Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coraz więcej gównoanime - wasze opinie/dyskusja


Gość unknownuser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

w anime nie siedze za dobrze aczkolwiek zdarzyło mi sie sporo przykampić przy jakichś dłuzszych seriach które oglądałem po pare razy bo były po prostu z*******e, ale tak przeglądam sobie sezony w poszukiwaniu czegoś starszego do zobaczenia i zjechałem w troche nizsze roczniki i mam taką dziwną rozkmine ze od paru sezonów wzrosla tendencja na produkowanie tak zwanych gównoanime, czyli anime bez kompletnego przekazu z zjebanymi cukierkowatymi dziewczynkami. Co wy na ten temat sądzicie, lubicie słodkie dziewczynki w anime czy może tak jak mnie was to brzydzi i kompletnie zniechęca coraz bardziej do oglądania anime?  Zapraszam do konstruktywnej dyskusji.

 

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bajki są produkowane dla pieniędzy, a skoro takie anime powstają, to raczej ktoś je ogląda tam w Japonii. Nie lubię, gdy anime skupia się na małych dziewczynkach, no ale są osoby, które to uwielbiają.

 

Summon @chaterchater

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Mnie do oglądania anime zniechęca sam fakt, że to bardziej obciachowe niz chodzenie z reklamówką z biedronki w dubaju. Oglądanie anime jest jak stulejka, nie powinieneś się chwalić i coś z tym zrobić, żeby żyć jak normalny człowiek.

 

Pozdrawiam wszystkich za wyjątkiem widzów seriali Anime

Opublikowano

 

Mnie do oglądania anime zniechęca sam fakt, że to bardziej obciachowe niz chodzenie z reklamówką z biedronki w dubaju. Oglądanie anime jest jak stulejka, nie powinieneś się chwalić i coś z tym zrobić, żeby żyć jak normalny człowiek.

 

Pozdrawiam wszystkich za wyjątkiem widzów seriali Anime

Tzn. to co robi arrines jesli chodzi o chwalenie sie tym to faktycznie juz przesada, ale nie przesadzalbym tez w drugą strone. Co jest obciachowego w ogladaniu japonskich kreskowek? Sposrod tylu gowien, jakie są jesli chodzi o anime sa też anime bardzo dobre i wybitne.

 

Co do tematu, to tutaj się rospisalem, zobacz:

http://darmowe-proxy.pl/browse.php/9DRGvLLK/wQL6qYpK/5h9GRpPq/o6_2B3YR/8I7L4_2F/LHfduv84/2BHhEjfR/ggClm4g_/3D/b61/#entry12474683

 

temat ten sie nazywa wady anime, jakby link ci nie dzialal, czy cos.

 

@Edit

 

albo jebne ci screena po prostu

 

http://scr.hu/1wdk/i02d5

6108514433687761429644.png


Opublikowano

Zavettiemu chodziło raczej oto zeby sie z tym nie obnosic, np nie kupować sobie waifu bo no waifu no laifu, rozumiesz?  Po za tym ja uważam ze pomiędzy poważnym człowiekiem oglądającym anime a skurwiałym mangozjebem sa pewne róznice. Np takie ze poważny człowiek o tym nigdy nie mówi. To jak ogladanie pornografi dzieciięcej  niby Cie cieszy ale sie tym nie chwalisz, no bo po co?

Opublikowano

 

Zavettiemu chodziło raczej oto zeby sie z tym nie obnosic, np nie kupować sobie waifu bo no waifu no laifu, rozumiesz?  Po za tym ja uważam ze pomiędzy poważnym człowiekiem oglądającym anime a skurwiałym mangozjebem sa pewne róznice. Np takie ze poważny człowiek o tym nigdy nie mówi. To jak ogladanie pornografi dzieciięcej  niby Cie cieszy ale sie tym nie chwalisz, no bo po co?

 

 

Wiadomo, ze w przeciwienstwie do arrinesa, nie mowie ludziom, ktorych to gowno obchodzi, ze ogladam anime, ale nie zmienia to faktu, ze nie warto tego ukrywać jakos specjalnie. W sensie, ze po co klamac, ze sie nie oglada, jesli sie oglada? W ogladaniu anime nie ma nic złego. Wiec nie uwazam jak Zavetti, ze ogladanie anime to obciach.

6108514433687761429644.png


Opublikowano

Według mnie najgorsze co może być i co się obecnie bardzo często dzieje,to to że jedno studio robi jakieś Anime i zaraz potem inne studio robi w C*ul podobne Anime.To nie dziewczynki są problemem,dobrze że są,problem tkwi w braku pomysłu Autora,jest jeden odcinek-na drugi jest ale połowiczny plan,więc pierwsza lub druga część powtarza się z odcinka pierwszego..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

 

Według mnie najgorsze co może być i co się obecnie bardzo często dzieje,to to że jedno studio robi jakieś Anime i zaraz potem inne studio robi w C*ul podobne Anime.To nie dziewczynki są problemem,dobrze że są,problem tkwi w braku pomysłu Autora,jest jeden odcinek-na drugi jest ale połowiczny plan,więc pierwsza lub druga część powtarza się z odcinka pierwszego..

ale studia rzadko kiedy robią anime, anime najczesciej to adaptacje, więc są poniekąd zalezne od pierwowzoru.

6108514433687761429644.png


Opublikowano

Nie czytałem powyższych odp. ale skoro takie "gównoanime" powstają to widocznie im się opłaca i znajduje one grono odbiorców, więc one były, są i będą produkowane.

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Nie czytałem powyższych odp. ale skoro takie "gównoanime" powstają to widocznie im się opłaca i znajduje one grono odbiorców, więc one były, są i będą produkowane.

Jak nie czytałeś to po kiego wała odpowiadasz? To samo przesłanie miał post @KlauS.

 

#topic

Nie wypowiem się na temat czy mnie to brzydzi czy nie, bo brzydzić to może mnie facet pchający innego faceta w dupę.

Nie mniej jednak jest mnóstwo osób, które interesują się tematami loli i to właśnie stąd mamy tyle "gównoanime". Bez popytu nie ma podaży.

Zazwyczaj.. Ba, w większości przypadków kiedy wychodzi jakiś naprawdę dobry tytuł wy$wietlenia nie oddają jego właściwej wartości.

Czemu się tak dzieje?

 

7mAIX0L.png

 

W skrócie.. Anime jest kierowane do osób młodych (żeby nie powiedzieć dzieciaków), a co oni lubią?

Cukierki, różowy kolor i dziewczynki w ich wieku.. Eot.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Jak nie czytałeś to po kiego wała odpowiadasz? To samo przesłanie miał post @KlauS.

 

#topic

Nie wypowiem się na temat czy mnie to brzydzi czy nie, bo brzydzić to może mnie facet pchający innego faceta w dupę.

Nie mniej jednak jest mnóstwo osób, które interesują się tematami loli i to właśnie stąd mamy tyle "gównoanime". Bez popytu nie ma podaży.

Zazwyczaj.. Ba, w większości przypadków kiedy wychodzi jakiś naprawdę dobry tytuł wy$wietlenia nie oddają jego właściwej wartości.

Czemu się tak dzieje?

 

7mAIX0L.png

 

W skrócie.. Anime jest kierowane do osób młodych (żeby nie powiedzieć dzieciaków), a co oni lubią?

Cukierki, różowy kolor i dziewczynki w ich wieku.. Eot.

 

Czy to w takim razie oznacza ze dorosłe osoby które oglądają anime są dziecinne? No bo przecież anime jest kierowane do osób młodych.  A co z anime typu, no nie wiem, weżmy pierwsze z brzegu Tokyo Ghoul, rozumiem ze jak we wszystkim, można podzielic to na pewne kategorie tak? Ze sa anime z idiotycznymi nikomu nie ublizając lolami, i są również anime poruszające bardziej skomplikowane tematy,

Opublikowano

Bo w Japonii bardziej się opłaca robić gniot. Ambitne serie i bardziej 'dojrzale' przyciągają mniej widzów(tak sądzę), wystarczy spojrzeć na to jakie serie teraz wychodzą ; x

Opublikowano

Bo w Japonii bardziej się opłaca robić gniot. Ambitne serie i bardziej 'dojrzale' przyciągają mniej widzów(tak sądzę), wystarczy spojrzeć na to jakie serie teraz wychodzą ; x

Otóz to. Tokyo Ghoul to był gniot i wszyscy o tym dobrze wiemy.

Jedyne co mi się dobrze kojarzy z tym tytułem to manga.

 

Emocje na bok - ile wyświetleń miał Tokyo Ghoul? Ile sprzedanych kopii?

Zainteresowanie było naprawdę duże i teraz porównując to do tych LEPSZYCH serii.. No cóż, można się nieźle rozczarować.

Jak to mówią, światem rządzą debile.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Mnie do oglądania anime zniechęca sam fakt, że to bardziej obciachowe niz chodzenie z reklamówką z biedronki w dubaju. Oglądanie anime jest jak stulejka, nie powinieneś się chwalić i coś z tym zrobić, żeby żyć jak normalny człowiek.

 

Pozdrawiam wszystkich za wyjątkiem widzów seriali Anime

A oglądasz zachodnie animacje? Oglądasz. W czym to się różni od tej wschodniej?

Opublikowano

A oglądasz zachodnie animacje? Oglądasz. W czym to się różni od tej wschodniej?

 

zapewne tym ze tego nie można nazwać japonskim scierwem z malymi dziewczynkami

Opublikowano

Przecież wizualnie z roku na rok jest coraz lepiej?

 

Ogladałem ostatnio Hajime no ippo, a jak wiadomo to było wydawane na przestrzeni wielu lat i wiesz co? Te nowe odsłony tego anime w porównaniu z tą pierwszą to ssą tak mocno pałe ze aż boli. Sposób prezentowania anime moze i jest lepszy, bo wizualnie bo grafika,  ale tego sie tak naprawde nie da oglądac. Pierwsza seria Hajime no ippo ma bodajże 75 odcinków i podczas oglądania NIE CZUJE SIE PRAKTYCZNIE w ogóle zadnego przedluzania, jest po prostu super przedstawione. Dużo do oglądania i to jest własnie najlepsze. Co z tego ze wizualnie jak praktycznie historia jest skrócona i tak minimalistycznie przedstawiona jak to tylko mozliwe?

Opublikowano

To już zależy od preferencji danej osoby. Niestety ale Japońce są niezdolni wydobyć jakąś większą głębię z tego co piszą, rysują i ekranizują. Szukasz nie tam gdzie trzeba. To tak jakbym ja narzekał, że w 'normalnych' filmach jest zbyt mała ilość małych dziewczynek, postacie są zbyt mature. No tak już generalnie zostanie i tego nie zmienisz. A wyjątki trafiają się wszędzie.

 

Anime idzie w dobrą stronę, coraz lepiej się patrzy na kreski, a to przecież marka anime.

 

Nie wiem jak inni ale ja już dawno zrezygnowałem z idiotyzmu jakim jest oczekiwanie fabuły w anime. Ma być po prostu dobre, nieważne z której strony. Emocji wiele już przy anime nie ma ale zawsze można się pojarać jakimś nowym OST'em.

Opublikowano

zapewne tym ze tego nie można nazwać japonskim scierwem z malymi dziewczynkami

Nie mówię, że nie ma tego elementu, ale taka generalizacja jest kija warta. To tak jak nazywanie dotychczasowej kinematografii filmami porno z samego względu, że one w ogóle występują. Może czas najwyższy określić się, co wam nie pasuje we wschodnich animacjach?

Opublikowano

Gówno serie były zawsze (no może prawie). Problemem jest rozpowszechnianie anime. Jesteś w stanie mi wymienić jakąś super słabą serię z sezonu letniego, ale 2005, albo 2003 roku? Szczerze wątpię. Zaś z tego sezonu?

 

Ogólnie masa słabych serii nie była przez tłumaczy w ten czas tykana, bo fandom był mały to wystarczyło skupić się na tych najważniejszych tytułach. Dzisiaj anime jest popularniejsze niż takich 10 lat temu, grono odbiorców jest większe to też widzisz masę przeciętniaków-gówników, gdyż dzisiaj nie wystarczy mieć na swojej stronie najpopularniejsze serie by być najlepszym, dzisiaj im więcej tym lepiej (czy aby na pewno?) ...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

mam taką dziwną rozkmine ze od paru sezonów wzrosla tendencja na produkowanie tak zwanych gównoanime, czyli anime bez kompletnego przekazu z zjebanymi cukierkowatymi dziewczynkami. Co wy na ten temat sądzicie, lubicie słodkie dziewczynki w anime czy może tak jak mnie was to brzydzi i kompletnie zniechęca coraz bardziej do oglądania anime?  Zapraszam do konstruktywnej dyskusji.

Co to znaczy słodkie dziewczynki?

Co to znaczy zjebane cukierkowate dziewczynki?

 

Rozwiń to co napisałeś, czyli co konkretnie masz na myśli.

 

Zresztą anime nie są gorsze niż kiedyś, ale jak ktoś ogląda masowo to prędzej czy później się zniechęci. To tak zwany syndrom przejedzenia. Anime należy umiejętnie dawkować, a nie oglądać ile wlezie. Należy wybierać gatunki, które się lubi. Polecam anidb. Można przejrzeć gatunki, kategorie, tagi i postacie.

 

I pamiętać o najważniejszym. Anime nie musi mieć żadnego przekazu, jak również nie musi być ambitne. Ma zapewniać dobrą rozrywkę. Cokolwiek się przez to rozumie.

 

Nie przeszkadza mi to, ponieważ chińskie bajki zjebały mi umysł i sobie do nich wale.

Lepiej przestań oglądać chińskie bajki bo będzie z tobą jeszcze gorzej. Lepiej zacznij oglądać anime.

Opublikowano

Ogladałem ostatnio Hajime no ippo, a jak wiadomo to było wydawane na przestrzeni wielu lat i wiesz co? Te nowe odsłony tego anime w porównaniu z tą pierwszą to ssą tak mocno pałe ze aż boli. Sposób prezentowania anime moze i jest lepszy, bo wizualnie bo grafika,  ale tego sie tak naprawde nie da oglądac. Pierwsza seria Hajime no ippo ma bodajże 75 odcinków i podczas oglądania NIE CZUJE SIE PRAKTYCZNIE w ogóle zadnego przedluzania, jest po prostu super przedstawione. Dużo do oglądania i to jest własnie najlepsze. Co z tego ze wizualnie jak praktycznie historia jest skrócona i tak minimalistycznie przedstawiona jak to tylko mozliwe?

To się nazywa ładnie opakowany prezent z gównem w środku.

 

To już zależy od preferencji danej osoby. Niestety ale Japońce są niezdolni wydobyć jakąś większą głębię z tego co piszą, rysują i ekranizują. Szukasz nie tam gdzie trzeba. To tak jakbym ja narzekał, że w 'normalnych' filmach jest zbyt mała ilość małych dziewczynek, postacie są zbyt mature. No tak już generalnie zostanie i tego nie zmienisz. A wyjątki trafiają się wszędzie.

 

Anime idzie w dobrą stronę, coraz lepiej się patrzy na kreski, a to przecież marka anime.

 

Nie wiem jak inni ale ja już dawno zrezygnowałem z idiotyzmu jakim jest oczekiwanie fabuły w anime. Ma być po prostu dobre, nieważne z której strony. Emocji wiele już przy anime nie ma ale zawsze można się pojarać jakimś nowym OST'em.

W sumie racja, oglądając hentaie przecież nie oczekujemy fabuły ani w sumie niczego innego oprócz je#ania.

Mimo wszystko człowiek ma nadzieję, że jakieś anime go wciągnie/zafascynuje pomimo tego, ze nie jest już się dzieckiem.

 

Co do OST, nie wiem jak Ty ale ja bym nie dał rady obejrzeć chłamu "bo może znajdę tam jakąś fajną ścieżkę dźwiękową".

Jeśli dla czegoś takiego w ogóle ruszasz anime to łatwiejszym i bardziej opłacalnym ruchem byłoby po prostu śledzić topkę japońskich kompozytorów/muzyków.

Od siebie mogę polecić Hiroyuki Sawano i Yuki Kajiura. ;)

 

Podsumowując, japońce lubią oglądać gówno więc dostajemy gówno.

Chociaż w sumie nie dostajemy bo nie każde anime jest streamowane ZA DARMO, przeważnie kradniemy co popadnie (czyt. ściągamy/oglądamy online).

Warto o tym pamiętać.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Anime?

Rozumiem oglądać to w wieku 3 lat, będąc dziewczynką. 

 

 

Ściąć publicznie oglądaczy tego gówna.

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...