dobre, "czy idziecie w dobrą stronę" to polecam wejść na strone dragona i sprawdzić ile już serwer edycji się utrzymuje i jaki ma online, choć domniemam że tą prace już odrobiłeś ;)

Zapomniałeś dodać że rożni nas również drop i pkt za GR - statystycznie wychodzi na to że jest więcej różnic niż podobieństw.

Wprawdzie nie rozumiem twojego negatywnego nastawienia.

 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

punkty za gr wcale was nie odróżniają , info na stronie dragona nie jest zaktualizowane, również dorzucają 100pkt za każdy gr do resa.

Moje negatywne nastawienie jest bardzo proste do zrozumienia, po prostu nie lubię kopii.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

punkty za gr wcale was nie odróżniają , info na stronie dragona nie jest zaktualizowane, również dorzucają 100pkt za każdy gr do resa.

Moje negatywne nastawienie jest bardzo proste do zrozumienia, po prostu nie lubię kopii.

Czyli jak ktos postawi s4 z podobnym expem itd to juz druga osoba nie moze postawic podobnego serwera?^^

Gralem na tym calym dragon i nie polecam poprzez administracje wiec moze ta "kopia" bedzie lepsza :)

Opublikowano

punkty za gr wcale was nie odróżniają , info na stronie dragona nie jest zaktualizowane, również dorzucają 100pkt za każdy gr do resa.

Moje negatywne nastawienie jest bardzo proste do zrozumienia, po prostu nie lubię kopii.

Zapewniam Cię że nie jest to kopia, poza tym nie wiem co się dzieje na dragonie bo nie miałem okazji tam zagrać.

Serwer kształtuje atmosfera panująca na nim a nie jego ustawienia...

Poczekaj na premierę - odwiedź nasz serwer i dopiero wtedy przyklej nam jakąś "łatkę".

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

nie podobny lecz niemalże taki sam, nie neguje tego że może być nawet i lepszy niż dragon, aczkolwiek dragon który cieszy się popularnością od kilku długich lat i ma swoich stałych graczy którzy ufają stabilności ów serwera i są fanami s4 zrzesza większość tego typu graczy , co za tym idzie wątpię żeby serwer który w moich bynajmniej oczach jest kopią, był w stanie przyciągnąć na tyle dużo nowych graczy oraz przeciągnąć na swoją stronę starych wyjadaczy którzy dotychczas grają na stabilnym dragonie żeby faktycznie po kilku tygodniach/miesiącach było jeszcze chociaż kilkudziesięciu aktywnych do rozgrywek pvp/wojny gildii /cs itp eventów z wyższych sezonów. Trochę wybiegłem w przyszłość aczkolwiek zawsze z dalszej perspektywy patrzę na serwer oceniając go czy wart jest mojej uwagi czy nie.

Jeśli chcesz graj, nie mam z tym żadnego problemu i nie będę odciągał od niego graczy, wyrażam tylko swoją opinię na temat serwera i tyle.

 

edit: nie przyklejam żadnej łatki tylko wystawiam publiczną opinię na podstawie faktów. rozróżniajmy te dwie rzeczy.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

nie podobny lecz niemalże taki sam, nie neguje tego że może być nawet i lepszy niż dragon, aczkolwiek dragon który cieszy się popularnością od kilku długich lat i ma swoich stałych graczy którzy ufają stabilności ów serwera i są fanami s4 zrzesza większość tego typu graczy , co za tym idzie wątpię żeby serwer który w moich bynajmniej oczach jest kopią, był w stanie przyciągnąć na tyle dużo nowych graczy oraz przeciągnąć na swoją stronę starych wyjadaczy którzy dotychczas grają na stabilnym dragonie żeby faktycznie po kilku tygodniach/miesiącach było jeszcze chociaż kilkudziesięciu aktywnych do rozgrywek pvp/wojny gildii /cs itp eventów z wyższych sezonów. Trochę wybiegłem w przyszłość aczkolwiek zawsze z dalszej perspektywy patrzę na serwer oceniając go czy wart jest mojej uwagi czy nie.

Jeśli chcesz graj, nie mam z tym żadnego problemu i nie będę odciągał od niego graczy, wyrażam tylko swoją opinię na temat serwera i tyle.

 

edit: nie przyklejam żadnej łatki tylko wystawiam publiczną opinię na podstawie faktów. rozróżniajmy te dwie rzeczy.

 

Ja tam wbije sobie zobaczyc co i jak mam nadzieje ze sie nie zawiode :)

Opublikowano

Czas pokaże jak to będzie ;-)
Liczę się z tym że gracze nie rzucą nagle swoich "ulubionych" serwerów, mam tylko nadzieję że z czasem gdy zauważą że nie jest to kolejny kilku miesięczny serwer przekonają się do niego...
Jesteśmy dobrej myśli jak i cierpliwi i otwarci na sugestie i propozycje.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Zrobiło się gorąco, to i ja dołoże trzy grosze ;)

 

żywcem zerżnięty config z dragona.

 

Ustawienia jak ustawienia, mało jest medium serwów ogólnie dostępnych. A że ustawienie bardzo podobne, cóż być może w końcu powstanie dobra alternatywa dla upadającego dragona..

 

nie każe  Ci sprawdzać każdego serwera pod kątem upewniania się oryginalności ustawień a mówię tylko o zwykłym plagiacie , pojęcie "podobne ustawienia" którego użyłeś nie ma w tym przypadku prawa bytu, ustawienia są kropka w kropke jak na dragonie , poza expem oczywiście który jest zmieniony o całe 200, co i tak na mój gust praktycznie nic nie zmienia.

 

edit: jak chcesz sprawdzić czy te ustawienia są dobre, "czy idziecie w dobrą stronę" to polecam wejść na strone dragona i sprawdzić ile już serwer edycji się utrzymuje i jaki ma online, choć domniemam że tą prace już odrobiłeś ;)

 

Exp na dragonie na VIPIE wynosi 1200. na subie jest bodajże 800(?). Tu jest idealnie wyważony 1000, na którym będzie na pewno grać się przyjemnie. Na subie idzie dość topornie każdy ciuła 1gr żeby wbić się na vip i ruszyć z kopyta. Sama szukam serwera z taką konfiguracją expa bo dragon, nie oszukujmy się ledwo zipie..

Idź posap na WoGa że jedyne czym się różnią to sezonem :D

 

Zapewniam Cię że nie jest to kopia, poza tym nie wiem co się dzieje na dragonie bo nie miałem okazji tam zagrać.
Serwer kształtuje atmosfera panująca na nim a nie jego ustawienia...
Poczekaj na premierę - odwiedź nasz serwer i dopiero wtedy przyklej nam jakąś "łatkę".

 

Otóż to, niestety jedyne co kształtuje na tą chwile dragona to administracja szczająca graczą prosto na łep. 

 

nie podobny lecz niemalże taki sam, nie neguje tego że może być nawet i lepszy niż dragon, aczkolwiek dragon który cieszy się popularnością od kilku długich lat i ma swoich stałych graczy którzy ufają stabilności ów serwera i są fanami s4 zrzesza większość tego typu graczy , co za tym idzie wątpię żeby serwer który w moich bynajmniej oczach jest kopią, był w stanie przyciągnąć na tyle dużo nowych graczy oraz przeciągnąć na swoją stronę starych wyjadaczy którzy dotychczas grają na stabilnym dragonie żeby faktycznie po kilku tygodniach/miesiącach było jeszcze chociaż kilkudziesięciu aktywnych do rozgrywek pvp/wojny gildii /cs itp eventów z wyższych sezonów. Trochę wybiegłem w przyszłość aczkolwiek zawsze z dalszej perspektywy patrzę na serwer oceniając go czy wart jest mojej uwagi czy nie.

Jeśli chcesz graj, nie mam z tym żadnego problemu i nie będę odciągał od niego graczy, wyrażam tylko swoją opinię na temat serwera i tyle.

 

edit: nie przyklejam żadnej łatki tylko wystawiam publiczną opinię na podstawie faktów. rozróżniajmy te dwie rzeczy.

 

Ostatni GM który w miarę aktywnie ogarniał Skargi ( i to by było na tyle jego aktywności, bo event chyba był aż jeden), sam ostatnio abdykował dopóki łaskawy Pan i Władca liczący skrupulatnie hajs Zelus łaskawie zainteresuje się serwerem. To chyba o czymś świadczy co? Bo to w końcu on powinien mieć z Adm. najlepszy kontakt a jak było widać nawet on nie może liczyć na odpowiedzi. Wypowiadasz się tak jakbyś wiedział co się dzieje na serwie to chyba nie muszę Tobie jak krowie na drodze tłumaczyć że każdy szuka serwera na jaki można by uciec, idź na WoGa i napisz że jesteś z dragona, zobaczysz ilu już tam uciekło. Nie każdemu pasuje albo albo działa, s8 dlatego spora część szuka czegoś takiego jak dragon TYLKO NIE DRAGON

Gracze uciekają bo nie ma już zapchanego VIPA od 14 do 22 a było tak jeszcze jakiś czas temu. Ludziom znikają albo bugują sie rzeczy w depo i nikt im nie pomaga.

Stabilność? masz na mysli standardowe zwiechy przy starcie? reset serwera po którym cofało lvle przez dwa dni? czy ten po którym zbugowało drop? Błędne kody sms?

Jest też wiele innych rzeczy z których warto by było żebyś zdał sobie sprawę..

Ludzie grają tam z edycji na edycje bo mam wrażenie że utknęli w martwym punkcie, a serwera podobnego brak..

Nie wnikam kim ani z jakiej @ jesteś, jedno jest pewne nie wysławiaj dragona pod niebiosa kiedy marna łódka którą dryfuje tonie coraz bardziej.

Mam nadzieje że ockniesz się nim ogłoszą że kolejnej edy już nie będzie bo nie ma kto robić donatów.

A teraz z łaski swojej przestań robić reklame tej biednej karykaturze serwera i przenieś się z tym do dyskusji, ten temat jest o innym serwerze ;)

 

 

 

Drodzy Twórcy GratMu czekam z niecierpliwością na start, zarówno ja jak i kilku innych graczy oby działało sprawnie i bez poślizgu, a zainteresowanie administracji serwerem było porównywalne do WoGa i sukces gwarantowany ;)

Kiedy będzie do zassania klient? 

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

 

 

Zrobiło się gorąco, to i ja dołoże trzy grosze ;)

 

 

Ustawienia jak ustawienia, mało jest medium serwów ogólnie dostępnych. A że ustawienie bardzo podobne, cóż być może w końcu powstanie dobra alternatywa dla upadającego dragona..

 

 

Exp na dragonie na VIPIE wynosi 1200. na subie jest bodajże 800(?). Tu jest idealnie wyważony 1000, na którym będzie na pewno grać się przyjemnie. Na subie idzie dość topornie każdy ciuła 1gr żeby wbić się na vip i ruszyć z kopyta. Sama szukam serwera z taką konfiguracją expa bo dragon, nie oszukujmy się ledwo zipie..

Idź posap na WoGa że jedyne czym się różnią to sezonem :D

 

 

Otóż to, niestety jedyne co kształtuje na tą chwile dragona to administracja szczaj

 

 

Ostatni GM który w miarę aktywnie ogarniał Skargi ( i to by było na tyle jego aktywności, bo event chyba był aż jeden), sam ostatnio abdykował dopóki łaskawy Pan i Władca liczący skrupulatnie hajs Zelus łaskawie zainteresuje się serwerem. To chyba o czymś świadczy co? Bo to w końcu on powinien mieć z Adm. najlepszy kontakt a jak było widać nawet on nie może liczyć na odpowiedzi. Wypowiadasz się tak jakbyś wiedział co się dzieje na serwie to chyba nie muszę Tobie jak krowie na drodze tłumaczyć że każdy szuka serwera na jaki można by uciec, idź na WoGa i napisz że jesteś z dragona, zobaczysz ilu już tam uciekło. Nie każdemu pasuje albo albo działa, s8 dlatego spora część szuka czegoś takiego jak dragon TYLKO NIE DRAGON

Gracze uciekają bo nie ma już zapchanego VIPA od 14 do 22 a było tak jeszcze jakiś czas temu. Ludziom znikają albo bugują sie rzeczy w depo i nikt im nie pomaga.

Stabilność? masz na mysli standardowe zwiechy przy starcie? reset serwera po którym cofało lvle przez dwa dni? czy ten po którym zbugowało drop? Błędne kody sms?

Jest też wiele innych rzeczy z których warto by było żebyś zdał sobie sprawę..

Ludzie grają tam z edycji na edycje bo mam wrażenie że utknęli w martwym punkcie, a serwera podobnego brak..

Nie wnikam kim ani z jakiej @ jesteś, jedno jest pewne nie wysławiaj dragona pod niebiosa kiedy marna łódka którą dryfuje tonie coraz bardziej.

Mam nadzieje że ockniesz się nim ogłoszą że kolejnej edy już nie będzie bo nie ma kto robić donatów.

A teraz z łaski swojej przestań robić reklame tej biednej karykaturze serwera i przenieś się z tym do dyskusji, ten temat jest o innym serwerze ;)

 

 

 

Drodzy Twórcy GratMu czekam z niecierpliwością na start, zarówno ja jak i kilku innych graczy oby działało sprawnie i bez poślizgu, a zainteresowanie administracji serwerem było porównywalne do WoGa i sukces gwarantowany ;)

Kiedy będzie do zassania klient? 

dlaczego mówię o stabilności?  nie broniąc zelusia bo racje masz w tym co o nim mówisz jednakże problemy które się zdarzają są rozwiązywane, chociażby po to żeby hajs się zgadzał i dlatego też gracze zdając sobie z tego sprawę, wiedzą że kosztem tego grają przynajmniej na stabilnym serwerze. Wspominałem również o tym że nie zniechęcam do gry tutaj, szczerze nawet mi pasują tego typu ustawienia, na dragonie nie gram od dłuższego czasu a moje posty sprowadzały się jedynie do uświadomienia jawnego kopiowania projektu, niemniej jednak nie ma reguły która stanowi że jest to zakazane w świeci MuO lecz mnie osobiście jak i pewnie wiele innych osób to razi i tyle. Co do wysławiania dragona pod niebiosa to nie wiem gdzie doszukałeś się w moich postach takowych zachowań skoro wszystko w moich postach obracało się wokół serwera widocznego w tej publikacji , Idąc dalej nie wiem nawet jaki miałoby sens promowanie dragona skoro większość i tak dobrze zna ten serwer a ja z kolei zaliczam się do grona tych osób które odradzają grę na nim. Następnym razem proponuje głębiej przeanalizować sens wypowiedzi innego użytkownika, czytanie ze zrozumieniem na prawdę nie szkodzi jak i również prosiłbym o nie próbowania przekręcania mojej wypowiedzi na korzyść dragona w tym wypadku.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

Zrobiło się gorąco, to i ja dołoże trzy grosze ;)

 

 

Ustawienia jak ustawienia, mało jest medium serwów ogólnie dostępnych. A że ustawienie bardzo podobne, cóż być może w końcu powstanie dobra alternatywa dla upadającego dragona..

 

 

Exp na dragonie na VIPIE wynosi 1200. na subie jest bodajże 800(?). Tu jest idealnie wyważony 1000, na którym będzie na pewno grać się przyjemnie. Na subie idzie dość topornie każdy ciuła 1gr żeby wbić się na vip i ruszyć z kopyta. Sama szukam serwera z taką konfiguracją expa bo dragon, nie oszukujmy się ledwo zipie..

Idź posap na WoGa że jedyne czym się różnią to sezonem :D

 

 

Otóż to, niestety jedyne co kształtuje na tą chwile dragona to administracja szczająca graczą prosto na łep. 

 

 

Ostatni GM który w miarę aktywnie ogarniał Skargi ( i to by było na tyle jego aktywności, bo event chyba był aż jeden), sam ostatnio abdykował dopóki łaskawy Pan i Władca liczący skrupulatnie hajs Zelus łaskawie zainteresuje się serwerem. To chyba o czymś świadczy co? Bo to w końcu on powinien mieć z Adm. najlepszy kontakt a jak było widać nawet on nie może liczyć na odpowiedzi. Wypowiadasz się tak jakbyś wiedział co się dzieje na serwie to chyba nie muszę Tobie jak krowie na drodze tłumaczyć że każdy szuka serwera na jaki można by uciec, idź na WoGa i napisz że jesteś z dragona, zobaczysz ilu już tam uciekło. Nie każdemu pasuje albo albo działa, s8 dlatego spora część szuka czegoś takiego jak dragon TYLKO NIE DRAGON

Gracze uciekają bo nie ma już zapchanego VIPA od 14 do 22 a było tak jeszcze jakiś czas temu. Ludziom znikają albo bugują sie rzeczy w depo i nikt im nie pomaga.

Stabilność? masz na mysli standardowe zwiechy przy starcie? reset serwera po którym cofało lvle przez dwa dni? czy ten po którym zbugowało drop? Błędne kody sms?

Jest też wiele innych rzeczy z których warto by było żebyś zdał sobie sprawę..

Ludzie grają tam z edycji na edycje bo mam wrażenie że utknęli w martwym punkcie, a serwera podobnego brak..

Nie wnikam kim ani z jakiej @ jesteś, jedno jest pewne nie wysławiaj dragona pod niebiosa kiedy marna łódka którą dryfuje tonie coraz bardziej.

Mam nadzieje że ockniesz się nim ogłoszą że kolejnej edy już nie będzie bo nie ma kto robić donatów.

A teraz z łaski swojej przestań robić reklame tej biednej karykaturze serwera i przenieś się z tym do dyskusji, ten temat jest o innym serwerze ;)

 

 

 

Drodzy Twórcy GratMu czekam z niecierpliwością na start, zarówno ja jak i kilku innych graczy oby działało sprawnie i bez poślizgu, a zainteresowanie administracji serwerem było porównywalne do WoGa i sukces gwarantowany ;)

Kiedy będzie do zassania klient? 

Widzę że dyskusja trwa w najlepsze :)

Mam nadzieje że się nie zawiedziecie, poślizgu nie będzie na pewno bo sam serwer gotowy do startu jest już dzisiaj.. Pozostały małe poprawki nie wpływające na grę - głównie chodzi o strone.

 

Klient można już pobrać! Zalecam aby już to robić bo jak w dzień premiery do downloadu dobierze się kilkanaście osób to transfer nie będzie zbyt wysoki..

Bez nazwy-5.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...