Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Age Of Metin


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest sens z kd um i sr to tylko 2% nie da mega przewagi 

 

Przeczytaj dokładnie opis KD. Zostały tam tylko opisane wartości na 1 poziom, maksymalny poziom to 8.

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu w zapowiedzi nie ma 50% nowości na te co były pokazywane w dziale "media" ? 

 

ps: ss'y wygasają :c­

2u8w8y9.png

Lajki miło widziane <3

­

Opublikowano

Ostrzegam, jezeli ktos chce grac na tym serwie na powaznie, niech juz kombinuje jak skladac eq, bo tu bedzie bardzo ciekawie z tym (kd niestandardowe, bonusy 1-5 to juz zupelny odpal ;) )

 

I Balvario, jakim cudem Ci sie przejadly, skoro serwer pvp ruszaja (sensowne) raz na dluuugi okres czasu? Niestety.

Opublikowano

Ostrzegam, jezeli ktos chce grac na tym serwie na powaznie, niech juz kombinuje jak skladac eq, bo tu bedzie bardzo ciekawie z tym (kd niestandardowe, bonusy 1-5 to juz zupelny odpal ;) )

 

I Balvario, jakim cudem Ci sie przejadly, skoro serwer pvp ruszaja (sensowne) raz na dluuugi okres czasu? Niestety.

 

Dzięki za post ;) Zrobimy wszystko by jak najlepiej Wam udoskonalać rozrywke i byście mieli co robić.

 

A co do postu kolegi wyżej, jego opinia - trudno. Może jednak się przekona i zagra, jego wybór. ;)

Opublikowano

Serwer zapowiada się bardzo fajnie, luźna odskocznia od monotonności. Jak najbardziej zawitam.

Zapowiedź wykonana na bardzo wysokim poziomie, przejrzysta, estetyczna i konkretna. 

Projekt polecam ze względu na @harnaś'ia, chociaż jest słaby w Smite w Metinie serwer postawić potrafi. 

 

Powodzenia życzę! 

Opublikowano

Zaszła lekka zmiana co do bonusów na klasy. Spokojnie... zostają, ale nie bedą one tak jak miały być w 1-5 bonusach, a w 6/7... aczkolwiek to jeszcze nie jest finalna wersja, zobaczymy jak pójdą testy itp bo bonusy mogą ulec jeszcze zmiany

Opublikowano

Zaszła lekka zmiana co do bonusów na klasy. Spokojnie... zostają, ale nie bedą one tak jak miały być w 1-5 bonusach, a w 6/7... aczkolwiek to jeszcze nie jest finalna wersja, zobaczymy jak pójdą testy itp bo bonusy mogą ulec jeszcze zmiany

A ja juz rozplanowalem eq, w ktorym sa bonusy na klasy :(

Opublikowano

harnas, harnas, harnas juz wiem, ze w topce bedzie albo administracja, albo koledzy, ale coz;

 

1. Skad pasy? Drop? Npc? Czy tylko is?

2. Ile % na ulepszenie?

3. Kostiumy z IS są o wiele, wiele lepsze np norm 30% lud a is 100 czy jest to w miarę ogarnięte?

4. Ulepszenie zbroi/broni/biżu to tylko yangi i ile %?

5. Skąd te mikstury na odp na magie, hity um etc.

6. Co potrzeba na ulepszenie kd i ile % na wlozenie do zbroi/broni?

7. W ostatnim secie eq jak sie skoncza przetopy to od nowa bizu czy jak?

8. Osiągnięcia za zrobienie Miecz (woj) otrzymuje silny na woja, 2 ręka (woj) silny na woja, zbroja (woj) odp na woja, to sura ma tylko x1 silny, bo ma 1 miecz. Czy to coś z balansem?

9. Czy ktoś zupełnie bez IS'u ma szanse na topke? Jaka jest mniej wiecej roznica dmg np. mentala z full is vs bez is?

10. Co z balanasem? Mental jebnie duchowe na kryciu + szyciu = koniec pvp? Czy odrobine dłużej to trwa?

11. Wbije, bo ciekawie się zapowiada.

Opublikowano

harnas, harnas, harnas juz wiem, ze w topce bedzie albo administracja, albo koledzy, ale coz;

 

1. Skad pasy? Drop? Npc? Czy tylko is?

2. Ile % na ulepszenie?

3. Kostiumy z IS są o wiele, wiele lepsze np norm 30% lud a is 100 czy jest to w miarę ogarnięte?

4. Ulepszenie zbroi/broni/biżu to tylko yangi i ile %?

5. Skąd te mikstury na odp na magie, hity um etc.

6. Co potrzeba na ulepszenie kd i ile % na wlozenie do zbroi/broni?

7. W ostatnim secie eq jak sie skoncza przetopy to od nowa bizu czy jak?

8. Osiągnięcia za zrobienie Miecz (woj) otrzymuje silny na woja, 2 ręka (woj) silny na woja, zbroja (woj) odp na woja, to sura ma tylko x1 silny, bo ma 1 miecz. Czy to coś z balansem?

9. Czy ktoś zupełnie bez IS'u ma szanse na topke? Jaka jest mniej wiecej roznica dmg np. mentala z full is vs bez is?

10. Co z balanasem? Mental jebnie duchowe na kryciu + szyciu = koniec pvp? Czy odrobine dłużej to trwa?

11. Wbije, bo ciekawie się zapowiada.

1. Handlarka

2. 100% pasy 80%

3. +/- 10% lepsze od tych co są u handlarki

4. tylko yang 100%

5. U handlarki 

6. Tego jeszcze nie wiem, ale włożenie KD ma koło 100% Bo rzadko pali.

7. Przetopy dropią z metków

8. Tego nie wiem.

9. Będzie miała różnica między grą z IS a bez IS

10. Odrobinę dużej trwa pvp :)

11. Zapraszam 

Opublikowano

harnas, harnas, harnas juz wiem, ze w topce bedzie albo administracja, albo koledzy, ale coz;

 

1. Skad pasy? Drop? Npc? Czy tylko is?

2. Ile % na ulepszenie?

3. Kostiumy z IS są o wiele, wiele lepsze np norm 30% lud a is 100 czy jest to w miarę ogarnięte?

4. Ulepszenie zbroi/broni/biżu to tylko yangi i ile %?

5. Skąd te mikstury na odp na magie, hity um etc.

6. Co potrzeba na ulepszenie kd i ile % na wlozenie do zbroi/broni?

7. W ostatnim secie eq jak sie skoncza przetopy to od nowa bizu czy jak?

8. Osiągnięcia za zrobienie Miecz (woj) otrzymuje silny na woja, 2 ręka (woj) silny na woja, zbroja (woj) odp na woja, to sura ma tylko x1 silny, bo ma 1 miecz. Czy to coś z balansem?

9. Czy ktoś zupełnie bez IS'u ma szanse na topke? Jaka jest mniej wiecej roznica dmg np. mentala z full is vs bez is?

10. Co z balanasem? Mental jebnie duchowe na kryciu + szyciu = koniec pvp? Czy odrobine dłużej to trwa?

11. Wbije, bo ciekawie się zapowiada.

 

U mnie nigdy nie było faworyzacji nikogo, na żadnym moim serwerze. Po prostu nie ufam ludziom na tyle, by móc fawryzować, nawet tych ''najbliższych'' z tego zjebanego metinowskiego otoczenia, także o to sie bać nie musisz :P

Opublikowano

Zaszły lekkie zmiany, na start otrzymujecie teraz 100 poziom a maksymalny będzie 200/250, ponieważ wynikła pewna komplikacja z poziomami i gildią, więc musiałem wybierać między nimi. Jednak obiecuje, że po starcie poziom zostanie zwiększony.

Opublikowano

Zaszły lekkie zmiany, na start otrzymujecie teraz 100 poziom a maksymalny będzie 200/250, ponieważ wynikła pewna komplikacja z poziomami i gildią, więc musiałem wybierać między nimi. Jednak obiecuje, że po starcie poziom zostanie zwiększony.

Jakieś plany na start serwera  ? :)

­

2u8w8y9.png

Lajki miło widziane <3

­

Opublikowano

Skąd te magiczne flaszki?

 

 

Mikstury, czyli magiczne flaszki, które wzmocnią Waszą postać przez określony czas.

 

mikstura1.png - 15% na ludzi na 10minut

mikstura2.png - 15% odporność na Umiejętności

mikstura3.png- 15% odporność na uderzenia(hity)

mikstura4.png - 15% Odporność na Magie

mikstura5.png- 15% na Blok Ciosów

 

 

 

Itemy z IS kostium, fryz, pet etc. będą bez limitu czasowego? Jak tak zawitam na start z is :)

Opublikowano

Julka stawia server? ;O

Oby nie ^^ Bo navi by latalo na prawo i lewo  u Hariona na serwie ( julka miala adm )  :ninja:

 

Kiedy to rusza?

Opublikowano

Skąd te magiczne flaszki?

 

 

Mikstury, czyli magiczne flaszki, które wzmocnią Waszą postać przez określony czas.

 

mikstura1.png - 15% na ludzi na 10minut

mikstura2.png - 15% odporność na Umiejętności

mikstura3.png- 15% odporność na uderzenia(hity)

mikstura4.png - 15% Odporność na Magie

mikstura5.png- 15% na Blok Ciosów

 

 

 

Itemy z IS kostium, fryz, pet etc. będą bez limitu czasowego? Jak tak zawitam na start z is :)

Flaszki są u handlarki różności.

W IS będzie tylko fryzura oraz kostium bądź jeszcze będą yangi  <3

Opublikowano

Skąd te magiczne flaszki?

 

 

Mikstury, czyli magiczne flaszki, które wzmocnią Waszą postać przez określony czas.

 

mikstura1.png - 15% na ludzi na 10minut

mikstura2.png - 15% odporność na Umiejętności

mikstura3.png- 15% odporność na uderzenia(hity)

mikstura4.png - 15% Odporność na Magie

mikstura5.png- 15% na Blok Ciosów

 

 

 

Itemy z IS kostium, fryz, pet etc. będą bez limitu czasowego? Jak tak zawitam na start z is :)

Wszystko jest bez limitu czasowego(nie ma petów, wierzchowców w is ani w grze)

 

Oby nie ^^ Bo navi by latalo na prawo i lewo  u Hariona na serwie ( julka miala adm )  :ninja:

 

Kiedy to rusza?

 w piątek(PRAWDOPODOBNIE). Oficjalną date startu podam jak bede miał już serwer gotowy i przeniesiony na maszyne dedykowaną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...