Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/MarcinekxDH/
Ranga w grze: Gold 4
Liczba godzin w CS:GO: 521
Wymagana ranga: Gold 3-4
Kontakt: PW 

 

Dodatkowe informacje:

Poszukuje team'u do csgo, bo wkur**** mnie granie z ruskami :/

Czego oczekuje:
- Mutacji.
- Graczy z rangą Gold 3-4 lub kałach(Sam mam golda 4 :D)
- Grania codziennie.
-Ogar team.
- Wiek przynajmniej 14-15 lat(Sam mam 15 lat)
i to chyba wszystko.
A teraz coś o mnie xD
- tak jak pisałem 15 lat
- Najlepiej strzelam z awp, trochę z ak 47

­

graphic.png

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198203051771
Ranga w grze: Legendarny Orzeł
Liczba godzin w CS:GO: 146
Wymagana ranga: minimum 2 kałachy 
Kontakt:http://steamcommunity.com/profiles/76561198203051771 
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętego teamu do treningu. Ogarniam awp raz 2/10 raz 7/10 zależy o której gram ^.^, ak,p2000,m4a1. 19 lat micro+300fps dobry net myszka gamingowa i oczywiście skill ;)

Edytowane przez Matixus1117

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198029241425/
Ranga w grze: MG2(Kałach w laurach)
Liczba godzin w CS:GO: 323h
Wymagana ranga: MG+
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Witam, szukam kogoś żeby pograć mm'y, samemu nudno a solo nie opłaca się, zresztą sam wiesz jak jest.

wymagam: TS3(mam własnego), nie toxycznego gracza, +17, nigdy surrender zawsze próbuje wszystko gracz nadgonić(dusza walki)

Pref. bronie: m4, ak, awp(zależy od pogody xD), deagle, usp

Pref. mapy: mirage, nuke, cache, dd2(mape lubię ale strasznie dużo noobów albo cheaterów)

Edytowane przez Eryk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

­Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/peshupolska
Ranga w grze: DMG (45 meczy rozegranych na chwilę obecną)
Liczba godzin w CS:GO: 228. W CS:GO gram od 3 miesięcy, lecz skill z 1.6, oraz source wyraźnie przeszedł.
Wymagana ranga: MG2+ MAX LEM.
Kontakt: Steam, GG: 47972141, mpc pw.
Dodatkowe informacje:

Szukam najlepiej premade. Mogę dołączyć, bardzo szybko się zasymiluje. NIe jestem dyzortograficznym gównem. Potrafię się wysłowić. Szukam ekipy, by  z nią wbić global elite, ew. Grać dalej, lany. 18 lat, ostro katuje skilla z AWP. Bardzo często swoje mecze otwieram, zdarza się z bardzo przeważającą ilością punktów od swoich teammate (Na dowód mogę pokazać ss'y z meczy różnych).

 

To chyba tyle.

­graphic.png

Opublikowano

Link do profilu:https://steamcommunity.com/id/raziano/

Ranga w grze:DMG
Liczba godzin w CS:GO:110+ lecz jest to moje 2 konto, na pierwszym bylo okolo 700
Wymagana ranga:DMG+
Kontakt:Steam pisac ze z mpc
Dodatkowe informacje:Poszukuje osob do grania, moze jakiegos klanu, zobaczymy. Dodawac mnie i pisac ze z mpc.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/daxiuuu/

Ranga w grze: global

Liczba godzin w CS:GO: wystarczająco

Wymagana ranga: only globale

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/daxiuuu/

Dodatkowe informacje: 

 

Szukam prawdziwych globali (nie globali sprzed miesiąca) do pogrania luźnych mmów, faceitów z jakimiś prostymi taktami i fajną teamplayową grą (nie zakładam żadnego teamu)

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/HaqPolska/
Ranga w grze: KAŁACH W LAURACH [sPADŁEM Z SHERFIA BO GRAŁEM Z RANDOMAMI]
Liczba godzin w CS:GO: 480
Wymagana ranga: Kałach - 2 kałachy - Sheryf
Kontakt: STEAM - >   HAQ.?
Dodatkowe informacje: Lubię grać na każdej mapie!, najbardziej preferuje Mirage/De Dust2/Cache/Train a moją ulubiona bronią jest ak 47 :D. Wiek 19 lat ;) Pozdrawiam

 

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/xdeys/
Ranga w grze: gold 4 na starym koncie kałach
Liczba godzin w CS:GO: 55 na starym koncie 200+
Wymagana ranga: gold 4
Kontakthttp://steamcommunity.com/id/pikus173
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi chętnych do gry... obowiązkowo ts3,ogarniecie map , kultura osobista.POSIADAM WŁASNY SERWER TS3. 

Edytowane przez LiverO

real-madrid-logo.jpg

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu:http://steamcommunity.com/id/suuuuu998/
Ranga w grze:Kałaszek
Liczba godzin w CS:GO:134
Wymagana ranga:Gold 1+
Kontakt:Forum/Steam
Dodatkowe informacje:Szukam osób której graja bardziej 4fun niż po range ale też nie będą spinać pośladów jak będzie się przegrywać 0/10.  Oczywiście ts3 mam (Nie preferuje Skype) :)

Edytowane przez MuZ!

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

Opublikowano

Link: http://steamcommunity.com/profiles/76561198083894300/
Ranga w grze: MG1
Liczba godzin w CS:GO: 360h
Wymagana ranga: min. MG1
Kontakt: Steam
Dodatkowe info: Amatorska drużyna Victorious Momentum szuka 5 gracza. Mamy ambitne plany, jednak były przykre problemy z graczami.
Wymagamy:
- min. 13 lat,
- mikrofon i co za tym idzie info,
- bycie min. 5 dni tygodniowo, w godzinach popołudniowych,
- chęć do treningów (trenujemy 3, 4 dni w tygodniu),
- aktywność nie tylko w grze (Grupa Steam, może i kontakt poza grą),
- możliwość podania dodatkowego kontaktu,
- luźna atmosfera, dystans do siebie jak i gry,
- chociaż odrobinę profesjonalności,
- dotrzymywanie obietnic, zobowiązań, lojalności (jeśli nas wybierzesz nie odchodź bez uprzedzenia; my jako twoja jedyna ekipa)


Dajemy:
- luźną atmosferę,
- przyjemność z gry,
- dobrych przyjaciół,
- kanał ts3
- a w przyszłości turnieje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...