Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nabijanie postów


Gość Fallen Angel.

  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myślisz

    • jestem an tak
      97
    • jestem na nie
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Za, jak jeszcze przeglądałem publikacje serwerów minecraft to 90% postów w tematach to były #ref

Btw. jestem ciekawy ile powiadomień ma teraz użytkownik @ref :v

tenor.gif

 

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­

 

Wiemy, że moderatorom to jest na rękę bo lubią dawać warny, by nabić sobie statystyki i wewnętrzny prestiż wewnątrz teamowy, co dodatkowo daje 0,00000000001% więcej szans do awansu na global moderatora, ale forum (w założeniu) jest dla użytkowników, nie moderatorów, a to nam jako użytkownikom by na prawdę było na korzyść.

 

1. Mniej warnów za dbl

2. Przejrzyste tematy, bo szukając opinii trzeba się przez refy przebijać

3. Koniec z nabijaniem postów

4. Mniej raportów, moderatorzy będą mieć więcej czasu na samodzielne poszukiwania :)

 

 

Wielkie TAK dla tej propozycji!

 

Popieram. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

 

Fakt, była już taka propozycja i to nawet nie jeden raz chyba.

W każdym razie ogromne tak, bo:

  • ułatwiłoby to i zautomatyzowało proces odświeżania tematów, prezentacji serwerów;
  • zmniejszyłoby spam;
  • nie byłoby nabijania postów;
  • nie byłoby pod sobą 1000 identycznych postów z identyczną treścią jak w niektórych tematach.

 

 

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Trzy razy TAK ;)

niektórzy specjalnie piszą tematy, na które i tak nikt nie zagląda i nabijają sobie posty...

 

 

EDIT / PS:

czas powinien się resetować, przy napisaniu posta przez właściciela tematu

Opublikowano

 

Fakt, była już taka propozycja i to nawet nie jeden raz chyba.

W każdym razie ogromne tak, bo:

  • ułatwiłoby to i zautomatyzowało proces odświeżania tematów, prezentacji serwerów;
  • zmniejszyłoby spam;
  • nie byłoby nabijania postów;
  • nie byłoby pod sobą 1000 identycznych postów z identyczną treścią jak w niektórych tematach.

 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

Tak.

Przydałoby się, ale praca modów byłaby już mniej wymagająca bo przynajmniej 20% warnów to chyba refresh przed 24h. xD (Niech jakiś mod się wypowie.)

Opublikowano

 

 

Fakt, była już taka propozycja i to nawet nie jeden raz chyba.

W każdym razie ogromne tak, bo:

  • ułatwiłoby to i zautomatyzowało proces odświeżania tematów, prezentacji serwerów;
  • zmniejszyłoby spam;
  • nie byłoby nabijania postów;
  • nie byłoby pod sobą 1000 identycznych postów z identyczną treścią jak w niektórych tematach.

 

 

 

­

Opublikowano

 

Fakt, była już taka propozycja i to nawet nie jeden raz chyba.

W każdym razie ogromne tak, bo:

  • ułatwiłoby to i zautomatyzowało proces odświeżania tematów, prezentacji serwerów;
  • zmniejszyłoby spam;
  • nie byłoby nabijania postów;
  • nie byłoby pod sobą 1000 identycznych postów z identyczną treścią jak w niektórych tematach.

 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Nie. Nie chce mi się na nowo przyzwyczajać do tej opcji. Wtedy się posypie jeszcze więcej raportów za tych, którzy nie będą o tym wiedzieli, albo zapomną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...