Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Age Of Metin


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lepiej 1lvl ze statami po 1000? :P

 

Kolejny serwer na którym mega hp ruinują równowagę klas.

 

Serwer taki sobie ale mooże. Kiedy beta albo coś :P

 

:D

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie lepiej 1lvl ze statami po 1000? :P

 

Kolejny serwer na którym mega hp ruinują równowagę klas.

 

Serwer taki sobie ale mooże. Kiedy beta albo coś :P

 

:D

 

Tak Ci się tylko wydaje, że HP rujnuje równowage. Jest wszystko okej ;)

Opublikowano

Grafika ładna, ale to tyle. Zapowiedź w ogóle mnie nie przyciągnęła, nic fajnego, nic chodź trochę mało znanego, ale życzę powodzenia.

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Grafika ładna, ale to tyle. Zapowiedź w ogóle mnie nie przyciągnęła, nic fajnego, nic chodź trochę mało znanego, ale życzę powodzenia.

A na cholere tu udziwniać skoro to serwer pvp. Poza tym od kiedy to musza być bóg wie jakie nowości na serwerach, chyba trzeba patrzeć na to jak się gra xD

Opublikowano

Nigdy nie zrozumiem idei serwerów pvp, ale ten wygląda ciekawie. Dla chcących się pobawić i nie tracić zbyt wiele czasu na grę w sam raz.

Polecam. ^_^

xdnXBJo.png

Opublikowano

Nie lepiej 1lvl ze statami po 1000? :P

 

Kolejny serwer na którym mega hp ruinują równowagę klas.

 

Serwer taki sobie ale mooże. Kiedy beta albo coś :P

 

:D

 

 

HP vhyba nawet do 200k nie dobije wiec nie jest zle ;) Do serwow, gdzie w zbroi ma sie 666kkk hp to mu daleko

 

 

 

Nigdy nie zrozumiem idei serwerów pvp, ale ten wygląda ciekawie. Dla chcących się pobawić i nie tracić zbyt wiele czasu na grę w sam raz.

Polecam. ^_^

Idea serwow pvp jest taka, ze musze miec gdzie grac :D

Opublikowano

Prezentacja ładna dla oka, bronie i zbroje fajnie dobrane.

 

Pierwszy set zbroii został zmieniony, będzie zmienione w oficjalnej prezentacji

Opublikowano

Tzn? O co chodzi? Bo nie czaje...

Przyciąganie postaci w pvp, jak tu z tym jest? 

­

Opublikowano

Przyciąganie postaci w pvp, jak tu z tym jest? 

­

Hmm, no zobacze co da się z tym zrobić.

 

Jak wam idą prace wiadomo juz coś więcej kiedy serwer wystartuje ?

 

Dziś wleci oficjalna prezentacja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...