Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie ciekawe tryby lub serwery chcielibyście zobaczyć na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bo jestes kolejnym oszukańczym gównem ze świata mc.

 

tyle w temacie ;)

 

@topic

easyhc!!111111111111111111111

 

Nikt nie został przeze mnie oszukany, kolego. EasyHC już mamy ponad rok.

 

 

 

Żaden w twoim wykonaniu panie Hammer.

 

 

 

@topic

izihc, skayblok, minigejmes

Dlaczego?  T_T

 

Oj no dobra żartowałem.

 

Ogarnij dobry MineZ, grałbym. Strasznie mi tego trybu brakuje :((

 

­

 

Nie żartuj tak ze mnie. :C MineZ? Objaśnij co to i co ci się najbardziej w nim podoba, niedługo planujemy dodawać nowe tryby. :)

4L0M4l0.png

Opublikowano

Odświeżam.

 

Jeszcze w życiu kogoś pisanie mnie tak nie denerwowało, ale jak widzę, jak ty coś napiszesz to aż mi sie nie dobrze robi. 

Jesteś zdrowy czy co Odświeżasz ten temat dają pomysły a ty dalej odświeżasz, pierdol*** sie raz a porządnie i zmądrzej..

 

@topic

 

Nie ma co pisać, nic nierób, najlepiej wyloguj sie z forum i nie loguj, za to będę Ci bardzo wdzięczny...

I tak żadnego pomysłu z podanych nie wykorzystasz .

Opublikowano

 

Odświeżam.

 

Jeszcze w życiu kogoś pisanie mnie tak nie denerwowało, ale jak widzę, jak ty coś napiszesz to aż mi sie nie dobrze robi. 

Jesteś zdrowy czy co Odświeżasz ten temat dają pomysły a ty dalej odświeżasz, pierdol*** sie raz a porządnie i zmądrzej..

 

@topic

 

Nie ma co pisać, nic nierób, najlepiej wyloguj sie z forum i nie loguj, za to będę Ci bardzo wdzięczny...

I tak żadnego pomysłu z podanych nie wykorzystasz .

 

Śmieszne, że denerwuje cię takie coś, a już kiedyś pisałeś o tym samym w tym temacie. xD Nie płacz. :(

 

Prawda, lepiej żebyś nic nie pisał, bo nie proponujesz nic ciekawego. Wiele z pomysłów, które dostałem w tym temacie wykorzystam prędzej czy później. :)

4L0M4l0.png

Opublikowano

Zobaczyłbym chętnie Mega Walls.

 

( tak między nami. zróbcie lepszy anti-cheat )

...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...