Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie ciekawe tryby lub serwery chcielibyście zobaczyć na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o twój serwer, to chciałbym zobaczyć jak:

 

 

 

UPADA !

 

 

 

(w spoiler wchodzisz na wlasną odpowiedzialność)

 

Twgl, denerwujesz mnie już tymi postami pare tematów które ciągle odświeżasz a nikt na to już uwagi nawet nie zwraca, nabijasz tylko posty.

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli chodzi o twój serwer, to chciałbym zobaczyć jak:

 

 

 

UPADA !

 

 

 

(w spoiler wchodzisz na wlasną odpowiedzialność)

 

Twgl, denerwujesz mnie już tymi postami pare tematów które ciągle odświeżasz a nikt na to już uwagi nawet nie zwraca, nabijasz tylko posty.

 

Prędko nie upadnie, a jak ci przeszkadza to, że ktoś ma swoje tematy na forum to chyba czas, żebyś zrezygnował z tego forum?

Ja bym dodał np VillagerDefense lub inne gierki

 

Pomyślimy, ale stawiamy raczej na gry, które opierają się na walce PVP (gracz kontra gracz). Nie wykluczone, że gdy znajdziemy programistę będzie wprowadzone wiele mini-gier. :)

4L0M4l0.png

Opublikowano

@HAMMERxPL ten temat jest bez sensu i tylko nabijasz licznik postów sobie... a Administracja forum powinna zamknąć ten temat. 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@HAMMERxPL jezu ty myślisz że dużo osób gra na twoim serwie z tego Forum ? nie lepiej zrobić forum serwerowe i tam się pytać ? 

 

Wiem wiem! dodaj może turnieje Gildia vs Gildia ! tylko szybko to zrób bo niedługo kończę z majkraftami! 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@HAMMERxPL jezu ty myślisz że dużo osób gra na twoim serwie z tego Forum ? nie lepiej zrobić forum serwerowe i tam się pytać ? 

 

Wiem wiem! dodaj może turnieje Gildia vs Gildia ! tylko szybko to zrób bo niedługo kończę z majkraftami! 

Pytam ludzi z serwera i z forum. Turnieje ciężko zorganizować, ale pomyślimy. :)

4L0M4l0.png

Opublikowano

@HAMMERxPL to ja bym może dodał jakieś pokemony typu lizard i inne ? :) mam nadzieje że dacie rady :) 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@HAMMERxPL nie jakieś zwierzątka tylko pokemony! no pokażcie co na was stać ! jeśli dodacie pokemony na serwer to mogę nawet zagrać u was na serwie. 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Ja tam czekam dalej na jakiś świetnie rozbudowany system role-play ;) Czyli prawdziwe życie, kto grał w sampa to bardzo dobrze wie o co chodzi :) Akcje no i ogólnie rozgrywka jak w rl ;) 

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

● Moje pomysly ●

▪ System sektorow (Watpie ze dodacie)

▪ Rozdzka teleportujaca na spawn

▪ Plugin umozliwiajacy wymiane w okienku GUI z innymi graczami (Wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie mniej oszustow :D)

▪ /warp klatka (Chyba nie musze tlumaczyc :D)

▪ System otchlani na serwerze (Jak na serwerze piterki)

▪ TurboDrop (Raczej juz go macie wiec pewnie wiesz o co z nim chodzi)

▪ Statystyki: Wykopany stone, Zjedzone koxy itd. (Mozna to nawet w skrypcie napisac)

▪ Pierozki co 10min (po kliknieciu smoczego jaja otrzymujemy 1 z kilku itemkow)

▪ Puszki pandory (Cos podobnego do pierozkow)

▪ AntyCobblowanie*

▪ AutoFosa - Jak BoyFarmer tylko ze zamiast obsidianu tworzy "Air"

▪ Efekty w lobby i na innych trybach np. Krew itd. do kupienia SMS

 

*Gdy jestesmy podczas walki a przeciwnik jest od nas oddalony max. 10kratek nie mozemu postawic zadnego bloczku :)

● Mysle ze pomoglem :)

Opublikowano

● Moje pomysly ●

▪ System sektorow (Watpie ze dodacie)

▪ Rozdzka teleportujaca na spawn

▪ Plugin umozliwiajacy wymiane w okienku GUI z innymi graczami (Wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie mniej oszustow :D)

▪ /warp klatka (Chyba nie musze tlumaczyc :D)

▪ System otchlani na serwerze (Jak na serwerze piterki)

▪ TurboDrop (Raczej juz go macie wiec pewnie wiesz o co z nim chodzi)

▪ Statystyki: Wykopany stone, Zjedzone koxy itd. (Mozna to nawet w skrypcie napisac)

▪ Pierozki co 10min (po kliknieciu smoczego jaja otrzymujemy 1 z kilku itemkow)

▪ Puszki pandory (Cos podobnego do pierozkow)

▪ AntyCobblowanie*

▪ AutoFosa - Jak BoyFarmer tylko ze zamiast obsidianu tworzy "Air"

▪ Efekty w lobby i na innych trybach np. Krew itd. do kupienia SMS

 

*Gdy jestesmy podczas walki a przeciwnik jest od nas oddalony max. 10kratek nie mozemu postawic zadnego bloczku :)

● Mysle ze pomoglem :)

 

» Sektory - ma to sens tylko przy dużo większej ilości graczy, nasza maszyna daje radę.

» Różdżka - kiedyś była, ale usunęliśmy ją i wprowadziliśmy zwykłą komendę /spawn

» Mamy już taki plugin na wymianę. :)

» Na nowej edycji znowu będzie klatka PVP na spawnie, więc warp do niej jest zbędny.

» Otchłani jak na razie nie będziemy wprowadzać, może za jakiś czas.

» TurboDrop mamy jako Haste 2.

» Jak na razie stawiamy na podstawowe informacje, typu gildia, ranking itp., ale pomysł ciekawy. :)

» Posiadamy Legendarne Bloki, działanie raczej podobne do tego, które opisujesz.

» ^

» "AntyCobblowanie" - wprowadziliśmy plugin, który blokował niszczenie i stawianie bloków podczas walki, ale z tego zrezygnowaliśmy.

» AutoFosa myślę, że jest nieciekawym pomysłem - coś trzeba przecież robić, a mamy Automatyczne Boyfarmery.

» Efekty kiedyś mieliśmy i myślę, że można do tego powrócić na nowej edycji. :)

 

Dzięki za pomysły! :D

4L0M4l0.png

Opublikowano

Na pewno autorskie pomysły xD. Moje propozycje to:

- Wspieranie kilku wersji Minecraft (1.7 - 1.8);

- Nether tylko w wyznaczonych godzinach;

- Inny drop z agresywnych mobów;

- Inne craftingi, np kox'a itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...