Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz gry MMO? Zapytaj tutaj! - temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rodzaj gry - Gra MOBA

Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.

Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a

System operacyjny: - Win7 64bit

Smite - perspektywa podobna jak w grach MMO, mi osobiście się nie podoba, ale produkcja oryginalna.

Paragon - dostępna jest jak na razie chyba tylko w fazie bety, perspektywa podobna jak w Smite. 

No i oczywiście Dota2, z tego co słyszałam jest to jedna z najtrudniejszych gier moba. ;)

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

 

Rodzaj gry - Gra MOBA

Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.

Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a

System operacyjny: - Win7 64bit

Smite - perspektywa podobna jak w grach MMO, mi osobiście się nie podoba, ale produkcja oryginalna.

Paragon - dostępna jest jak na razie chyba tylko w fazie bety, perspektywa podobna jak w Smite. 

No i oczywiście Dota2, z tego co słyszałam jest to jedna z najtrudniejszych gier moba. ;)

 

 

Ale te gry zabierają w cholere pamięci. Coś mniejszego?

 

 

@Edit

 

Szukam byle jakiej gry ale żeby była popularna dość ciekawa i na słabego pc i nie zabierała 5gb tylko max 1,5gb

Edytowane przez Krystian244

1462193598_by_Gall%20Anonim_30172.gif

Opublikowano

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź... 

Opublikowano

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź... 

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2. 

Opublikowano

 

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź... 

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2. 

 

A nie ma jeszcze więcej propozycji? :) 

Opublikowano

 

 

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź... 

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2. 

 

A nie ma jeszcze więcej propozycji? :)

 

Jak ci pójdzie, to możesz spróbować ASTA Online.

Opublikowano

 

 

 

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź... 

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2. 

 

A nie ma jeszcze więcej propozycji? :)

 

Jak ci pójdzie, to możesz spróbować ASTA Online.

 

Ale już nie ma kompletnie innych MMORPG'ów darmowych? Zależy mi TYLKO na tym,aby był otwarty świat. [Jak by był język polski to byłbym w NIEBIE,ale to raczej nie możliwe ;_;]

Opublikowano

 

 

 

 

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź...

 

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2.

A nie ma jeszcze więcej propozycji? :)

Jak ci pójdzie, to możesz spróbować ASTA Online.

Ale już nie ma kompletnie innych MMORPG'ów darmowych? Zależy mi TYLKO na tym,aby był otwarty świat. [Jak by był język polski to byłbym w NIEBIE,ale to raczej nie możliwe ;_;]
@Koxu155 Zerknij na gry webzenu, m.in Rappelz czy Eloa.

@Koxu155 nie mam pojęcia jak z ilością graczy w rappelz :(

Opublikowano

 

 

 

 

 

Rodzaj: MMORPG

 

Czego oczekuję od gry: otwarty świat,wymagania sprzętowe takie...niższe,gra darmowa. Chciałbym też,aby w grę trochę osób grało,żeby serwery nie świeciły pustkami.

 

Specyfikacje komputera: Pentium Dual Core E5300 2.60GHz // ATI Radeon HD 4550 // 2 gb ram //

 

System operacyjny: Windows 7 Home premium 32bit

 

Dodatkowe info: Proszę o odpowiedź...

Tak jak już pisałem wcześniej, możesz zerknąć na Aiona GF i Guild Wars 2.
A nie ma jeszcze więcej propozycji? :)
Jak ci pójdzie, to możesz spróbować ASTA Online.
Ale już nie ma kompletnie innych MMORPG'ów darmowych? Zależy mi TYLKO na tym,aby był otwarty świat. [Jak by był język polski to byłbym w NIEBIE,ale to raczej nie możliwe ;_;]
@Koxu155 Zerknij na gry webzenu, m.in Rappelz czy Eloa.

 

@1373230489-U611928.pngCinu. A ... w rappelz jeszcze ktoś gra? Wydawało mi się, że ta gra umarła... [Chociaż nie grałem]

Opublikowano

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy. 

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'': 

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit        2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D 

Opublikowano

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy. 

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'': 

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit        2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

 

Drakensang - bardzo fajna, wciągająca gierka. Dużo graczy, czasami trzeba trochę powalczyć o mobki do questów. :P

Opublikowano

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

 

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'':

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit 2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

@Karyvlea optymalizacja leży, to prawda :)

Koxu, możesz też poczekać na mu legend :D

Opublikowano

 

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'': 

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit        2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

 

Z tego co wiem, to późniejsze fazy gry w PoE są mocno nastawione na kasę. Poza tym gra się długo ładuje (nawet osobom z dobrym kompem) i trochę to zniechęca do gry. xp

Opublikowano

 

 

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'':

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit 2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

Z tego co wiem, to późniejsze fazy gry w PoE są mocno nastawione na kasę. Poza tym gra się długo ładuje (nawet osobom z dobrym kompem) i trochę to zniechęca do gry. xp

Tak zgadza się. PoE lekko przycinalo,...jak będziecie mieć czas to ..może byście wypisali gry hack and slash darmowe,jakie znacie? (mogą być platne ale nie dużo)

 

 

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'':

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI RADEON HD 4550

 

WIndows 7 32bit 2gb ram

 

 

 

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

Z tego co wiem, to późniejsze fazy gry w PoE są mocno nastawione na kasę. Poza tym gra się długo ładuje (nawet osobom z dobrym kompem) i trochę to zniechęca do gry. xp

No a wymienilibyście gry hack and slash darmowe które znacie? Dzięki!

Opublikowano

 

 

 

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'':

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

ATI RADEON HD 4550

WIndows 7 32bit 2gb ram

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

Z tego co wiem, to późniejsze fazy gry w PoE są mocno nastawione na kasę. Poza tym gra się długo ładuje (nawet osobom z dobrym kompem) i trochę to zniechęca do gry. xp

Tak zgadza się. PoE lekko przycinalo,...jak będziecie mieć czas to ..może byście wypisali gry hack and slash darmowe,jakie znacie? (mogą być platne ale nie dużo)

 

 

 

^ Mało osób gra. Ja zawsze grywałam na serwerach prywatnych, bo więcej frajdy z tego było. :) W ELOA też jest mało graczy.

No a więc,jakie gry MMORPG [lubię gry z otwartym światem,ale nie muszą być] byś mi poleciła? :) Tylko na ten ''sprzęt'':

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

ATI RADEON HD 4550

WIndows 7 32bit 2gb ram

Czeekam! ;) Może być jakiś mmorpg'owy hack'n'slash'yk itp :D Podobne do WoWa? [Głównie FREE TO PLAY] [NIE POLECAJ RIFT'a] :D

Nie wiem jak teraz drakensang wygląda bo grałem z 2 lata temu, ale dobrze wspominam tą grę.

@Koxu155 a w path of exile grałeś?

Z tego co wiem, to późniejsze fazy gry w PoE są mocno nastawione na kasę. Poza tym gra się długo ładuje (nawet osobom z dobrym kompem) i trochę to zniechęca do gry. xp

No a wymienilibyście gry hack and slash darmowe które znacie? Dzięki!

Z darmowych można powiedzieć, że jest mu online, ale z pewnością ta gra Ci nie podejdzie. Innych tytułów nie znam :p

Z płatnych to diablo 3, które moim zdaniem jest bardzo dobrą produkcją :)

Opublikowano

 

 

Rodzaj gry - Gra MOBA

Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.

Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a

System operacyjny: - Win7 64bit

Smite - perspektywa podobna jak w grach MMO, mi osobiście się nie podoba, ale produkcja oryginalna.

Paragon - dostępna jest jak na razie chyba tylko w fazie bety, perspektywa podobna jak w Smite. 

No i oczywiście Dota2, z tego co słyszałam jest to jedna z najtrudniejszych gier moba. ;)

 

 

Ale te gry zabierają w cholere pamięci. Coś mniejszego?

 

 

@Edit

 

Szukam byle jakiej gry ale żeby była popularna dość ciekawa i na słabego pc i nie zabierała 5gb tylko max 1,5gb

 

 

@ref Szukam gierki na mojego kompa byle była popularna i nie lagowała.

1462193598_by_Gall%20Anonim_30172.gif

Opublikowano

 

 

 

Rodzaj gry - Gra MOBA

Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.

Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a

System operacyjny: - Win7 64bit

Smite - perspektywa podobna jak w grach MMO, mi osobiście się nie podoba, ale produkcja oryginalna.

Paragon - dostępna jest jak na razie chyba tylko w fazie bety, perspektywa podobna jak w Smite. 

No i oczywiście Dota2, z tego co słyszałam jest to jedna z najtrudniejszych gier moba. ;)

 

 

Ale te gry zabierają w cholere pamięci. Coś mniejszego?

 

 

@Edit

 

Szukam byle jakiej gry ale żeby była popularna dość ciekawa i na słabego pc i nie zabierała 5gb tylko max 1,5gb

 

 

@ref Szukam gierki na mojego kompa byle była popularna i nie lagowała.

 

Last Chaos, Rappelz...  :v

Opublikowano

 

 

 

Rodzaj gry - Gra MOBACzego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 aSystem operacyjny: - Win7 64bit

 

Smite - perspektywa podobna jak w grach MMO, mi osobiście się nie podoba, ale produkcja oryginalna.

Paragon - dostępna jest jak na razie chyba tylko w fazie bety, perspektywa podobna jak w Smite. 

No i oczywiście Dota2, z tego co słyszałam jest to jedna z najtrudniejszych gier moba. ;)

 

Ale te gry zabierają w cholere pamięci. Coś mniejszego?

 

 

@Edit

 

Szukam byle jakiej gry ale żeby była popularna dość ciekawa i na słabego pc i nie zabierała 5gb tylko max 1,5gb

 

@ref Szukam gierki na mojego kompa byle była popularna i nie lagowała.

Metin 2, prywatne serwery mu online i last chaos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opublikowano

[b][color=yellow]Rodzaj gry[/color][/b] - MMO,MMORPG
[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - Coś w stylu lineage 2
[b][color=yellow]Specyfikacje komputera / laptopa[/color][/b] - Wszystko mi pójdzie.
[b][color=yellow]System operacyjny:[/color][/b] - Win 7
[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - Dużo graczy

Opublikowano

[b][color=yellow]Rodzaj gry[/color][/b] - MMO, MMORPG
[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - [...] Sporo ludzi, ogarnięta administracja
[b][color=yellow]Specyfikacje komputera / laptopa[/color][/b] - [...] GPU GeForce 9600GT 4 GB RAM CPU Intel Core 2 Duo 3.00 Ghz,
[b][color=yellow]System operacyjny:[/color][/b] - [...] Win XP
[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - [...]

Opublikowano

Rodzaj gry - MMO,MMORPGCzego oczekuję od gry - Coś w stylu lineage 2Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko mi pójdzie.System operacyjny: - Win 7Dodatkowe informacje - Dużo graczy

  

Aion, Cabal

 

Rodzaj gry - MMO, MMORPGCzego oczekuję od gry - [...] Sporo ludzi, ogarnięta administracjaSpecyfikacje komputera / laptopa - [...] GPU GeForce 9600GT 4 GB RAM CPU Intel Core 2 Duo 3.00 Ghz, System operacyjny: - [...] Win XPDodatkowe informacje - [...]

B&S
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rodzaj gry - Gra MMORPG

Czego oczekuję od gry - tego, aby wciągała. Spora populacja, bardziej grind.

Specyfikacje komputera / laptopa - lenovo y580

 

System operacyjny: - Win 10 64bit

 

Grałem w sporą część mmorpg i szybko mi się nudziły. Nie podawajcie Elsword, nostale, tery, metina itp. Moba również odpada.

Opublikowano

Rodzaj gry - Gra MMORPG

Czego oczekuję od gry - tego, aby wciągała. Spora populacja, bardziej grind.

Specyfikacje komputera / laptopa - lenovo y580

 

System operacyjny: - Win 10 64bit

 

Grałem w sporą część mmorpg i szybko mi się nudziły. Nie podawajcie Elsword, nostale, tery, metina itp. Moba również odpada.

Specyfikacje to nie jest model laptopa, tylko model karty / procesora itd. :)

Zagraj sobie w Blade and Soul - lvluje się szybko, endgame ma baaardzo wciągający. :) Jeżeli nie lubisz azjatyckich produkcji to mogę jeszcze polecić Drakensang - również ciekawa. :) Jest to h'n's. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...