Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/12356843
Ranga w grze:DMG
Liczba godzin w CS:GO:900+
Wymagana ranga:obojetnie
Kontakt:pv (nie przyjmuje na steamie bo wiekszosc to boty i ignoruje wiec na pv trzeba podac mi link do profilu)
Dodatkowe informacje:Jestem spokojny, opanowany i cierpliwy, oferuje wlasnego ts3 gdzie mozna siedziec i dodatkowo nie wazne czy jest po mutacji czy nie mi to nie przeszkadza...(jesli team szuka ludzi to tez moge dolaczyc.... oferuja ts (wartosc pol roku jeszcze bedzie)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano (edytowane)

Ranga w grze: Supreme

Liczba godzin w CS:GO: 1,823 godz 

Wymagana ranga: LEM

Kontakt: STEAM

Dodatkowe informacje: Nie chcę płaczków w znajomych, tylko graczy którzy używają mózgu i będą słuchać prowadzącego lub sami prowadzić

Edytowane przez Ishnu7
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/xNumanx

Ranga w grze: Supreme

Liczba godzin w CS:GO: 1873

Wymagana ranga: LEM/Supreme

Kontakt: Steam

Dodatkowe informacje: Wiek 15+, nie chcę grać z kastratami i boostowanymi ludzmi, szukam dobrych i ogarniętych graczy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/RestivGT/
Ranga w grze: LE ( Legendarny Orzeł ) 
Liczba godzin w CS:GO: 1555 :) 
Wymagana ranga: LE-LEM.
Kontakt: Dodawajcie do znajomych na steamie :) 
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi, którzy mają chęć zostania " pro ", co grają minimum 3h dziennie i są dobrymi aimerami, + jeden awper. 

Nie szukam toxiców i ludzi, co po jednej czy nawet dziesięciu przegranych rundach piszą, że gg wp i nie ma co grać. Z każdego wyniku można zrobić comeback.

Szukam czterech ludzi z przedziałem wiekowym najlepiej 13-14, gdyż sam tyle mam, ale jestem dosyć ogarnięty i szukam takich samych ludzi! :) Pozdro

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/philipssss/

Wymagany wiek: 17+
Wymagana ranga: LEM-GE
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Szukamy piątego do team. oferujemy granie po turniejach Online jak i Lan. Nasz wiek waha się do 18 do 21 lat. Więc nie szukamy młodszych gracz bo są później problemy z wyjadaczami na lan itp.

Poszukujemy Gracza na pozycje shootera. Oczekujemy przede wszystkim skilla i używanie mózgu pod czasy gry.

Nasze osiągnięcia do tej pory:

 #SCL 2015 

#BeProLeague2015 
#Lan 5th place Goleniów eSports 2016 

Edytowane przez Eryk
Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/trem02/

Wymagany wiek: 15+

Wymagana ranga: mg2-dmg

Kontakt: Steam

Dodatkowo info: Szukam paru ludzi do teamu, posiadamy kanały na ts'ach oraz własnego teamspeaka, jest nas koło 6-7, ale zawsze kogoś brakuje więc gramy w 3-4, przydałby się ktoś nowy. Miła atmosfera, śmieszne rage oraz poradniki jak się śmiać, 0 spin, chyba, że trolujesz. Preferujemy mapy mirage, overpass, cache, dust2 oraz inferno, czasami cbble.

Wymagamy także tego skilla na poziomie mg2+, aby nie strzelać jak gówno, gramy także coop mapy, surfy na serwach etc.

Nie patrzcie na ilość godzin, bo ogólnie mam przegranych ponad 1000

Stare acc https://steamcommunity.com/id/UCtremo

https://steamcommunity.com/id/Tremson

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Siemka!

Chciałbym znaleźć 4 graczy, którzy by regularnie grali mm'y lub jak już się zapoznamy jakieś turnieje online.

Informacje o mnie: Mam 14 lat, chciałbym znaleźć jakiś porządny team (klan), w którym mógłbym rozwijać swoje umiejętności.

Ranga: MG1 (przed patchem DMG)

Steam: http://steamcommunity.com/id/KingPlayGames/

Kontakt: Only Steam

Dodatkowe informacje: Mam ts'a i skypa. Nie jestem ogólnie toksyczny, no chyba że ktoś zmaści najłatwiejszą akcję.

Ulubione bronie: AWP, AK-47, M4A1-S

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/alutek

Ranga w grze: Gold 1 (przed patchem mg2, dość trochę nie grałem)

Liczba godzin w CS:GO: 530

Wymagana ranga: Obojętnie jaka. 

Kontakt: Steam.

Dodatkowe informacje: mam 19 lat, szukam ludzi którzy są chętni na granie mm'ów. Najlepiej tacy, którzy niezbyt się spinają w momencie w którym przegrywają. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...