Skocz do zawartości

Szukasz gry MMO? Zapytaj tutaj! - temat zbiorczy

Polecane posty

tKzbtQF.png

Mini regulamin:

1. Posty nie na temat będą karane

2. Osoba odpowiadająca ma obowiązek ZACYTOWANIA posta na który udziela odpowiedzi

3. Osoba pytająca ma obowiązek użycia wzoru zamieszczonego poniżej

Wzór:

Rodzaj gry -

Czego oczekuję od gry -

Specyfikacje komputera/laptopa -

System operacyjny -

Dodatkowe informacje -

Legenda:

Specyfikacje komputera / laptopa - jaka karta graficzna, procesor, ram, dysk itd

Rodzaj gry - MMORPG, MOBA

Pani Kasia

Rodzaj gry - MMORPG 3D Cos typu Metin 2 i 4story
Czego oczekuję od gry - Oczekuję gry , w którą gra bardzo dużo ludzi i na której będę mógł spędzić czas.Najlepiej gra po polsku.
Dodatkowe informacje - Chcę aby w grę grało naprawdę dużo ludzi , a by gra była aktualizowana , najlepiej jak by gra była po polsku.

Rodzaj gry - MMORPG 3D Cos typu Metin 2 i 4story

Czego oczekuję od gry - Oczekuję gry , w którą gra bardzo dużo ludzi i na której będę mógł spędzić czas.Najlepiej gra po polsku.

Dodatkowe informacje - Chcę aby w grę grało naprawdę dużo ludzi , a by gra była aktualizowana , najlepiej jak by gra była po polsku.

Następnym razem użyj wzoru. :)

Hm, po polsku i dużo ludzi... Rappelz jest po polsku, a czy dużo ludzi gra aktualnie na globalu to nie wiem, bo ja przechadzam się jedynie po privkach. :) I Aiona mogę polecić. 

Pani Kasia

Witam,

Szukam MMO, które:

• Musi być F2P
  • Duża liczba graczy
  • Niekoniecznie, wręcz niewskazane duże rozbudowanie drzew klas postaci
  • Jak najmniej skomplikowane
  • Grają polacy (nieobowiązkowe)

Grałem w:

• Metin2
  • 4 Story
  • Vindictus
  • ArcheAge (zastanawiam się nad nim cały czas)
  • Godswar
  • Nostale
  • Shayia
  • Elsword
  • Runes of Magic
  •  

Witam,

Szukam MMO, które:

• Musi być F2P
  • Duża liczba graczy
  • Niekoniecznie, wręcz niewskazane duże rozbudowanie drzew klas postaci
  • Jak najmniej skomplikowane
  • Grają polacy (nieobowiązkowe)

Grałem w:

• Metin2
  • 4 Story
  • Vindictus
  • ArcheAge (zastanawiam się nad nim cały czas)
  • Godswar
  • Nostale
  • Shayia
  • Elsword
  • Runes of Magic
  •  

Rappelz, Perfect World oraz może Trove? Nowa, świeża gierka. 

Pani Kasia

Trove już przerabiałem niedawno, nie dla mnie minecraftowe tematy :) Rappelz z tego co czytałem to już przeszłość, więc pozostaje zapytać: GW2 vs Perfect World vs ArcheAge? Co wybrać?

Trove już przerabiałem niedawno, nie dla mnie minecraftowe tematy :) Rappelz z tego co czytałem to już przeszłość, więc pozostaje zapytać: GW2 vs Perfect World vs ArcheAge? Co wybrać?

Z tych co podałeś to grałam jedynie w Perfect World - moim zdaniem świetne, bo masz szeroki wachlarz możliwości. Masz duży wybór z wyborem wyglądu dla postaci, masz skrzydła dzięki czemu możesz przefrunąć całą wielką krainę. Ciekawe pvp, fajne podziemia z bossami. ;) I gra ma małe wymagania. 

GW2 moim zdaniem najlepsze, choć nie grałem w Arche Age a Perfect World kojarze jedynie z jakichś pojedynczych filmów na yt albo artykułów. W GW2 nie ma misji tak jak w typowym mmo, zastępują je wydarzenia lokalne, czyli chodzisz z lokacji do lokacji, odkrywasz ją, robisz "serduszka" czyli misje dla jakichś npc za co dostajesz punkty karmy, za które możesz kupić broń lub zbroję. Co do klas, jest ich dużo i jest tu jedna dość nietypowa rzecz. Masz 5 kategorii skilli, które rozwijasz za punkty, które możesz zdobyć za wbity lvl bądź robiąc event, który zazwyczaj występuje do 3 razy na lokację. 

Zagraj, przekonaj się sam, według mnie gra jak najbardziej warta uwagi. :)

9La1rOf.gif

Rodzaj gry ; mmorpg

Czego oczekujesz ;  najlepiej f2p , nie musi być polskiego języka , duża ilośc graczy , najlepiej potrzeba gra w party , najlepiej bez p2w

komputer; dosyć słaby ;  https://scr.hu/4n9l/ogehx,  karta graficzna radeon hd 5800 series , win 8

Dodatkowe info ; Nie zależny mi na polskich chłamach , nie piszcie przypadkowych / losowych produkcji marnując tym swój jak i mój czas . ..  Jeśli chcesz mi coś polecić , bądź pewien i jakoś sprecyzuj swój wybór  .

Grałem w ; gw2 , aion , tera , metin , nostale , nevervinter , echo of soul i wiele innych starszych numerów

Pani Kasia

Rodzaj gry ; mmorpg

Czego oczekujesz ;  najlepiej f2p , nie musi być polskiego języka , duża ilośc graczy , najlepiej potrzeba gra w party , najlepiej bez p2w

komputer; dosyć słaby ;  https://scr.hu/4n9l/ogehx,  karta graficzna radeon hd 5800 series , win 8

Dodatkowe info ; Nie zależny mi na polskich chłamach , nie piszcie przypadkowych / losowych produkcji marnując tym swój jak i mój czas . ..  Jeśli chcesz mi coś polecić , bądź pewien i jakoś sprecyzuj swój wybór  .

Grałem w ; gw2 , aion , tera , metin , nostale , nevervinter , echo of soul i wiele innych starszych numerów

Interesuje Ciebie bardziej granie na globalnym serwerze, czy może jakimś prywatnym? 

Interesuje Ciebie bardziej granie na globalnym serwerze, czy może jakimś prywatnym? 

Interesuje mnie jedno jak i drugie : p  . Najbardziej chodzi mi o dużą ilość ludzi pvp/pve  , nie chcę znów zaczynać gry gdzie sam bedę musiał robić q dla party / małe insty( przed max lv)  bo nie ma z kim robić . . . , chyba rozumiesz o co chodzi ;p

Interesuje mnie jedno jak i drugie : p  . Najbardziej chodzi mi o dużą ilość ludzi pvp/pve  , nie chcę znów zaczynać gry gdzie sam bedę musiał robić q dla party / małe insty( przed max lv)  bo nie ma z kim robić . . . , chyba rozumiesz o co chodzi ;p

Hm, to może MUOnline? Na globalu nie wiem jak jest, ale privki cieszą się popularnością. Klasyk, grywalny, ma niskie wymagania... Świat tam przedstawiony jest ogromny i zróżnicowany. :)

Hm, to może MUOnline? Na globalu nie wiem jak jest, ale privki cieszą się popularnością. Klasyk, grywalny, ma niskie wymagania... Świat tam przedstawiony jest ogromny i zróżnicowany. :)

Grałem w MUOnline i niezbyt mi przypasowało , grałem na kilku serwerach i nigdy nie znalazłem żadnej osoby która podpowiedziałaby mi co i jak ^.  0 . Serwery cieszą sie popularnością , jednak auto exp / auto drop  . ..  połowa graczy jak nie więcej to multi-konta stojące cały czas w miejscu

Grałem w MUOnline i niezbyt mi przypasowało , grałem na kilku serwerach i nigdy nie znalazłem żadnej osoby która podpowiedziałaby mi co i jak ^.  0 . Serwery cieszą sie popularnością , jednak auto exp / auto drop  . ..  połowa graczy jak nie więcej to multi-konta stojące cały czas w miejscu

Hm, to mogę polecić Ci Last Chaos. Global już kompletnie stracił na popularności, większość prywatnych serwerów jest robiona pod kasę, ale jest jeden, który z czystym sumieniem mogę Ci polecić. 

https://www.mpcforum.pl/topic/792618-ep3lcgenericname02/

Serwer cały czas aktualizowany, sporo graczy, zrównoważone PvP i nie za szybki expienie. Żeby stać się mocnym graczem to nie wystarczy pograć dwóch dni i właśnie to lubię w tym privku. :)

Rodzaj gry- Strzelanka/Fantasy
Czego oczekuję-  Ma mnie zaciekawić po prostu.
Dodatkowe informacje-  Zależy mi żeby grali polacy.
@Edit.
Ma ktoś może link do NFS jakiegoś? :v

Edytowano przez Speencer

2llc60j.jpg

Rodzaj gry- Strzelanka/Fantasy

Czego oczekuję-  Ma mnie zaciekawić po prostu.

Dodatkowe informacje-  Zależy mi żeby grali polacy.

Hm, może Combat Arms?

[b][color=yellow]Rodzaj gry[/color][/b] - [MMORPG]
[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - [gry która porwie mnie na długie godziny gry szukam gry podobnej do wow'a ]

[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - [.dobrze by było widzieć polaków 

[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - [gry która porwie mnie na długie godziny gry szukam gry podobnej do wow'a ]

[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - [.dobrze by było widzieć polaków 

Spróbuj Guild Wars 2, Wildstar, Neverwinter i Mu Online. GW2 z wymienionych przeze mnie gier może Ci się niestety najszybciej znudzić, jednakże dla mnie jest bardzo ciekawą grą. Mu Online posiada aktualnie wiele serwerów prywatnych, które mogą zaoferować Ci wiele godzin gry.

W wildstara nie grałem jeszcze, ale jeśli chodzi o grafikę to jest ona podobna do wow'a. No i na koniec Neverwinter - gra również ciekawa, w jakimś tam stopniu nawet podobna do wow'a ale osobiście mnie nie powala i niestety szybko mi się znudził.  :)

9La1rOf.gif

Tera, Aion, Metin2 (z tych popularniejszych)

Mniej popularne: Runes of Magic, Perfect World (nie wiem jak tutaj jest z polakami), Rappelz (privki)

To znowu ja ;) Szukam MMO ale nie koniecznie, ważne aby gra była F2P i opierała się na co-opie (grze drużynowej dla 3 lub więcej osó B), mam zamiar spróbować:

• Warface

I... to tyle? Tutaj liczę na waszą pomoc :)

To znowu ja ;) Szukam MMO ale nie koniecznie, ważne aby gra była F2P i opierała się na co-opie (grze drużynowej dla 3 lub więcej osó B), mam zamiar spróbować:

• Warface

To może MOBA? LoL, Smite... :)

• Warface

Mogę Ci polecić Warframe - mieszanka FPS i MMO. Mam kolege, który spędził przy tej grze bardzo dużo czasu i nie narzeka, poznał w niej ciekawe osoby, także według mnie gra godna polecenia. Z MMO standardowo - Guild Wars 2, Aion, Neverwinter. :)

9La1rOf.gif

[b][color=yellow]Rodzaj gry[/color][/b] - [ MMORPG, fantasy, ]
[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - [ , przyjemna lekka (easy do ogarniecia na poczatku ) ]
[b][color=yellow]Specyfikacje  laptopa[/color][/b] - core 2 duo 1.80 ghz 250mb grafika 2 gb ramu]

[b][color=yellow]System operacyjny:[/color][/b] - [ win 8 ]
[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - [ to by na tyle dodam tylko ze gralem

League of legends,

metin2 - slaby,

nostale - po wyzej 30 rzygam expieniem ,

flyff - kochalem, swietna dla mnie, ale stracila zywotnosc,

cabal - sredniawa ,

wow - only privy ,

4story - nie ogarnalem xD ,

rappelz - good 

gw2 - jak wow, ]

Edytowano przez mundzior

giphy.gif

[b][color=yellow]Rodzaj gry[/color][/b] - [ MMORPG, fantasy, ]

[b][color=yellow]Czego oczekuję od gry[/color][/b] - [ , przyjemna lekka (easy do ogarniecia na poczatku ) ]

[b][color=yellow]Specyfikacje  laptopa[/color][/b] - core 2 duo 1.80 ghz 250mb grafika 2 gb ramu]

[b][color=yellow]System operacyjny:[/color][/b] - [ win 8 ]

[b][color=yellow]Dodatkowe informacje[/color][/b] - [ to by na tyle dodam tylko ze gralem

League of legends,

metin2 - slaby,

nostale - po wyzej 30 rzygam expieniem ,

flyff - kochalem, swietna dla mnie, ale stracila zywotnosc,

cabal - sredniawa ,

wow - only privy ,

4story - nie ogarnalem xD ,

rappelz - good 

gw2 - jak wow, ]

Last Chaos privki. Chociaż na globalu są fajne update teraz, więc możesz i tam spróbować :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...