Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 745
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/aRT2906/
Ranga w grze: Sup/lem
Liczba godzin w CS:GO: 1345
Wymagana ranga: lem+
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: Mikro 16+, ogarnięcie.
Szukam ekipy do mm może później coś dalej ruszy.
Nie szukam toxic ludzi.
Szukam graczy którzy będą mieli szacunek wobec siebie i myśleli podczas gry.
 

Opublikowano

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198166553551/
Ranga w grze:g4
Liczba godzin w CS:GO:400
Wymagana ranga:g1*
Kontakt:przez steam
Dodatkowe informacje:szukam ludzi do "drużyny" ale chodzi o to żeby zrzeszyć ludzi, którzy myślą logicznie i w miare dobrze strzelają.Po to aby się nawzajem troche podbustować, jeśli masz g3 a grasz jak kałach zgłoś się do mnie ;)

Opublikowano

Nick: viruSS
Krótka informacja o sobie: no więc gram od 1.6, mialem wtedy jakies 2k godzin przegrane, w go gram od jakiegos roku, miałem 1 konto na którym miałem z 300 godzin i mg2 a teraz posiadam 400h i DMG po 140 winach. 
Link do profilu Steamhttp://steamcommunit.../virus7331/home
Preferowane bronie:  AWP, ale z ak47 i m4a1-s też dobrze idzie :>
Kontakt: Steam  :D
Dodatkowe informacje: Ogólnie to spadłem z LEMa i czuje że gram o wiele lepiej niz DMG.. Na mmach grając solo mam z 20-30 fragów.

PS. Mogę grać nawet 5h dziennie, czas nie gra roli  :D

Opublikowano

Link do profilu: steamcommunity.com/id/shoxy7228
Ranga w grze: DMG obecnie przez overwatcha który minął mi 2 dni temu, przed ov był le
Liczba godzin w CS:GO: 1,5-2k+
Wymagana ranga: LE +/-
Kontakt: Steam najlepiej, aczkolwiek pw tutaj też może być.
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do granie faceit premium, więc jeśli jesteś chętny, masz ts3, +15 pisz śmiało. 

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano (edytowane)

Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/philipssss/
Ranga w grze: LE (Spadłem z suprem grając only z ruskimi) 

Wiek: 21
Liczba godzin w CS:GO: 1.680 a tym koncie + smurfy i bustowane konta (około 3.000 godzin)
Wymagana ranga: LEM-SUP 

Wymagany wiek: +17

Kontakt: steam
Dodatkowe informacje: Mam kilku ludzi do gry rangi od LEM-GL szuka ludzi aby zagrać raz na jakiś czas. Nie jesteś pewien moich umiejętności? sprawdź profil jestem zawodnikiem drużyny grającej po turniejach online jak i lan.

Wymagam przed wszystkim gry z głową a nie jak ruscy rush b

Edytowane przez filipek1412
Opublikowano

Link do profilu: /id/harnas1337
Ranga w grze: Gold1
Liczba godzin w CS:GO: 400 prawie
Wymagana ranga: min  Silver Elite max gold3/4 (MINIMUM 100 GODZIN W GRZE PLS :x)
Kontakt: steam/pw na forum
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do wspólnej gry bo mam dość, mam dość idiotów w swoim teamie, którzy albo grają scarami, albo mają 5/0/20 w 20 rundzie. Nie wymagam bóg wie jakiego skilla, ale zeby ta osoba faktycznie miała pojęcie o grze.

Opublikowano

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198015313403/
Ranga w grze: Gold 4
Liczba godzin w CS:GO: 413
Wymagana ranga: Gold 3, Gold 4
Kontakt: Steam
Dodatkowe informacje: VAC byl na koncie, zanim je odkupilem od poprzedniego wlasciciela. Posiadam teamspeak, skype, mikrofon, mam 18 lat. Poszukuje druzyny ktora jest zgrana, a jej czlonkowie nie maja mniej niz 16 lat/nie przeszli mutacji glosowej :)

Opublikowano (edytowane)

Link do profiluhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198093030515/
Ranga w grze: G1
Liczba godzin w CS:GO: 256 bo mialem roczna przerwe
Wymagana ranga: SEM - G3, wazne zebys ogarnial ziomus :)
Kontakt: Steam, podczas gry fajne jakbys mial skype
Dodatkowe informacje: Mam 17 lat, mikro, ogarniam, staram sie nie lamic, nie wydzieram sie i wyzywam wszystkich od kurew jak przegrywamy ;)

Edytowane przez Fizaraz
Opublikowano

Profil: https://steamcommunity.com/id/pr3fiks/

Ranga w grze: MGE (przed chwilką spadłem z DMG grając solo)

Liczba godzin: prawie 1000

Wymagana ranga: mg2 - le

Kontakt: Tylko steam

Dodatkowe informacje: Gram ciągle solo, szukam pełnej ekipy do wspólnej gry, ludzi z humorem oraz skilem.


Profil: https://steamcommunity.com/id/pr3fiks/

Ranga w grze: MGE (przed chwilką spadłem z DMG grając solo)

Liczba godzin: prawie 1000

Wymagana ranga: mg2 - le

Kontakt: Tylko steam

Dodatkowe informacje: Gram ciągle solo, szukam pełnej ekipy do wspólnej gry, ludzi z humorem oraz skilem, wymagany TS oraz sprawny mikrofon, najlepiej głos po mutacji.

Opublikowano

Profil: http://steamcommunity.com/id/ambro1337/

Ranga w grze: DMG (przed update ge/supreme, teraz miałem 3 msc. przerwę ale wracam powoli do formy)

Liczba godzin w cs:go: ~500h (głównie cs-a mam włączonego w tle, tak to 1100h)

Wymagana ranga: nie mam wymagań

Kontakt: Steam

Dodatkowe info: Szukam jakiegoś teamu aby miło sobie spędzić czas w cs:go, nie lubię żadnych toxiców itd. jak ktoś pieprzy bez sensu cały mecz to się nie mogę skupić i nie zabijam. Co do rang nie mam żadnych wymagań, mogą być nawet i silvery (ogarne sobie jakieś drugie konto i gramy).

 

Sprzęt: MSI GTX 970x2 /// i5 4690k /// Razer naga chroma /// Razer goliathus /// Razer kraken pro /// Razer deathstalker

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...