Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz gry MMO? Zapytaj tutaj! - temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rodzaj gry MMORPG ( typu Metin :) )

Czego oczekuję od gry Aktywności polskich graczy

Specyfikacje laptopa Wystarczające ;)

System operacyjny Windows 7

Dodatkowe informacje Gra która nie posiada aktualizacji 3-10 GB :)

knm7jLQ.png

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG

Czego oczekuję od gry - Szukam gry która wciągnie mnie nie na miesiące, ale na lata

Specyfikacje komputera / laptopa -  wystarczające :)

System operacyjny: - Win 7

Dodatkowe informacje: 

Gra której szukam najlepiej żeby była f2p lub b2p ( bez żadnych p2w, mikropłatności które dają przewagę nad innym graczami ). Azjatyckiej grafice mówimy nie xD. Gra która nie znudzi się po pół roku grania. Gra z dobrze rozbudowanym end game.

Blade and Soul (nie wiem o jakiej azjatyckiej grafice mówisz), Devilian jeszcze jest spoczko.

 

 

Rodzaj gry MMORPG ( typu Metin :) )

Czego oczekuję od gry Aktywności polskich graczy

Specyfikacje laptopa Wystarczające ;)

System operacyjny Windows 7

Dodatkowe informacje Gra która nie posiada aktualizacji 3-10 GB :)

Może Cabal? :) Gra wyszła na Steam i ożyła jeżeli chodzi o graczy. 

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG

Czego oczekuję od gry - Szukam gry która wciągnie mnie nie na miesiące, ale na lata

Specyfikacje komputera / laptopa -  wystarczające :)

System operacyjny: - Win 7

Dodatkowe informacje: 

Gra której szukam najlepiej żeby była f2p lub b2p ( bez żadnych p2w, mikropłatności które dają przewagę nad innym graczami ). Azjatyckiej grafice mówimy nie xD. Gra która nie znudzi się po pół roku grania. Gra z dobrze rozbudowanym end game.

Blade and Soul jest bardzo fajne f2p bez p2w, oczywiście jeżeli lubisz pvp ;]

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG

Czego oczekuję od gry - Szukam konkretnej gry

Specyfikacje komputera / laptopa - i5 + gtx 650ti (pójdzie większość gier)

System operacyjny: - Win 7

Dodatkowe informacje - jedyne co pamiętam, to że:

1. Nie była to gra z grafiką anime

2. Był domek na drzewie, obok jeziora/morza.

3. Na brzegu były jakieś latające moby

4. Był dungeon na statku.

5. Mapy były duże. Pamiętam, że z takiej normalnego otoczenia (mam na myśli trawa normalna, drzewa, etc) było przejście do takiej czerwonej części mapy

6. Były pety i można było skakać bodajże

Ewidentnie Rappelz. Był tam dom na drzewie, na brzegu latające ryby, dung na statku (jeden z lepszych jakie były w grze...), ogromne mapy, petów jest dużo.

 

­

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Szukam MMO w stylu starego, dobrego, poczcicwego Archlorda. Pogrywam w niego na prywatnym serwerze z EP III, ale ludzi malutko. Szalm retro nieco minal, ludzie powbijali wysokie levele i fun juz nie ten.


 


Interesuje mnie gra:


- totalnie free to play (dopuszczam mikroplatnosci ale jak w Archlordzie, ze mozna kupic za zwykla walute platne itemki)


- bez animowanej i mangowej grafiki


- nieumierajaca, raczej na dlugie grindowanie


 


Probowalem paru rzeczy ale sciagam kilkadziesiat giga zeby potem stwierdzic ze to jakis badziew  :) olalbym zeby ktos mi nakreslil kierunek.


Ludzie polecalli G@ na przyklad, pogralem troche i szybko sie zorientowalem w gildii ze im wyzej tym wieksza koniecznosc zakupienia dodatku. Ja bym chcial cos absolutnie f2p w pelnej okazalosci.


 


Pomozecie?


 


Komp to i5 z gtx960


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Rodzaj gry - MMORPG
Czego oczekuję od gry - By to był "symulator LPM", czyli by system walki był w stylu Skyforge zamiast Aiona, dodatkowo by miał w pełni otwarty świat jak w stylu Aiona zamiast Skyforge'a.
Specyfikacje komputera / laptopa - procek Intel i5-2400 3.1GHz, grafika stary GeForce GTX 560, 8GB RAM-u.
System operacyjny: - W7.
Dodatkowe informacje - By była to gra F2P.

Edytowane przez Jawla
Opublikowano

Rodzaj gry - [...]MMORPG

Czego oczekuję od gry - [...]System ataku podobny do TERA zróżnicowanie itemów i questow, jakieś ciekawe bajery

bajery

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Rodzaj gry - [...]MMORPG

Czego oczekuję od gry - [...]System ataku podobny do TERA zróżnicowanie itemów i questow, jakieś ciekawe bajery

bajery

Blade and Soul. 

Opublikowano

Rodzaj gry MMORPG
Czego oczekuję od gry chce aby gra była Gildyjna,w sęsie znaleść sobie gildie i łazić na dungeony,questy,bossy 
Specyfikacje komputera / laptopa -  Dobry,Wszystko pójdzie.
System operacyjny: - WIN7 
Dodatkowe informacje  

 

LICZY SIĘ KLIMAT!!!

                                                                          

Opublikowano

Rodzaj gry MMORPG

Czego oczekuję od gry chce aby gra była Gildyjna,w sęsie znaleść sobie gildie i łazić na dungeony,questy,bossy 

Specyfikacje komputera / laptopa -  Dobry,Wszystko pójdzie.

System operacyjny: - WIN7 

Dodatkowe informacje  

 

LICZY SIĘ KLIMAT!!!

To też polecam Blade and Soul. Gra klimatyczna, dużo dungeonów na które się chodzi grupami. ;) 

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG / H&S
Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka
Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie
System operacyjny: - Win7 64bit
 

 
Opublikowano

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

Nie możesz korzystać z klawiatury? Ciężko znaleźć taką grę, ponieważ w MMO używa się dużo skilli. Chyba, że masz możliwość korzystania z lepszej myszki, takiej, co ma kilka przycisków. 

Opublikowano

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

Nie możesz korzystać z klawiatury? Ciężko znaleźć taką grę, ponieważ w MMO używa się dużo skilli. Chyba, że masz możliwość korzystania z lepszej myszki, takiej, co ma kilka przycisków. 

 

Niestety nie mogę korzystać z klawiatury, mam myszkę 2 +2 dodatkowe przyciski i w diablo gram ale ile można:D

Opublikowano

 

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

Nie możesz korzystać z klawiatury? Ciężko znaleźć taką grę, ponieważ w MMO używa się dużo skilli. Chyba, że masz możliwość korzystania z lepszej myszki, takiej, co ma kilka przycisków. 

 

Niestety nie mogę korzystać z klawiatury, mam myszkę 2 +2 dodatkowe przyciski i w diablo gram ale ile można:D

 

Może Path of Exile? Tylko nie wiem, jak sobie poradzisz z używaniem skilli. 

Opublikowano

 

 

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

Nie możesz korzystać z klawiatury? Ciężko znaleźć taką grę, ponieważ w MMO używa się dużo skilli. Chyba, że masz możliwość korzystania z lepszej myszki, takiej, co ma kilka przycisków. 

 

Niestety nie mogę korzystać z klawiatury, mam myszkę 2 +2 dodatkowe przyciski i w diablo gram ale ile można:D

 

Może Path of Exile? Tylko nie wiem, jak sobie poradzisz z używaniem skilli. 

 

Grałem trochę do 80 było dobrze ale potem już niestety zacząłem mieć problemy, może powrócę do czasu nowego sezonu w diablo 

Opublikowano

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

MU Online xD XD xD

Opublikowano

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

MU Online xD xD xD

 

Sprawdzę 

Opublikowano

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

 

Skoro grasz w Diablo i gra ci sie podoba to może jakaś dodatkowa gierka typu:

 

1. Clicker Heroes

2. Issac

3. Zavix Tower [ nowa dość fajna gierka w stylu rouge like na steam ] 

 

I tego typu gierki jako odskocznia od diablo, bo z mmorpgami bedzie trudno skoro masz tylko 2 dodatkowe przyciski w myszcze, ale myśle że dał bys rade grac w takim ukladzie w Tree of Savior ustawic sobie jakoś skakanie na scrolu a 2 przyciski pod skile powiedzmy ze by wystarczyło na PvE i niektórymi postaciami na PvP, bo z takich lepszych produkcji jest malo gier co da sie klikac by sie poruszac i przy tym jeszcze odpalac skile myszką, z czego raczej zdajesz sobie sprawe ^^

76561198013232167.png

Opublikowano

 

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

MU Online xD xD xD

 

Sprawdzę 

 

Byłbyś spokojnie w stanie pograć w ToS'a na jakimś buildzie pod autoataki.

Opublikowano

 

 

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

MU Online xD xD xD

 

Sprawdzę 

 

Byłbyś spokojnie w stanie pograć w ToS'a na jakimś buildzie pod autoataki.

 

Wielkie dzięki

 

 

 

Rodzaj gry - MMORPG / H&S

Czego oczekuję od gry - Niestety jestem niepełnosprawny i dobrze by było gdyby się dało grać tylko myszka

Specyfikacje komputera / laptopa - Wszystko pójdzie

System operacyjny: - Win7 64bit

 

 

 

Skoro grasz w Diablo i gra ci sie podoba to może jakaś dodatkowa gierka typu:

 

1. Clicker Heroes

2. Issac

3. Zavix Tower [ nowa dość fajna gierka w stylu rouge like na steam ] 

 

I tego typu gierki jako odskocznia od diablo, bo z mmorpgami bedzie trudno skoro masz tylko 2 dodatkowe przyciski w myszcze, ale myśle że dał bys rade grac w takim ukladzie w Tree of Savior ustawic sobie jakoś skakanie na scrolu a 2 przyciski pod skile powiedzmy ze by wystarczyło na PvE i niektórymi postaciami na PvP, bo z takich lepszych produkcji jest malo gier co da sie klikac by sie poruszac i przy tym jeszcze odpalac skile myszką, z czego raczej zdajesz sobie sprawe ^^

 

Dzięki 

Opublikowano (edytowane)

Rodzaj gry - MMORPG
Czego oczekuję od gry - Rzut izometryczny (coś typu NosTale, ELOA, Path of Exile), brak P2W

Specyfikacje komputera / laptopa - Raczej pociągnie, cokolwiek zaproponujecie
System operacyjny - Win 8
Dodatkowe informacje - Zastanawiałem się na Tree of Savior, ale z tego co słyszałem to niezbalansowa`ne klasy postaci są. ToS sprawdzę sam, więc to można wykluczyć.

Edytowane przez SteveMavic
Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG

Czego oczekuję od gry - Rzut izometryczny (coś typu NosTale, ELOA, Path of Exile), brak P2W

Specyfikacje komputera / laptopa - Raczej pociągnie, cokolwiek zaproponujecie

System operacyjny - Win 8

Dodatkowe informacje - Zastanawiałem się na Tree of Savior, ale z tego co słyszałem to niezbalansowa`ne klasy postaci są. ToS sprawdzę sam, więc to można wykluczyć.

Oprócz ToSa to obecnie tylko Ragnarok. A co do balansu, jest całkiem dobry, niektóre klasy po prostu nie nadają się do pvp a są bardziej pod bossy i ludzie narzekają, niedługo też wchodzi dużo patch z wersji koreańskiej który przyniesie kolejne balansy dla archera i wiza. 

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG
Czego oczekuję od gry - Zeby nie bylo pay2win, zeby gra nie umierala i bylo tych  graczy calkiem sporo, nie metin2, zeby nie byla jakos cholernie rozbudowana
Specyfikacje komputera / laptopa - Wystarczające
System operacyjny: - Win 8.1
 

Opublikowano (edytowane)

Rodzaj gry - Gra MOBA
Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.
Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ
Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.
Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a
System operacyjny: - Win7 64bit

Edytowane przez Krystian244

1462193598_by_Gall%20Anonim_30172.gif

Opublikowano

Rodzaj gry - Gra MOBA

Czego oczekuję od gry - Gra musi być podobna do LoLa i popularna.

Specyfikacje komputera / laptopa - Procesor AMD Athlon  LE-1640  2.71GHZ

Dostępne 3,75GB ramu  64 bit.

Karta graficzna NIVIDA Ge Force 7025  NIvida Nforce  630 a

System operacyjny: - Win7 64bit

Hots/Smite/Dota2

Możesz również poczekać na Paragon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...